18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Druga dawka

fryzjer1289 • 2021-05-15, 23:57
Wezwanie karetki przez sąsiadów, którzy nie widzieli od trzech dni. Kobieta była po drugiej szczepionce. Ratownik, który to nagrał ewidentnie ma już wk*** na tą całą szopkę. Jeśli już było, to do śmieci!




CzarneMleko

2021-05-17, 00:52
Ale że nawet ratownicy to foliarze, chryste

~mg_schutze

2021-05-17, 01:07
Covida miałem w grudniu, wesoło nie było, ale też tragedii nie. Dwa razy miałem wrażenie oddychania na 3000m 2 dni gorączki i ogólne zj***nie, teraz wziąłem w maju modernę. k***a wysłałem starej kody logowania do banku tak się na 2 dzień czułem. Po red stagu 0,7L przeszło jak ręką odjąć ;)

kap0

2021-05-17, 03:37
Pracuje w angielskim centrum szczepien covid-19

Dziennie mdleje 6-7 osob
5 z tych osob mdleje przed podaniem szczepionki
szczepimy dziennie 5-6 tys osob.
Wiekszosc to 2 dawka na tym etapie

Caly staff szczepil sie juz i pfizerem jak i astra moje centrum tylko zaszczepilo 190 tys ludzi i nie mielismy jakiejs mega reakcji.

Sam po 1 dawce pfizera mialem przeziebienie ktore trwalo dwa dni,
Druga dawka bez objawowo.

fryzjer1289

2021-05-17, 04:47
Do wszystkich znawców, co pie**olą, że gówno nie przebadane, wyprodukowane przez 7 miesięcy i oddane do użytku warunkowo, lub do tych co pie**olą, że badania na podludziach w Izraelu, twierdzą, że mniej jest zachorowań na srovid, to tylko przypomnę! W maju zeszłego roku, wirus był w odwrocie, nie było się czego bać! Mniej zj***nych testów pcr, mniej pozytywnych testów! Jak takim kurvom można wierzyć w cokolwiek, jeśli chcą dla mnie dobra, to najzwyczajniej, niech się odpie**olą od społeczeństwa i dadzą spokojnie żyć!


No-idea

2021-05-17, 09:12
Stołndzisz napisał/a:

Obczajcie i napiszcie co o tym myślicie covidianie



Wystarczy poszukac nieco w necie debilu. Ot choćby to: "W rzeczywistości kobieta posługuje się nazwiskiem Merritt, a nie Merrit. Lee Merritt to chirurg ortopedyczny i właścicielka kliniki w stanie Nebraska, która zajmuje się m.in. laserowym usuwaniem tatuaży." Oprócz tego wszystkie promowane w filmiku organizacje to dezinformujące organizacje szurskie.

Pomyśleliście kiedyś o tych całych spiskach w druga stronę? A może spiskiem nie jest Covid, tylko dezinformacja na jego temat żeby jak najwięcej ludzi umarło wierząc że są oszukiwani? Antyszczepionkowcy to najgorsze ścierwo, już teraz mamy wzrost zachorowań na odrę, bo przybyła ze wschodu gdzie obowiązkowych szczepień na to nie było, antyszczepionkowcy u nas oczywiście "nie szczepić się bo odry nie ma" i bach, nagle jest i niezaszczepieni nie dośc że łatwiej się zarażają to jeszcze mają przesrane, bo odra jest dużo groźniejsza niż Covid.

trytodie

2021-05-17, 20:22
350 mln ludzi zaszczepionych (our data in World). Brak zgonów bezpośrednio w wyniku szczepienia (ema, cdc, fda, WHO).
Od 200 lat szczepionki ratują miliony istnień. Ale nagle w 2020/21 roku są złe i niebezpieczne.
Myślę że jedynym zagrożeniem jest głupota i wiara w teorie spiskowe.

St...........on

2021-05-17, 21:40
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Od tamtej pory zaczałem czytać a covidzie. Przeciwciała utrzymuja się tylko raptem 3-6 miesiecy po chorobie. Jest to pochodna grypy, a jak zapewne wiesz, na grypę mozna chorować wiele razy. Tak samo (niestety) na covid.
Mysle że do września jestem bezpieczny, a potem spadek ilości przeciw ciał i nowy jesienny sezon grypowy/covidowy. Już teraz się jesieni bardzo boję
A co to trucia Nas. To nie zatruja nas tak skutecznie jedzeniem/wodą bo zgony/choroby występowały by od razu. Tak działa trucizna dostajaca sie do organizmu przez układ pokarmowy. Ludzie by dosłownie w 48h sie skapneli i zrobili krwawą rewolucję na swiecie... a tego ONI sie najbardziej boją...
Za to szczepionka, idzie w krew, przełamuje barierę krew-mózg i w zależności od stanu układu immunologicznego danego osobnika, niszczy go. W zależności od wieku i chorób trwa to doslownie barzo szybko, jak u tej babci. ale młoda zdrowa, silna osoba, moze chorować/umrzeć po 2-3 latach...
Właśnie jeszcze się to n ie zaczęło na swiecie bo szczepią od stycznia 2021... a jak sie masowo zacznie, to i tak ch*ja zrobisz. Szczepionki juz z organizmu nie wyciągniesz.
Dlatego moim marzeniem jest bezpiecznie obserwowac (bez zachorowania) przez te jeszcze 2-3 lata.
Jak by było ok u innych królików doświadczalnych (sory ludzi) to sam się zaszczepię! ale dopiero wtedy.
Na ta chwile taki mam plan.



