18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Druga dawka

fryzjer1289 • 2021-05-15, 23:57
Wezwanie karetki przez sąsiadów, którzy nie widzieli od trzech dni. Kobieta była po drugiej szczepionce. Ratownik, który to nagrał ewidentnie ma już wk*** na tą całą szopkę. Jeśli już było, to do śmieci!




Justynka99

2021-05-16, 12:43
Wiewór napisał/a:

W piątek rozmawiałem z kontrahentem który przeszedł covid. Chłop 40 lat. Jak go zobaczem to myślałem że ma raka. Nie widzialem go prawie rok. Wychudzony, blady, spocony jak k***a w kościele. Sapał jak parowóz. Rzekł że przeszedł ciężko covid i teraz czuję się każdego dnia jakby umierał. W wyścigu na pierwsze piętro po schodach przegrywa z babcią z balkonikiem.



Podobnie było z moim facetem. Profesjonalny sportowiec, kilka razy w tygodniu na siłowni, codziennie trening w klubie, 3 razy w tygodniu dodatkowo kilkanaście kilometrów biegu. Nagle Covid, a potem musiał robić przystanki na złapanie oddechu, żeby wejść na 3 piętro. Sytuacja z tygodnia na tydzień się poprawiła, ale dopiero z pół roku później wrócił do takiej formy, żeby mógł z powrotem walczyć.

Xyrcis

2021-05-16, 12:44
Znam 8 osób które wzieły szczepionke astry, 5 z nich jest w grupie 20-28 lat 3 z nich 40-45 lat, każda z nich miała nieprzyjemne skutki uboczne, jedna migrena cały dzień, druga duszności i ucisk w klatce piersiowej w nocy że dzowniła po karetke, każda z nich miała wysoką gorączke. Chodzi o to, że kazda z tych osób które znam bardzo źle się czuła po szczepionce astry. WIęc pytanie jak miała to przeżyć kobieta w sile wieku... To nic dziwnego, z tymi szczepionkami jest nadal coś nie tak. Zgadzma się z przedmówcą że należy poczekać 2-3 lata i dopiero wtedy się szczepić, nie jestem przeciwnikiem ani zwolennikiem, po prostu nie jest to dogodny moment widząc po doświadczeniach znajomych i rodziny.

Smokw

2021-05-16, 12:49
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Szanuje twoje zdanie. Ale najlepiej by było gdyby ten syf -covid znikną samoistnie jak tzw. hiszpanka. Jest to możliwe. Za parę lat sie przekonamy czy lepiej było sie szczepić czy nie...
A co do mojej psychy po covidzie. To tak boje sie tego gówna ale bez przesady mam amantadyne... Nie nie nosze maseczki, nie nosze rękawiczek, i normal;nie pracuje i spotykam się z ludzmi. Ostatnio zrobione po miesiacu po chorobie przeswietlenie płuc u mnie , nie wykazało zadnych negatywnych zmian, co mnie bardzo ucieszyło. Forma fizyczna wróciła do stanu wyjściowego juz po 2 tygodniach od ozdrowienia. sprawdzałem wydolność na bieżni i wchodząc po schodach na 10 pietro ( jest/czuje się tak samo jak przed choroba). miałem problemy ze snem po covidzie , spałem po 3-5 godzin. teraz spie po 6-7.. troche mnie to martwi bo do choroby spałem srednio 8-9godzin/h. ale ogólnie jak czytam i rozmawiam ze znajomymi o powikłaniach u nich, to u mnie jest dobrze.



Czekaj czekaj. Wiesz, że to ciężka choroba, ale nie nosisz maseczki? Maseczkę nosisz, aby chronić innych. Zwykły egoista z Ciebie.

Zenonn

2021-05-16, 12:52
Justynka99 napisał/a:

Podobnie było z moim facetem. Profesjonalny sportowiec, kilka razy w tygodniu na siłowni, codziennie trening w klubie, 3 razy w tygodniu dodatkowo kilkanaście kilometrów biegu. Nagle Covid, a potem musiał robić przystanki na złapanie oddechu, żeby wejść na 3 piętro. Sytuacja z tygodnia na tydzień się poprawiła, ale dopiero z pół roku później wrócił do takiej formy, żeby mógł z powrotem walczyć.



Jakby odstawił SAA, to być może lżej by przeszedł

Smokw

2021-05-16, 12:59
Kamyk4 napisał/a:

Widzę na sadolu sporo pro szczepionkowców. Ja jedną i drugą skrajną stronę uważam za debili. Sam nie mam zamiaru się szczepić. Jesteśmy dorośli, każdy odpowiada za siebie. Chcesz nosić maski, rękawiczki i się szczepić? Droga wolna. Nie chcesz tych rzeczy? Droga wolna a nie przymus...



