18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Europa w 2029 roku

kamyk69 • 2010-04-11, 21:16
Polish Pride!



necrofallus

2010-04-11, 23:09
Ten film to propaganda- stworzona po to, żebyście wierzyli, że to prawda:P Tak samo jest z całą propagandą lewacką.

Mi...........45

2010-04-11, 23:14
dlatego właśnie powinniśmy wypalić Francję do gołej ziemi.

Jezus maria populacja na świecie w 2030 - 9 bilionów ludzi... ehh Pamiętacie z niedawnej przeszłości jakie były prognozy na rok 2010? Ludzie nie uczą się na błędach.

sveq

2010-04-11, 23:28
A wy dalej upierajcie się, że trzeba być tolerancyjnym. Przez tą pie**oloną polityczną poprawność skończymy za kilka lat jak Niemcy czy Francja. :samoboj:

Domel

2010-04-11, 23:31
ja pie**ole, 0:05 myślałem że to parodia będzie, jeszcze w połączeniu z tą muzyką to mnie rozj***ło xD
a tu jakieś pie**olenie, nie ma piwa

czarni opanują świat = tę epokę nazwiemy epoką KFC!

pawlaczycho

2010-04-11, 23:33
to że jest ich więcej nie oznacza wcale ze wszyscy są "małpami", "złodziejami" i "gwałcicielami", jakies skrajne prawicowe góno zrobiło taki filmik aby poprac mózgi dla młodych osób czego z reszta efekty widać na tym forum.

DMN

2010-04-11, 23:36
pawlaczycho napisał/a:

to że jest ich więcej nie oznacza wcale ze wszyscy są "małpami", "złodziejami" i "gwałcicielami"


Właśnie dlatego powinna być jakaś racjonalna polityka zagraniczna. Nie wszyscy są bandytami, dlatego ci co nie wyróżniają się negatywnie powinni mieć wstęp do Polski. Ale nie wpuszczać wszelkie tałatajstwo...

Twój Stary

2010-04-11, 23:41
Prawda to, prawda. Pisano o tym nawet piesni !

wciazszukam

2010-04-11, 23:49
Temat ciekawy, ale moim zdaniem wizja jest przesadzona. Mieszkałem przez rok w Danii, gdzie się uczyłem i miałem do czynienia z wieloma arabami (przede wszystkim turcy i irakijczycy). Co dzień robiłem zakupy w tureckim sklepie, jadłem ichnie fast food'y. Muszę powiedzieć, że to są zajebiście życzliwi i pozytywni ludzie. Różnice wyznaniowe i obyczajowe, po kilkuletnim przebywaniu w obcym kraju zacierają się i nie są żadnym powodem do zatargów. Tylko, że nasze społeczeństwo nie jest na to gotowe i wiem, że ludzie o innym kolorze skóry czyją się u nas jak wyrzutki. A zupełnie bez sensu. To tak jakby wyzywać i grozić wszystkim którzy noszą czapki, tylko dlatego że my nie nosimy. Ludzie trochę wyobraźni i próby zrozumienia. Oni sp***alają ze swoich zasyfiałych krajów, tak jak my uciekaliśmu do GB czy Irlandii. Nie ma podziału, że oni są gorsi a my lepsi. Po jednej i po drugiej stronie były i będą jednostki rozgarnięte i te trochę mniej.

pawlaczycho

2010-04-11, 23:49
DMN napisał/a:


Właśnie dlatego powinna być jakaś racjonalna polityka zagraniczna. Nie wszyscy są bandytami, dlatego ci co nie wyróżniają się negatywnie powinni mieć wstęp do Polski. Ale nie wpuszczać wszelkie tałatajstwo...


