18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Druga dawka

fryzjer1289 • 2021-05-15, 23:57
Wezwanie karetki przez sąsiadów, którzy nie widzieli od trzech dni. Kobieta była po drugiej szczepionce. Ratownik, który to nagrał ewidentnie ma już wk*** na tą całą szopkę. Jeśli już było, to do śmieci!




Zenonn

2021-05-16, 02:02
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Szanuje twoje zdanie. Ale najlepiej by było gdyby ten syf -covid znikną samoistnie jak tzw. hiszpanka. Jest to możliwe. Za parę lat sie przekonamy czy lepiej było sie szczepić czy nie...
A co do mojej psychy po covidzie. To tak boje sie tego gówna ale bez przesady mam amantadyne... Nie nie nosze maseczki, nie nosze rękawiczek, i normal;nie pracuje i spotykam się z ludzmi. Ostatnio zrobione po miesiacu po chorobie przeswietlenie płuc u mnie , nie wykazało zadnych negatywnych zmian, co mnie bardzo ucieszyło. Forma fizyczna wróciła do stanu wyjściowego juz po 2 tygodniach od ozdrowienia. sprawdzałem wydolność na bieżni i wchodząc po schodach na 10 pietro ( jest/czuje się tak samo jak przed choroba). miałem problemy ze snem po covidzie , spałem po 3-5 godzin. teraz spie po 6-7.. troche mnie to martwi bo do choroby spałem srednio 8-9godzin/h. ale ogólnie jak czytam i rozmawiam ze znajomymi o powikłaniach u nich, to u mnie jest dobrze.



Po przeczytaniu słowa "amantadyne" już nie ma sensu czytać dalej. Ludzie, zastanówcie się nad higiena swojego życia codziennego. Ile pijecie, cpacie, palicie, jak się żywicie, ile macie ruchu. Macie zj***ne podstawy ale pie**olicie o szkodliwości szczepionek.

PsikutaBezS

2021-05-16, 04:06
Nie wiedziałem, że od placebo się umiera...

xXx5226

2021-05-16, 07:51
Halman napisał/a:

tylko debil sie pokornie sam eliminuje...



Żyjemy w kraju kretynów więc sporo tu takich.

raq

2021-05-16, 07:53
:mrgreen: babka lat 103, zabiła ją szczepionka, bo tak to jeszcze ze 20 by pożyła 8-)

Halman napisał/a:

tylko debil sie pokornie sam eliminuje...



Czekamy! Tylko pamiętaj żeby włączyć kamerę.

raptofil

2021-05-16, 08:14
Pani lat 80+ po szczepieniu. Zapewne okaz zdrowia, nie chorująca na nic… Co za debil to nagrywał i stwierdził że wina szczepionki.

lakeroll

2021-05-16, 08:44
Sram na to czy szczepionki są szkodliwe, do póki nie będzie funduszu odszkodowań za nopy czy innych stanów pogorszenia zdrowia i gwarancji poruszania się po zaszczepieniu po świecie bez okazywania paszportu tego "szczepienia" to niech se w dupę wsadzą te fiolki, nawet ubezpieczalnie umywają ręce.

spoiler

Erich_Priebe

2021-05-16, 08:51
Potwierdzam byłem tą szczepionką co ludzi truje i zabija

maniu_1962

2021-05-16, 09:04
Negatywne efekty szczepienia mogą się ujawnić w postaci np. chorób autoimmunologicznych za 2-3 lata. Poczytajcie o szczepionkach Grdasil i Pandermix.

Jestem w szoku jak ochoczo ludzie wyciągają łapki do wkłucia. Rok temu musieliby podpisać papier że biorą udział w eksperymencie medycznym i całkiem możliwe że dostaliby za to kasę.

Uważam za rozsądne poczekać ze szczepieniem jeszcze przynajmniej rok i obserwować co się będzie działo z króliczkami.

Ps. Pytałem juz kilkunastu osób dlaczego się szczepi.

Odpowiedz: bo chce jechać na wakacje za granicę :shock:

Na skuteczność i czas działania mają totalnie wyj***ne.

