18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Duma naszego kraju- Wojsko Polskie!

boski1990 • 2013-10-27, 13:25
Duma naszej ojczyzny- Wojsko Polskie. Już niedługo wrócą czasu zasadniczej służby i większość sadoli doświadczy tego zjawiska na własnej skórze.... Wkońcu :D Sam jestem żołnierzem zawodowym i jak widzę pedałków w rurkach i makijażem na japie to mnie szlag trafia...


.




Jakby ktoś chciał więcej materiału, nie piszę.
Posiadam troszkę więcej fotek i filmów osobistych;)

Mstrl

2013-10-28, 19:52
Naszywka POLAND, zamiast POLSKA.
W tle podkład w języku angielskim.

Probably you`re so fu***n proud to be a slave.

Liżcie dupy zachodowi, wschodowi i bądźcie dumni.
ŁO o oo ooooo o, ju ir di armi nał.

Prawdziwi mężczyźni i patrioci. Patos.

Dobrutro

2013-10-28, 20:51
max666 napisał/a:


niemcy / rosja / ameryka / czesi / NIGDY NIE BYLI POD OKUPACJA



Niemcy byli pod okupacją, po II wojnie światowej przez państwa zwycięskie. Rosja była pod okupacją kilkukrotnie, np mongolską czy polską. Ameryka była pod okupacją Brytyjską i nie mówię o wojnie o niepodległość, ale o latach późniejszych gdy Brytyjczycy spalili nawet biały dom zdobywając Waszyngton. Czesi byli pod okupacją Habsburgów.

Maligi

2013-10-28, 22:20
max666 napisał/a:

to polska ma armie?
really? poj***ni jestescie
to czemu w 1939 polska padla po paru godzinach???????
czemu niemcy robili z polaczkami co chcieli podczas 1 /2 wojny swiatowej i przez 123 lata okupacji?
wiecie ze polaczki walczace w iraku to sa pionki na uslugach rzadu usa ????
mozecie sobie to uswiadomic?

POLSKA MA ARMIE ????????????
jaki kraj pozwolil by sobie na 123 laty okupacji? NO k***A JAK MI KTOS ODPOWIE to zrobie dla niego wszystko k***a
niemcy / rosja / ameryka / czesi / NIGDY NIE BYLI POD OKUPACJA
a polska byla az 123 lata
jakis mi tu j***ny patryjota wyskoczy ahahaha k***a
polska ma wojsko? czemu wiedz byla 123 lata pod okupacja?
czemu tylko 1 powstanie bylo wygrane? he?
k***a



Powiedz mi kto cię uczył historii i j. polskiego? Nie jesteś godzien zwać się i być Polakiem.

Rusznic

2013-10-28, 23:39
@max666

Skąd ty się urwałeś? Brałeś już swoje leki? Może byś spróbował lobotomii bo tylko to chyba uprzątnie te gówno co się dzieje w twojej czaszce.


Śmieszą mnie gnoje co mówią, że Polska armii nie ma, pokazują na stary sprzęt i małe liczby. No tak, wszyscy wiemy jakie są problemy. Lek na to to nie jakaś magia a kasa. Będzie więcej kasy to będzie więcej sprzętu może i własne projekty się pokażą. Ile armia teraz dostaje? 1.5 PKB? Co oni za to mogą utrzymać? Chyba nie flotyllę lotniskowców. Puknijcie się w łby.

Nazywanie żołnierzy najemnikami pokazuje durnotę ludzi którzy to piszą. Żołd i przysięga jest to i jest żołnierz. Armia robi to co rząd każe, tak zawsze było. To czy k***a najeżdżają niewinne państwa czy bronią swojego nie znaczy nic. Jak wam się ekspedycje do Muslimostanów nie podobają to rząd zmieńcie. Jak dla mnie to świetne wyjście: potrenują sobie strzelanie na kozojebcach, sprzęt przetestują. Pokażą się tu i tam w NATO. Z resztą ch*j was obchodzi los pasterzy afgańskich.

kothletino

2013-10-29, 01:34
Mam przegrane 2609 godzin w konter strajka więc wiem co to wojna dz**ko.