Nie psuj sobie głowy. Powikłania po szczepionkach maja głównie starsi i chorowici, to nie jest reguła. Mi zaj***li 2 dawki Pfizera, 2-ga 3 tygodnie temu, palę, pracuje fizycznie i jestem w ochotniczej SP. Po kazdej szczepionce miałem obolałą łape, tak jabym dostał basebolem w ramie, taki tepy ból od kosci, na drugi dzień lekkie zawroty głowy, osłabienie. 3 dzień po juz norma. W Polszy mozecie nie ufać rzadowi, ale ja ufam Islandzkiemu jak 87% społeczeństwa. Głownymi foliarzami u nas są oczywiście Polakeny na forach i garstka Islandzczyków na drugim miejscu.

wir00z

2021-05-17, 23:59
Jak czytam wpisy antyszczepionkowcow i dr. Quinn'ow z sadistica to śmiać mi się chce. Nie wiem czy miałem to gówno czy nie miałem,ale miałem możliwość się zaszczepić i się zaszczepiłem. Gdybym mógł to bym to zrobił jeszcze raz,dla swojego świętego spokoju. Już nie chodzi o to czy to gówno (covid) istnieje czy też nie. Człowieka zabija sama myśl o tym i stres z tym związany czy umrzesz Ty,Twoi starzy czy żona albo dzieci. Ludzie od tego umierają,od stresu,sami sobie wkręcają że albo mają,mieli,albo będą mieć Covid-19 i od tego są skutki uboczne. Jeśli szczepionki są placebo,albo nawet jeśli za kilka lat umrzesz na "efekty uboczne" to przez te kilka lat pożyjesz jak człowiek,tak jak powinieneś żyć,a nie srać w gacie przed tym co będzie jutro. Dlatego wziąłem szczepionkę i namawiam swoich bliskich by też wzięli, przynajmniej będę widział uśmiechnięte ryje,coś czego nie widziałem odkąd pojawił się "wow" na te gówno,które pojawiło się na tym świecie.

atomboy

2021-05-18, 00:50
u mnie było tak, niby grypka ale ten j***ny kaszel płuca wypluć szło, jak już raz pociągło to albo do rzygania albo zesrania. Niby młody byczek wsio ok, suple (metka :D joke) i tak dalej. Ale przeorało mnie przez około 3 tyg. Kilka nocy to był kaszel goniony kaszlem. Zero snu. Gorączka jakoś tylko kilka dni pod 39c nie czułem jej inni tak. Ale ja mam naturalną(pewnie coś zj***ne) temp 37,2 zawsze. Jak mam 36 to śpię jak osłabiony.

Jakoś to przeszło wiadomo piguły syropy bo bez tego czuję, że byłbym w szpitalu.
Nie było łatwo i grypa to nie była. Potem takie sk***ysyńskie zmęczenie a jestem w trakcie budowy domu, wnoszę coś na strych po tych rozkładanych schodach taka niemoc. Zrzuciłem panele rozj***ły się a ja dyszę jak lokomotywa na tych stopniach. Ledwo zlazłem położyłem się na betonie i tak czekałem.


Raczej jestem covido sceptyczny ale to mnie na prawdę przej***ło jak bułgarkę na odpuście. Pomimo tego nie mam zaufania do szczepień, na razie teoretycznie jestem bezpieczny. Mniej więcej do sierpnia. Ciepnąłem sobie testa to mam p. ciała

Sam nie wiem ale drugi raz nie chcę.

jakuzapk

2021-05-18, 14:37
Nie chce wam przeszkadzac ale w amerykańskim senacie podczas przesłuchania lekarza stwierdzil on ze przestali testowac w fazie testow poniewaz ZWIERZETA LABOLATORYJNE ZACZELY MASOWO UMIERAC.

https://twitter.com/SibhHean/status/1392531049868107785?s=19&fbclid=IwAR0egROw4dNFOKOjW9j3E1tpp-MSoqNLFHaEY1ro5oHEydMbU_ksXXeotXA

W zwiazku z powyzszym ja mam imbir, czosnek, cebule, bimber, czosnek, etc. i nie zamierzam sie szczepic.
Jak chcecie byc krolikami doswiadczalnymi ktorzy biora udzial w eksperymencie medycznym to prosze bardzo :)

zbynekmaslanka

2021-05-19, 14:10
jakuzapk napisał/a:

Nie chce wam przeszkadzac ale w amerykańskim senacie podczas przesłuchania lekarza stwierdzil on ze przestali testowac w fazie testow poniewaz ZWIERZETA LABOLATORYJNE ZACZELY MASOWO UMIERAC.
W zwiazku z powyzszym ja mam imbir, czosnek, cebule, bimber, czosnek, etc. i nie zamierzam sie szczepic.
Jak chcecie byc krolikami doswiadczalnymi ktorzy biora udzial w eksperymencie medycznym to prosze bardzo



Tak Tak ... to stwierdzili podajmy to ludziom i dostańmy karę śmierci i natychmiastowe bankructwo firmy. A świstak siedzi i zawija je w te sreberka. 10 milionów ludzi przyjęło już jedną dawkę ... Polska liczy juz 20 milionów ludzi po zaszczepieniu.

A jak złamiesz rękę lub nogę to polecam ci okład z babki ... pomoże natychmiastowo.