18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Duma naszego kraju- Wojsko Polskie!

boski1990 • 2013-10-27, 13:25
Duma naszej ojczyzny- Wojsko Polskie. Już niedługo wrócą czasu zasadniczej służby i większość sadoli doświadczy tego zjawiska na własnej skórze.... Wkońcu :D Sam jestem żołnierzem zawodowym i jak widzę pedałków w rurkach i makijażem na japie to mnie szlag trafia...


.




Jakby ktoś chciał więcej materiału, nie piszę.
Posiadam troszkę więcej fotek i filmów osobistych;)

satan696

2013-10-27, 14:41
Nie dzieki tak z startu. Ale blisko mam do nich bo 2-3 dzielnice obok mieszkam : ] Wpierw chce isc do WSO lub AMW. Z reszta sam nie wiem jak sprawa z oczami (heh).

brudny

2013-10-27, 14:44
Blisko Oksywia/?
ja się 2 lata staram i zawsze mi coś dojebią :D

satan696

2013-10-27, 14:49
Grabówek : ] No ja chcę właśnie wpierw dostać się do szkoły oficerskiej/akademii. Potem miałbym jakiś dochód by móc zrobić ewentualne operacje czy coś. I starać się o dostanie się do jakiś sił specialnych. Tylko że to cieżka praca nad sobą w moim rozumieniu.

boski1990

2013-10-27, 14:53
brudny napisał/a:

up
jak jesteś kozak tu startuj

kliknij test wf i masz wszystko



Do formoziaków tylko najlepszych biorą więc się nie łudź.... Ja w desancie jestem i narzekać nie mogę. Wf jest oczywiście i to jest podstawa. Nie ma opie**alania się jak to ktoś mówi. Trzeba być sprawnym i zwinnym bo nie wiadomo kiedy się to przyda. Zapraszam po więcej na PM. Chcesz coś wiedzieć to napisz..... Wieczorem ci wszystko opiszę jak życie teraz wygląda na koszarach.

brudny

2013-10-27, 15:01
boski1990 napisał/a:

Do formoziaków tylko najlepszych biorą więc się nie łudź...


to nie jest kwestia łudzenia się tylko ciężkiej pracy.
a ja potrafię zapie**alać

Szron

2013-10-27, 15:49
Znów wstawka z psycholami :D
"bohaterskimi" najemnikami :D

Spermojady a nie ludzie :)

brudny

2013-10-27, 16:03
Szron napisał/a:

Znów wstawka z psycholami
"bohaterskimi" najemnikami

Spermojady a nie ludzie


w taki sposób można zmieszać z błotem wszystko.

Takie czasy, że ci najemnicy są potrzebni

sz...........an

2013-10-27, 16:04
1. Wojsko które posiada tyle samolotów ile białoruś na jednym lotnisku
2. tylu zolnierzy, że nie wystarczy nawet aby zapełnić stadion narodowy
3. czołgi z okresu zimnej wojny
4. nic swojego, tylko przerabiane 20 letnie gówno nie potrafiące przebić pancerza lub wykryć czołgów/samolotów przeciwnika
5. Wojsko do którego nie da się dostać ponieważ jest 20 chętnych na 1 miejsce przydzielone.
6. Piękne reklamy w TV "dołącz do nas" szkoda tylko, że nie ma dopisanego drobym druczkiem paragrafu (po 5 latach czekania w kolejce na szkolenie)
7. Wojsko które znowu będzie leśną partyzantką jak przyjdzie co do czego
8. Któremu ruscy znowu będą strzelać w tył głowy a sąsiednie państwo podbije nas w tydzień.

rumcajs7893

2013-10-27, 16:08
ja chce do woja!!! :D

boski mam pytanko. Po jakiej szkole jestes albo inaczej czy po studiach? Jak tak to jakich?

brudny

2013-10-27, 16:11
szer.Polucjan,
no masz trochę racji niestety
ale ja powiem tak
Bumar
Grom
Formoza
Rosomaki
NATO

a co do jednego miejsca na 10 chętnych- selekcja na starcie.

Wiem pełno korupcji, kolesiostwa, stołków.
Zapie**alaj bądź dobry a zaowocuje

sz...........an

2013-10-27, 16:12
@up mam już zaklepane miejsce na przyszły rok na SP

owszem. Jednostki specjalne są na wysokim poziomie, ale to nie wszytko niestety :P

Smutas

2013-10-27, 16:32
boski1990 napisał/a:

Teraz gdzie nie spojrzysz szerzy się pedalstwo i hipsterstwo. Teraz weź załóż że przyjdzie godzina W i taki leszcz w rurkach będzie musiał....


Hmmm... Ty jesteś zawodowym trepem? Chyba sierżanciną w kantynie, bo nie masz najmniejszego pojęcia o tym jaki poziom prezentowało wojsko z poboru.

psiwytrysk

2013-10-27, 16:47
Idź w ch*j z wojskiem z poboru. Jak ktos jest debilem i nic nie umie to niech idzie na trepa. Ja odj***łem rok w syfie i nikomu nie życzę tak tracić swój czas. sp***alaj pedale z takimi pomysłami jesteś gorszy niż te cioty w rurkach.

pakicito

2013-10-27, 18:30
Cytat:

Posiadam troszkę więcej fotek i filmów osobistych


jak z żoną to wrzucaj

btw. pedalstwo w rurkach i tak uniknie wojska

ProVVe

2013-10-27, 18:32
Ja słyszałem od kumpla z woja, że bez pleców nie masz co marzyc o jakimś wysokim stopniu (podawał do jakiej rangi, a że nie pamiętam nie będę kłamał...). Również słyszałem, że trzeba mordę zamknąć na temat żydów... Innymi słowy negatywne wypowiedzi o j***nych żydach źle się kończą... Te dwa aspekty mnie szczerze zniechęciły... Czekam, aż będzie jak w usa... Za wypowiedzi o pedałach beda z woja wykopywac... k***a nóż sie w kieszeni otwiera