No to błysnąłeś mądrością jak cholera. Maseczki są po to by chronić innych, dlatego popieram policję i mandaty za brak maseczki bo tacy jak Ty pogorszyli sprawę z wirusem roznieśliście to tałatajstwo i teraz cierpimy wszyscy. Całe społeczeństwo z wyjątkiem paru cwaniaków co na tym wszystkim zarobiło.

z3r0c00l1337

2021-05-16, 13:12
BundyR napisał/a:

Poszukaj sobie



Ty o nich wspomniałeś, miałem nadzieję, że znasz paru skoro jesteś w temacie. Poszukałem, pierwszą stronę z google przeglądem, listy żadnej nie znalazłem a jak znalazłem to liczyła ona 20 sportowców i działaczy może zlych fraz użyłem nie wiem :P . Nieważne, sport zawodowy dzisiaj - a sport zawodowy kiedyś to duża różnica, i oczywiście, że ci sportowcy są o wiele bardziej narażeni niż normalny człowiek.

zbynekmaslanka

2021-05-16, 13:12
Xyrcis napisał/a:

Znam 8 osób które wzieły szczepionke astry, 5 z nich jest w grupie 20-28 lat 3 z nich 40-45 lat, każda z nich miała nieprzyjemne skutki uboczne, jedna migrena cały dzień, druga duszności i ucisk w klatce piersiowej w nocy że dzowniła po karetke, każda z nich miała wysoką gorączke. Chodzi o to, że kazda z tych osób które znam bardzo źle się czuła po szczepionce astry. WIęc pytanie jak miała to przeżyć kobieta w sile wieku... To nic dziwnego, z tymi szczepionkami jest nadal coś nie tak. Zgadzma się z przedmówcą że należy poczekać 2-3 lata i dopiero wtedy się szczepić, nie jestem przeciwnikiem ani zwolennikiem, po prostu nie jest to dogodny moment widząc po doświadczeniach znajomych i rodziny.



Przecież to są oficjalne o ile pamiętam uwagi że mozesz się źle czuć, bolec głowa, chyba gorączka itd itp ... to nie jest żadna zatajona wiedza. Możesz to znalezc w necie na normalnych stronach.
Ja po szczepionce czułem się świetnie żadnych objawów. Lepiej się czułem niz normalnie ... zadowolony, pogodny. Wydaje mi sie że kamień spadł mi z serca bo gdzieś podswiadomie ta myśł o zachorowaniu mi towarzyszyła ... tak sobie tłumacze.


Tutaj masz "powikłania poszczepienne". To są normalne a nie jakieś ukryte sprawy.
Na każdym leku poczytaj sobie kiedyś ulotkę masz skutki uboczne

medonet.pl
cytuje

Zgłaszane objawy w przypadku szczepionki Pfizera to:
ból w miejscu wstrzyknięcia
uczucie zmęczenia
ból głowy
ból mięśni
dreszcze
ból stawów
gorączka
opuchlizna w miejscu wstrzyknięcia
zaczerwienienie w miejscu wstrzyknięcia
mdłości
złe samopoczucie
powiększenie węzłów chłonnych (limfadenopatia)

Wiewór

2021-05-16, 13:16
Xyrcis napisał/a:

Znam 8 osób które wzieły szczepionke astry, 5 z nich jest w grupie 20-28 lat 3 z nich 40-45 lat, każda z nich miała nieprzyjemne skutki uboczne, jedna migrena cały dzień, druga duszności i ucisk w klatce piersiowej w nocy że dzowniła po karetke, każda z nich miała wysoką gorączke. Chodzi o to, że kazda z tych osób które znam bardzo źle się czuła po szczepionce astry. WIęc pytanie jak miała to przeżyć kobieta w sile wieku... To nic dziwnego, z tymi szczepionkami jest nadal coś nie tak. Zgadzma się z przedmówcą że należy poczekać 2-3 lata i dopiero wtedy się szczepić, nie jestem przeciwnikiem ani zwolennikiem, po prostu nie jest to dogodny moment widząc po doświadczeniach znajomych i rodziny.



Ja jestem zaszczepiony Pfizerem. Po obu dawkach czułem się ch*jowo. I co? I nic.
Skutki uboczne wg. ciebie to złe samopoczucie?