prawda jest taka ze liczba ch*jowych kmiotow moze byc prownywalna, a to wlasnie przez zj***na polityke, straty ludzi na roznych kontynentach i jak i ch*jowe wychowanie tradycyjno-kulturowe (chodzi mi o te mocne odmiany islamu, cyganie itd) powoduja to ze imigranci po prostu maja inne priorytety, naprawde nie wierze w to ze jak by imigranci mieli dobre warunki bytowe u siebie to by przyjezdzali tu z dala od swoich rodzin, a prawda jest taka ze to biały człowiek zrabowal afrykę, poł azji i obie amerykuii, przy czym w połnocnej wyrznął do pnia rdzennych mieszkancow tego kontytnentu( zreszta w południowej było podobnie) i jakos tutaj jest wszystko okej, nie k***a nie jest okej i ch*j mnie strzela jak widze takie syfy na głównej. Może sam nie daże jakims mega pozytywnym podejsciem do imigrantow, ale k***a ludzi opanujcie rzęse.
Teraz podstawcie sobie tkai sam filmik tyle ze ci atakowani to brytole a polacy to ci imigranci co "przejmują kraj".

Puk puk.

not_NULL

2010-04-11, 23:53
To kto otwiera podziemny KKK? :D

lehulehu

2010-04-11, 23:55
ciekawy material i ta muzyka na poczatku...

DMN

2010-04-12, 00:05
pawlaczycho napisał/a:


prawda jest taka ze liczba ch*jowych kmiotow moze byc prownywalna, a to wlasnie przez zj***na polityke, straty ludzi na roznych kontynentach i jak i ch*jowe wychowanie tradycyjno-kulturowe (chodzi mi o te mocne odmiany islamu, cyganie itd) powoduja to ze imigranci po prostu maja inne priorytety, naprawde nie wierze w to ze jak by imigranci mieli dobre warunki bytowe u siebie to by przyjezdzali tu z dala od swoich rodzin, a prawda jest taka ze to biały człowiek zrabowal afrykę, poł azji i obie amerykuii, przy czym w połnocnej wyrznął do pnia rdzennych mieszkancow tego kontytnentu( zreszta w południowej było podobnie) i jakos tutaj jest wszystko okej, nie k***a nie jest okej i ch*j mnie strzela jak widze takie syfy na głównej. Może sam nie daże jakims mega pozytywnym podejsciem do imigrantow, ale k***a ludzi opanujcie rzęse.
Teraz podstawcie sobie tkai sam filmik tyle ze ci atakowani to brytole a polacy to ci imigranci co "przejmują kraj".

Puk puk.


Jebie mnie to. Wiesz czemu? Bo to JA jestem POLAKIEM. Bo to JA jestem BIAŁY i nie interesują mnie teraz problemy z przeszłości innych ras i kultur.

Chrząszczyżewoszyc

2010-04-12, 00:12
Tak tak wielka polska duma("polish pride"), że aż nie po polsku napisane :D

pawlaczycho

2010-04-12, 00:15
DMN napisał/a:


Jebie mnie to. Wiesz czemu? Bo to JA jestem POLAKIEM. Bo to JA jestem BIAŁY i nie interesują mnie teraz problemy z przeszłości innych ras i kultur.


wydziaraj sobie to na czole, btw uważaj na słońce latem, bo bedziesz mniej biały, smacznej białej kiełbasy z aryjskich knurów i uważaj na chińskie produkty bo stracisz szacunek wśród BIAŁYCH braci.
Może cie nie interesują, ale na pewno w ch*j cie dotyczą i determinują to że świat jest teraz taki jaki jest.

gasiorx

2010-04-12, 00:16
propaganda propagandą, ze stronnicze wiiadomo, problem w tym ze bardzo prawdopodobne. wystarczy popatrz jakie zamieszki kilka lat temu byly pod paryzem w murzynskich dzielniach. wybitni afrykanczycy (malo ich ale jacys tam sa) twierdza ze nie mozna pakowac kasy w afryke tylko trzeba ja ukierunkowac i sama musi sie postawic na nogi bo inaczej ciagle bede zerowac na bogatszych krajach i nigdy sie nie usamodzielnia. dlatego w dalszym swoim zerowaniu dojdzie do masowego naplywu ich do europy, bo skoro tam i tak bedzie do dupy, a dzieki pomocy humanitarnej beda dluzej zyc i wiecej ich bedzie przyezywac, to nie zostana tam tylko przyleca do nas.

bardzo mroczna wizja ale jesli tak sie stanie to co jak co ale polska dobrze na tym wyjdzie, potem ich podbijemy i bedziemy tak zajebiscie wielcy i potezni jak za dawnych dobrych lat.