Janiol

2021-05-16, 09:07
Szczepcie sie zablakane owieczki

Wiewór

2021-05-16, 09:13
Umarła na szczepiomke a to że miała na oko 90 lat totalnie nie ma związku.
Wy idioci pospolici i wasze plaskoziemnne teorie spiskowe

0_rafiks_0

2021-05-16, 09:26
Skoro cały Izrael zaszczepiony, to szczepionka nie może być szkodliwa xD

rzeznianumer5

2021-05-16, 09:35
zbynekmaslanka napisał/a:

Nie jestem ekspertem...



I na tym powinieneś skończyć wywód bo gówno tam a nie jest bezpieczny.

cenzi

2021-05-16, 09:37
PanKukuruźnik82 napisał/a:


Następnego dnia dostałem antybiotyk na za palenie płuc i zaczęło sie polepszać. 6 dni i byłem zdrowy.



Taaaa pocovidowe zapalenie płuc i 6 dni i zdrowy... tiaaa

silas78

2021-05-16, 09:43
zbynekmaslanka napisał/a:

Jak rozumiem wywód logiczny z opisu :"szczepionka zabija".
Według danych (medoned.pl ) liczba zaszczepionych
pierwsza dawką 11 milionów
drugą dawką : 4 miliony
Jak rozumiem 4 miliony zmarły.
Ludzie weźcie się ogarnijcie bo jeszcze ktoś przez was nie weźmie szczepionki i umrze.



...przecież tu nie chodzi o szczepionki, tylko o tresurę;

prawdziwe eksperymenty medyczne pojawią się do pięciu lat, jak już pelikany bez szemrania będą łykać wszystko, co im się zapoda..

Wzmachol

2021-05-16, 09:46
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Od tamtej pory zaczałem czytać a covidzie. Przeciwciała utrzymuja się tylko raptem 3-6 miesiecy po chorobie. Jest to pochodna grypy, a jak zapewne wiesz, na grypę mozna chorować wiele razy. Tak samo (niestety) na covid.
Mysle że do września jestem bezpieczny, a potem spadek ilości przeciw ciał i nowy jesienny sezon grypowy/covidowy. Już teraz się jesieni bardzo boję
A co to trucia Nas. To nie zatruja nas tak skutecznie jedzeniem/wodą bo zgony/choroby występowały by od razu. Tak działa trucizna dostajaca sie do organizmu przez układ pokarmowy. Ludzie by dosłownie w 48h sie skapneli i zrobili krwawą rewolucję na swiecie... a tego ONI sie najbardziej boją...
Za to szczepionka, idzie w krew, przełamuje barierę krew-mózg i w zależności od stanu układu immunologicznego danego osobnika, niszczy go. W zależności od wieku i chorób trwa to doslownie barzo szybko, jak u tej babci. ale młoda zdrowa, silna osoba, moze chorować/umrzeć po 2-3 latach...
Właśnie jeszcze się to n ie zaczęło na swiecie bo szczepią od stycznia 2021... a jak sie masowo zacznie, to i tak ch*ja zrobisz. Szczepionki juz z organizmu nie wyciągniesz.
Dlatego moim marzeniem jest bezpiecznie obserwowac (bez zachorowania) przez te jeszcze 2-3 lata.
Jak by było ok u innych królików doświadczalnych (sory ludzi) to sam się zaszczepię! ale dopiero wtedy.
Na ta chwile taki mam plan.



Jakby chcieli ludzi wybijać, to by zmutowane wirusy w taki sposób, jaki był przedstawiony w Inferno Dana Browna. Najlepszy i najczystszy sposób.

A co do ogólnej antyszczepionkowej schizy... Wielu z Nas dzięki szczepionki z dzieciństwa żyje. Dopiero teraz, jak ludziom porządnie odj***ło od internetów, widać, że te szczepionki działają. Nie chcą szczepić, to mamy nawroty odry, ospy, coraz więcej przypadków gruźlicy. Ale co tam, szczepionki to zło #depopulacja2030...