18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cezary Pazura o Radiu Maryja

Ha...........ng • 2012-03-08, 23:59
Głupio nie pie**oli.


Magik2501

2012-03-09, 00:06
Na sadolu taki film nie przejdzie. ch*j że gość ma rację, zaraz będzie zjechany przez gimbaze za sam fakt, że nie wyśmiewa klechy albo całego kościoła. Ot taka moda.

sadystycznie bolesny

2012-03-09, 00:07
Nie chodzi o klechę tylko o radio maryja i trwam, czyli największe ścierwo.

Magik2501

2012-03-09, 00:09
sadystycznie bolesny napisał/a:

Nie chodzi o klechę tylko o radio maryja i trwam, czyli największe ścierwo.



Obejrzyj film, Pazura mówi właśnie o tym. Nie podoba się - ok, przełącz się, nikt ci nie każe oglądać

sadystycznie bolesny

2012-03-09, 00:17
Jak widzę ogłoszenie na tablicy gdzieś na mieście "Co łaska dla Radia Maryja, zrób dobry uczynek, a grzechy będą Ci odpuszczone ~ ks. Rydzyk" - to tez mam obojętnie przejść? Mafia i największe ścierwo, opodatkować to wszystko razem z kościołem. Robią z słuchaczy idiotów (no, może nie muszą...) i do tego się narzucają innym ludziom. Analogia jak z pedałami, niech sobie będą, ale jak się zaczną lizać w kawiarni to coś nie tak, nie uważasz?

hailtotheparanoia

2012-03-09, 00:24
@sadystycznie bolesny

Nie jestem człowiekiem wiary i uważam każdą wspólnotę religijną za szczerze niespójną ideologicznie, a każdego z jej członków za niezbyt świadomą nawet tych cech, przerażoną śmiercią i samotnością, zachwianą emocjonalnie istotę - ale przyznam rację Pazurze - raz gdy w naszym kraju jest chociaż cień wolności słowa, każdy ma prawo z niego korzystać, w ten sam sposób, każdy ma możliwość zmiany kanału gdy nie jest zadowolony z tego co widzi.

Sadystycznie bolesny jest poziom Twojej kultury i szczerze, pie**oli mnie że to sadistic i tutaj kultury brak.. większości - trzy razy jeszcze w pokucie za głupotę obejrzyj film i posłuchaj o czym mówi Pazura - bo nie mówi nawet o TV Trwam ani Radio Maryja - chociaż, może tak.. słowo koniecznie jest tutaj za dużym słowem - a właśnie o nie do końca utrzymywanej wolności słowa w Polsce.

I gdy rzucasz się na jakąkolwiek grupę społeczną/wspólnotę religijną czy nawet na Trwam nazywając je ścierwem, mam nadzieję że nie będziesz bronić się wolnością słowa - bo ta powinna być dostępna jedynie dla ludzi z wyższym poziomem kultury i najzwyklejszej wypowiedzi.

~Velture

2012-03-09, 00:28
Czuje atak gimbazy!

ale piwo dam bo gada z sensem.

Gimbusom mówie krótko - ssijcie mi pałe DZIECIACZKI!

(PS> sam nie ogladam trwam ani nie słucham radia. jestem ateistą i nie byłem chrzczony. Więc jebie wam gimbusy, zydy i inne gówna)

sadystycznie bolesny

2012-03-09, 00:35
@hailtotheparanoia

Wszystko pięknie cud malina, niestety cały tok rozumowania upada jak domek z kart w momencie, kiedy człowiek nie oglądając Trwam czy nie słuchając Radia Maryja, jest przez nie atakowany w codziennym życiu. Dlaczego wszędzie widzę ogłoszenia wyżej wymienionych? Dlaczego znajduję w skrzynce pocztowej gotowe do wypełnienia formularze wpłat na rzecz RM? Tak jak napisałem, niech sobie żyją w swojej społeczności, ale niech ode mnie sp***alają. Dostanę chwilowego zaćmienia, to sam się do nich zgłoszę i oddam im majątek.

btw.

