18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Duma naszego kraju- Wojsko Polskie!

boski1990 • 2013-10-27, 13:25
Duma naszej ojczyzny- Wojsko Polskie. Już niedługo wrócą czasu zasadniczej służby i większość sadoli doświadczy tego zjawiska na własnej skórze.... Wkońcu :D Sam jestem żołnierzem zawodowym i jak widzę pedałków w rurkach i makijażem na japie to mnie szlag trafia...


.




Jakby ktoś chciał więcej materiału, nie piszę.
Posiadam troszkę więcej fotek i filmów osobistych;)

rockface123

2013-10-27, 13:32
idź w p*zdu z tym polskim wojskiem zmodernizowane btr-y karabiny aksy i jedyne co w tym polskiego to flaga powiewająca nad rosomakiem..

Smutas

2013-10-27, 13:36
Nie chwytam. Jako zawodowy wojskowy chcesz mieć tych "pedałków w rurkach" w swojej jednostce? Nie masz już kogo posuwać czy jak?

boski1990

2013-10-27, 13:42
Smutas napisał/a:

Nie chwytam. Jako zawodowy wojskowy chcesz mieć tych "pedałków w rurkach" w swojej jednostce? Nie masz już kogo posuwać czy jak?



Widzisz smutas. Była zasadnicza służba i facet wyglądał jak facet i sie tak zachowywał. Teraz gdzie nie spojrzysz szerzy się pedalstwo i hipsterstwo. Teraz weź załóż że przyjdzie godzina W i taki leszcz w rurkach będzie musiał.... szkoda gadać. Ogólnie wk***ia mnie to że ludzie jeżdżą po wojsku nic o nim nie wiedząc. Popatrz na komentarze które niedługo się tutaj pojawią. Dodane przez gimbazę i rurkowców jakie to my straszni jesteśmy i że oni nie pójdą do woja.... Spytaj ojca/dziadka jak kiedyś wojsko wyglądało....

brudny

2013-10-27, 13:47
Za Polskie wojsko zawsze piwo.
A co do patałachów siedzących na państwówce w jednostkach wojskowych, którzy się nie rozwijają nie dbają o tężyznę fizyczną i w życiu nie pojadą na misję bo się boją to są to pie**olone pasożyty i robią złą prasę tym dobrym nie wspominając o zabieraniu miejsca komuś bardziej kompetentnemu.

Cytat:

Widzisz smutas. Była zasadnicza służba i facet wyglądał jak facet i sie tak zachowywał. Teraz gdzie nie spojrzysz szerzy się pedalstwo i hipsterstwo. Teraz weź załóż że przyjdzie godzina W i taki leszcz w rurkach będzie musiał.... szkoda gadać. Ogólnie wk***ia mnie to że ludzie jeżdżą po wojsku nic o nim nie wiedząc. Popatrz na komentarze które niedługo się tutaj pojawią. Dodane przez gimbazę i rurkowców jakie to my straszni jesteśmy i że oni nie pójdą do woja.... Spytaj ojca/dziadka jak kiedyś wojsko wyglądało....


zawsze były pedały cioty i menele. i ZSW ich tylko gnoiła i rósł współczynnik samobójstw. Po co wypie**alać tyle pieniędzy, czasu, i sprzętu na bezproduktywnych poborowych. W XXI wieku ważna jest specjalizacja i nie wymyśliłem tego ja tylko ktoś zapewne mądrzejszy. Ja za plagę debili w rurkach obwiniam masmedia.

Lololoney

2013-10-27, 13:52
boski1990 napisał/a:

Już niedługo wrócą czasu zasadniczej służby i większość sadoli doświadczy tego zjawiska na własnej skórze...


Chciałbym, ale k***a nie będzie mi dane...

boski1990

2013-10-27, 13:56
Lololoney napisał/a:


Chciałbym, ale k***a nie będzie mi dane...



Zawsze możesz iść do zawodowej jak ja albo jako ochotnik na zasadniczą. Ludzi potrzebują w wojsku... oczywiście z wykształceniem....

brudny

2013-10-27, 13:59
boski1990 napisał/a:

oczywiście z wykształceniem....


wykształcenie można robić podczas służby. Jak żołnierz zdolny to jednostka nawet sfinansuje studia.

Lololoney

2013-10-27, 14:19
boski1990 napisał/a:

Zawsze możesz iść do zawodowej jak ja albo jako ochotnik na zasadniczą. Ludzi potrzebują w wojsku... oczywiście z wykształceniem....


Dawno bym to zrobił, gdyby mi sk***ysyny nie dali kat. D...
Śmiech szaleńca mnie ogarniał, gdy wyszedłem z komisji i widziałem jak chuderlawym, kurduplowatym niedojdom, co by się pod ciężarem hełmu wywalali dawali A, a mi z pozoru zdrowemu z niewielką zdrowotną ułomnością, która nijak nie przeszkadza mi w jakimkolwiek funkcjonowaniu, dali D...

satan696

2013-10-27, 14:24
Sam chce isc do wojska tylko pytanie dalej szeregowi po jednosce tylko biegaja czy zmienili to ? :o Tzn slyszalem ze kiedys za zasadniczej duzo lepiej szkolili jak to wyglada dzis ?

boski1990

2013-10-27, 14:26
satan696 napisał/a:

Sam chce isc do wojska tylko pytanie dalej szeregowi po jednosce tylko biegaja czy zmienili to ? :o Tzn slyszalem ze kiedys za zasadniczej duzo lepiej szkolili jak to wyglada dzis ?



Teraz lepiej szkolą. Nie muszą bydła przerabia na specjalistów. Szkolenie jest na naprawdę dobrym poziomie i można się w ch*j dużo nauczyć w krótkim okresie czasu. Ja jestem na mośkach i powiem ci że ogarnełem ten temat w kilka tygodni co i jak. Tak tak nadal szeregowi latają....

brudny

2013-10-27, 14:28
Lololoney napisał/a:

Dawno bym to zrobił, gdyby mi sk***ysyny nie dali kat. D...
Śmiech szaleńca mnie ogarniał, gdy wyszedłem z komisji i widziałem jak chuderlawym, kurduplowatym niedojdom, co by się pod ciężarem hełmu wywalali dawali A, a mi z pozoru zdrowemu z niewielką zdrowotną ułomnością, która nijak nie przeszkadza mi w jakimkolwiek funkcjonowaniu, dali D...

dla ciebie to może być pozorna ułomność, a w boju może decydować. Swojego czasu starałem się do speców za wzrok mnie udupili (brak widzenia przestrzennego) w styczniu robię sobie oczy laserem i 3 podejście będzie ;D

satan696

2013-10-27, 14:34
A pod wzgledem fizycznym ? Sam chętnie bym poszedł na desant tylko że mają większe wymagania niż normalnie. A jak wygladaja treningi fizyczne oraz co z sztukami walk ? (mowie o ogóle wojska)