18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Duma naszego kraju- Wojsko Polskie!

boski1990 • 2013-10-27, 13:25
Duma naszej ojczyzny- Wojsko Polskie. Już niedługo wrócą czasu zasadniczej służby i większość sadoli doświadczy tego zjawiska na własnej skórze.... Wkońcu :D Sam jestem żołnierzem zawodowym i jak widzę pedałków w rurkach i makijażem na japie to mnie szlag trafia...


.




Jakby ktoś chciał więcej materiału, nie piszę.
Posiadam troszkę więcej fotek i filmów osobistych;)

brudny

2013-10-27, 22:07
Cytat:

To przeżywaj tę przygodę tylko się módl żebyś z obiema rączkami i nóżkami przeżył. Odwalaj brudna robotę i bądź "bohaterem". Na tobie podobnym zarabiam grubą kasę. Powodzenia. Szczerze.


no cała rzecz jest w tym że są różne hierarchie wartości
dla jednych wyżej jest $ dla innych np rodzina. Ja lubię wojsko. Zarób miliony ale proszę nie mów z dumą że zarabiasz na kimś bo tym szczerze gardzę, szczerze.

ellsworth

2013-10-27, 22:08
boski1990 napisał/a:



Widzisz smutas. Była zasadnicza służba i facet wyglądał jak facet i sie tak zachowywał. Teraz gdzie nie spojrzysz szerzy się pedalstwo i hipsterstwo. Teraz weź załóż że przyjdzie godzina W i taki leszcz w rurkach będzie musiał.... szkoda gadać. Ogólnie wk***ia mnie to że ludzie jeżdżą po wojsku nic o nim nie wiedząc. Popatrz na komentarze które niedługo się tutaj pojawią. Dodane przez gimbazę i rurkowców jakie to my straszni jesteśmy i że oni nie pójdą do woja.... Spytaj ojca/dziadka jak kiedyś wojsko wyglądało....


Halo! Pobudka! XIX wiek się skończył! Jak przyjdzie "godzina W" to nawet nie zdążysz zauważyć że wojna się zaczęła, a już się skończy i będziesz miał szczeście jeżeli pooglądasz ostatnie fajerwerki w życiu, bo jeżeli mieszkasz w dużej aglomeracji jak większość Polaków to wyparujesz zanim się zorientujesz, że coś się stało. Czasy wojska się skończyły. Teraz są tylko najemnicy, których wysyła się do takiego Afganistanu by zdychali za widzimisie polityków, ale jak przyjdzie prawdziwa wojna to nic po nich.

A swoją drogą, z jakiej paki uzurpujesz sobie prawo mówienia komuś co jest męskie, co niemęskie i w ogóle jak ma żyć? Zajmij się sobą, a innym daj żyć jak sami uważają za stosowne.

tranzystor

2013-10-27, 22:14
Jaką to "armię" mamy obecnie" Banda najemników, którzy za pieniadze poszliby do każdej armi.

zonk

2013-10-27, 22:22
Bez pie**olenia, że w wojsku są twardziele, jak tacy maszyniści muszą mieć dużo mocniejszą psychikę, gdy przejeżdża po samobójcy i słyszy odbijające się części ciała po podwoziu.

brudny

2013-10-27, 22:24
Cytat:

Bez pie**olenia, że w wojsku są twardziele, jak tacy maszyniści muszą mieć dużo mocniejszą psychikę, gdy przejeżdża po samobójcy i słyszy odbijające się części ciała po podwoziu.


a ktoś tu ubliżał maszynistom??
strzelić komuś w głowę pewnie można bez emocji

Dobrutro

2013-10-27, 22:25
Od chwili zniesienia poboru nie ma wojska polskiego. Bo gdy zobowiązany jest do walki każdy obywatel danego kraju, wtedy taka jednostka ma prawo udziału w rządach. Przelewam krew za swój dom, bo to moje w skrócie. A tak pozbawiliśmy się tego przywileju i zostaliśmy zastąpieni prywatną armią rządu.

go...........ek

2013-10-27, 22:28
boski1990 napisał/a:



Widzisz smutas. Była zasadnicza służba i facet wyglądał jak facet i sie tak zachowywał. Teraz gdzie nie spojrzysz szerzy się pedalstwo i hipsterstwo. Teraz weź załóż że przyjdzie godzina W i taki leszcz w rurkach będzie musiał.... szkoda gadać. Ogólnie wk***ia mnie to że ludzie jeżdżą po wojsku nic o nim nie wiedząc. Popatrz na komentarze które niedługo się tutaj pojawią. Dodane przez gimbazę i rurkowców jakie to my straszni jesteśmy i że oni nie pójdą do woja.... Spytaj ojca/dziadka jak kiedyś wojsko wyglądało....



ja uważam, że nasze wojsko to cioty:) znam wielu żołnierzy i to albo psychopaci albo ćpuny r*chające dz**ki. Z wojskiem nic nie mają wspólnego może tylko tyle ze każdego jednego wujek, ojciec, dziadek, babka, matka czy inna ciota z rodziny wpycha na siłę do wojska bo pojeby nie mają co ze swoim życiem zrobić. Takie mam zdanie na temat naszego wojska:)

O_Co_Ci_Chodzi

2013-10-27, 22:28
Duma? Chyba nie jesteś żołnierzem. Stara gwardia trzyma się koryta, tępi młodych zdolnych. Nie masz szans na karierę bez lizania rowa...a na dole wcale nie lepiej, skoro szeregowy na szeregowego potrafi po pijaku walnąć sika... Całe szczęście mam dużo znajomych wojskowych, żeby wiedzieć, że nie ma w kraju dziedziny, która nie byłaby skarżona rakiem w postaci cwaniaków, nepotyzmu, dupowłazów i innego syfu. To nie jest normalny kraj.

Hotig

2013-10-28, 07:16
Jak można okaleczyć taki klasyk "in the army now"... ;(

wudun

2013-10-28, 09:04
Dobrze że przywrócą zasadniczą ale mam nadzieję że to przemyślą(kogo ja oszukuję). Zamiast brać 100k bydła jak leci niech wezmą 20k rocznie ludzi którzy przejdą kompleksowe badanie fizyczne i psychiczne. lepiej porządnie wyszkolić 20 tysięcy ludzi niż brać 100k bydła dla rejonów warty i drużynki.

wrobel242424

2013-10-28, 09:46
Na komisji powinni właśnie wybierać takie ciotki, żelusiów i inne gówno do woja na przeszkolenie. Część sama się wyeliminuje ze stresu, a części poukłada się w tych nażelowanych łbach. I nagle rurki staną się za ciasne, bo nareszcie jaja przestaną im się mieścić.

maddog77

2013-10-28, 09:53
Ja się do armii nie załapałem ze względu na tatuaże....kategoria zdrowia:jeniec.(Zaj***ne od Bałtroczyka)

kociq

2013-10-28, 11:01
A ja się obawiam, ze żyjemy w tak pięknych czasach, gdy wszędzie jest "demokracja", że te "pedałki" i inne twory popkultury pójdą do wojska, a że wojsko obowiązkowe zaczną strajkować na złe traktowanie i się wojsko ugnie, nie powinno, ale tak będzie - większość przemówi.. przykre, ale niestety realistyczny scenariusz. Nadzieja pozostaje, że dostaną w dupe i się nie ugnie :)

voidinfinity

2013-10-28, 17:40
Czy to prawda, że masowym zjawiskiem w PL jest zatrudnianie rencistów (agencje ochrony) do pilnowania jednostek wojskowych? :amused:

W tym kontekście, trochę ciężko mi brać to całe napinanie muskuł na poważnie :mrgreen:

max666

2013-10-28, 18:37
to polska ma armie?
really? poj***ni jestescie
to czemu w 1939 polska padla po paru godzinach???????
czemu niemcy robili z polaczkami co chcieli podczas 1 /2 wojny swiatowej i przez 123 lata okupacji?
wiecie ze polaczki walczace w iraku to sa pionki na uslugach rzadu usa ????
mozecie sobie to uswiadomic?

POLSKA MA ARMIE ????????????
jaki kraj pozwolil by sobie na 123 laty okupacji? NO k***A JAK MI KTOS ODPOWIE to zrobie dla niego wszystko k***a
niemcy / rosja / ameryka / czesi / NIGDY NIE BYLI POD OKUPACJA
a polska byla az 123 lata
jakis mi tu j***ny patryjota wyskoczy ahahaha k***a
polska ma wojsko? czemu wiedz byla 123 lata pod okupacja?
czemu tylko 1 powstanie bylo wygrane? he?
k***a