:lol:

To są skutki uboczne? To jest ch*j a nie skutki uboczne.
Po szczepieniu na Heinego Medina miałem centemtrowa gnijąca dziurę która ropiala i się nie goiła. Teraz mam ogromną blizne na ramieniu.
I mimo tego wciąż bym się zaszczepił. Czym jest blizna w obliczu zostania tofikiem atrakcją cyrkowa.

Pfizer opracował viagrę żeby pała stała impotentom. Chcieli ich k***a na lektyce za to nosić ze stary lub chory może porządnie por*chac. Chłopy jedzą viagrę jak cukierki żeby dało się rżnąć i nikt nigdy nie zastanawiał się co to za lek, jaki ma skład i jakie są potencjalne skutki uboczne.
Nagle pfizer wprowadza szczepionkę na covida a wszyscy strzelają piorunami z dupy że spiseg.

Pfizer opracował również Xanax. Lek który ratuje życie ludziom w ciężkiej depresji i stanach lękowych. Przynosi ulgę parę godzin od zazycia. Chroni przed myślami samobojczymi. Ciężko chorzy ludzie mogą dzięki niemu wrócic do normalnego życia.
O tym plebs rowniez nie wie.

tim1989

2021-05-16, 13:24
Rosyjska ruletka. A wybór należy do ciebie. Skoro są informacje że jest coś nie tak, że ludzie po tym umierają, nigdy nie wiadomo czy trafi na ciebie. Ponoć do szczepionki są dodawane trzy ulotki, znajomy się zaszczepił, na pytanie czy przeczytał ulotkę powiedział że nie miał czasu.

Konfedernacja

2021-05-16, 13:29
zbynekmaslanka napisał/a:

Jak rozumiem wywód logiczny z opisu :"szczepionka zabija".
Według danych (medoned.pl ) liczba zaszczepionych
pierwsza dawką 11 milionów
drugą dawką : 4 miliony
Jak rozumiem 4 miliony zmarły.
Ludzie weźcie się ogarnijcie bo jeszcze ktoś przez was nie weźmie szczepionki i umrze.



Jesteś takim autorytetem, że Twoje zdanie lata mi koło torby. :)

zbynekmaslanka

2021-05-16, 13:36
Konfedernacja napisał/a:

Jesteś takim autorytetem, że Twoje zdanie lata mi koło torby.



Pozdrawiam zwolennika konfederacji.

PanKukuruźnik82

2021-05-16, 13:49
Smokw napisał/a:

Czekaj czekaj. Wiesz, że to ciężka choroba, ale nie nosisz maseczki? Maseczkę nosisz, aby chronić innych. Zwykły egoista z Ciebie.



Jako ozdrowieniec mam przeciwciała, więc nikogo nie zarażę, wręcz przeciwnie. A zreszta od wczoraj juz nie trzeba niosic maseczek na powietrzu. O tym pisałem.

Autor

2021-05-16, 13:51
Wiewór napisał/a:

Ja jestem zaszczepiony Pfizerem. Po obu dawkach czułem się ch*jowo. I co? I nic.
Skutki uboczne wg. ciebie to złe samopoczucie?

To są skutki uboczne? To jest ch*j a nie skutki uboczne.
Po szczepieniu na Heinego Medina miałem centemtrowa gnijąca dziurę która ropiala i się nie goiła. Teraz mam ogromną blizne na ramieniu.
I mimo tego wciąż bym się zaszczepił. Czym jest blizna w obliczu zostania tofikiem atrakcją cyrkowa.
Pfizer opracował viagrę żeby pała stała impotentom. Chcieli ich k***a na lektyce za to nosić ze stary lub chory może porządnie por*chac. Chłopy jedzą viagrę jak cukierki żeby dało się rżnąć i nikt nigdy nie zastanawiał się co to za lek, jaki ma skład i jakie są potencjalne skutki uboczne.
Nagle pfizer wprowadza szczepionkę na covida a wszyscy strzelają piorunami z dupy że spiseg.
Pfizer opracował również Xanax. Lek który ratuje życie ludziom w ciężkiej depresji i stanach lękowych. Przynosi ulgę parę godzin od zazycia. Chroni przed myślami samobojczymi. Ciężko chorzy ludzie mogą dzięki niemu wrócic do normalnego życia.
O tym plebs rowniez nie wie.



Pfizer opracował wiagrę, aby stała impotentom? Sam się właśnie zaorałeś.
Na poczatku lat 90 Pfizer opracował lek na nadciśnienie występujące w tętnicach płucnych. Okazało się, że specyfik ma " ciekawy " efekt uboczny. Dalej chyba nie trzeba tłumaczyć. Więc najpierw zastanów się nad tym co piszesz i jak kategoryzujesz ludzi, bo sam potykasz się o własne nogi.