Cytat:

Analogia jak z pedałami, niech sobie będą, ale jak się zaczną lizać w kawiarni to coś nie tak, nie uważasz?



Mam wrażenie, ze do tego pijesz. Buziaczki ;*

vass

2012-03-09, 00:48
Gada z sensem, bo w demokratycznym kraju każdy ma prawo mówić co myśli.
A co do radia niech sobie będzie i tak nie słucham, tylko na tych samych zasadach co każde inne radio, a nie za darmo, bo się należy.
Ja nie mam ochoty żeby chociaż złotówka z państwowych pieniędzy zasiliła tego człowieka.

xiontZ

2012-03-09, 00:58
sadystycznie bolesny napisał/a:

człowiek nie oglądając Trwam czy nie słuchając Radia Maryja, jest przez nie atakowany w codziennym życiu


Atakowany jesteś codziennie na każdym kroku. Jadąc autobusem, oglądając telewizje, idąc do kina, słuchając radia, wszędzie i o każdej porze (może oprócz czasu kiedy spisz:) jesteś bombardowany reklamami. Nawet jeśli tego nie chcesz. Radio Maryja mimo swojego natręctwa nie odstaje od reszty. Jaka to różnica czy spamują ci skrzynkę pocztowa ulotkami z Pizza Hut, Tesco czy Radia Maryja. Jeden ch*j, wiec przestań patrzeć na to tylko z jednej strony i przejrzyj na oczy.

hailtotheparanoia

2012-03-09, 01:51
Masz jedynie wrażenie - chodziło mi o poprzednią wypowiedź - ponadto, xiontZ ułatwia mi odpowiedź, nie muszę już trudzić się tłumaczeniem tego że atakowany jesteś każdego dnia i każdej godziny przez większość istniejących na rynku korporacji :)

Nie wierzę w ideały ludzi słuchających R. Maryja czy oglądających TV Trwam, lecz gdy widzę drugiego ateistę tak bezczelnie niszczącego podstawy jakiejkolwiek, może i zawierającej humor, ale też inteligentnej krytyki budowanej przez np. G. Carlin'a, C. Hitchens'a czy B. Russell'a - żałuję że ta wolność słowa o której tutaj mówimy, nie jest dostępna jedynie dla ludzi którzy opuścili już mentalnie swe gimnazjum.

RAMONES

2012-03-09, 08:38
Czaruś wraz z wiekiem i przemijająca karierą traci rozum i łapie się już wszystkiego.

think666

2012-03-09, 08:55
Radio Maryja i TVTrwam powinny zniknąć. Zauważcie, że jest między innymi ReligiaTV i dlaczego nikt nie krzyczy żeby ją zamknąć/zdelegalizować? Bo nie czuwa nad nią Ojciec Sk***ysyn.

deniZ

2012-03-09, 10:07
Starosc nie radosc...
Krzys Ibisz sie odmladza, Pazura ociera sie o psychiatryk...
A to wszystko wina demokarcji i dobrobytu w kraju.

McMenel

2012-03-09, 10:14
Po to są sądy ?? Hahahaha. Tadzio Rydzyk jest tak biedny iż nie stać go na wpłacenie 3 tyś kary. Tia nawoływanie do nienawiści , niemal że kradzież pieniędzy na ratowanie stoczni. Jakoś status duchownego pozwala w Polsce na więcej. Z tym walczę a nie z religią. Jeżeli ktoś jest na tyle nieodpowiedzialny za siebie iż musi wierzyć w jakieś bóstwo to niech wierzy ale niech nie przeszkadza innym. A takich wierzących wpychających się do każdej dziedziny życia jest w cholerę. Ja nie mówię katolikom jak się modlić więc niech odpie**olą się od innych.