18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Duma naszego kraju- Wojsko Polskie!

boski1990 • 2013-10-27, 13:25
Duma naszej ojczyzny- Wojsko Polskie. Już niedługo wrócą czasu zasadniczej służby i większość sadoli doświadczy tego zjawiska na własnej skórze.... Wkońcu :D Sam jestem żołnierzem zawodowym i jak widzę pedałków w rurkach i makijażem na japie to mnie szlag trafia...


.




Jakby ktoś chciał więcej materiału, nie piszę.
Posiadam troszkę więcej fotek i filmów osobistych;)

Aneta18

2013-10-27, 20:55
No, kazdy powinien pojsc sie po szczelac, w imie ojczyzny, macierewicza, tuska i reszty zjebow. Jak ja sie ciesze, ze nie mieszkam w Polsce!!

poszczelac to oczywiscie ironia, jakby kogos dupa miala rozboloec

onilox

2013-10-27, 20:58
opowiastki o plecakach wzięły się od nieudaczników, którym sie nie udało do czegoś dojść w wojsku, to samo tyczy się rzekomych szkół oficerskich, mój kumpel dostał sie do WSOWL, od tamtej pory nie uwierzę że w wojsku do czegoś dojdą tylko plecaki.

Tamq

2013-10-27, 21:01

Aneta18

2013-10-27, 21:07
I jeszcze taka historia:
Ja jestem pedalem w rurkach, bo oszukalem wojsko, poszedlem, naklamale i dostalem kat d. Wiele, wiele lat pracowalem w psychiatrykach, z takimi mocno sfisiowanymi pacjentami. Czasami cala zmiane trzeba bylo trzymac pacjentow na podlodze, bo chcieli nas zajebac. To z reguly byli nieprzewidywalni autystyczni delikwenci. Raz jeden ze zlosci odgryzl sobie palca - nawet lzy nie uronil. Zatrudnili sie u nas wojacy. Mielismy 2 razy wiecej roboty, bo trzeba bylo bronic wojakow przed pacjentami.... Byl taki chlop po afganistanie i powiedzial wprost - to jest ciezka praca, trudniej niz w armii, wszystko idzie wrecz, nie ma czajenia sie w okopie. Woz albo przewoz. Takze naprawde-armia nie robi na mnie wrazenia. Strata czasu.

peiner

2013-10-27, 21:12
wszystko spoko, tylko po co ten Sałaton w tle ?

MrR.I.P.

2013-10-27, 21:13
Wojsko jest dla debili co noe wiedzą co z zyciem robic i sa za glupi na podejmowanie decyzji o sobie samym. Popieram je całym sercem. Mędrcy i władcy potrzebują żołnierzy, to bardzo użyteczne narzędzia.

brudny

2013-10-27, 21:17
MrR.I.P. napisał/a:

Wojsko jest dla debili co noe wiedzą co z zyciem robic i sa za glupi na podejmowanie decyzji o sobie samym. Popieram je całym sercem. Mędrcy i władcy potrzebują żołnierzy, to bardzo użyteczne narzędzia.


,,ja jestem do wyższych celów stworzony" powiedział każdy :D


jak dla ciebie służba w wojsku nie jest skroluj dalej
dużo ludzi w ten sposób się realizuję
przeżywa przygodę
i na 100% się nie nudzi

Pokażptaka

2013-10-27, 21:19
Za takie podejscie nalezy sie CALY BROWAR, a nie piwo !!
Szmatławce w różowych koszulkach, jajo ściskach na dupie i śmierdzących żelami, czy co to k***a jest łbach ojj sie zaplaczą!!! ;) (jak mi przykro łajzy że skończy się wasza ciotowatość i brak szacunku do czegokolwiek:)

boberm

2013-10-27, 21:21
Mimo że wyszkolenie i część sprzętu jest naprawdę jest bdb, to niestety wielkość armii jest śmieszna. Oczywiście jacyś "eksperci" i tak stwierdzą, że wojsko nie potrzebne, wojny nie będzie. Na tych filmikach pokazują zawsze F-16, Leopardy, Rosomaki, siły specjalne ale nigdy nie pokażą Su-22, T-72, BWP-1 itp.

Pan_Generał

2013-10-27, 21:39
Cytat:

Już niedługo wrócą czasu zasadniczej służby i większość sadoli doświadczy tego zjawiska na własnej skórze.... Wkońcu



Nie k***a. Służyłem razem z pajacami którzy płakali w nocy bo daleko od domu byli. Nigdy bym nie zaufał tym ciotom podczas prawdziwej walki.


ps: ch*jowe filmiki. ch*jowo zmontowane, pozdro

ps2: która jw?

swider16

2013-10-27, 21:48
A ja tylko czekam az przywrócą pobór. Na komisje i do woja !

avalanch

2013-10-27, 21:53
Będę chciał więcej materiału o wojsku to se na jutub wejdę

MrR.I.P.

2013-10-27, 21:56
brudny napisał/a:


,,ja jestem do wyższych celów stworzony" powiedział każdy :D


jak dla ciebie służba w wojsku nie jest skroluj dalej
dużo ludzi w ten sposób się realizuję
przeżywa przygodę
i na 100% się nie nudzi


To przeżywaj tę przygodę tylko się módl żebyś z obiema rączkami i nóżkami przeżył. Odwalaj brudna robotę i bądź "bohaterem". Na tobie podobnym zarabiam grubą kasę. Powodzenia. Szczerze.

Loaloa

2013-10-27, 21:57
Polskim wojakom najbardziej do twarzy w plastikowych workach, w których wracają z Afganistanu.