18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cezary Pazura o Radiu Maryja

Ha...........ng • 2012-03-08, 23:59
Głupio nie pie**oli.


rozkurw

2012-03-09, 10:30
On moze i nie pie**oli,ale wiekszosc spoleczenstwia pie**oli radio maryja.

wisnia2000

2012-03-09, 10:38
Ale pie**oli !!!!!!!! Skończy jak Rysiek z klanu....

soqu1

2012-03-09, 10:49
Radia Maryja nie zamkną i ojciec Tadziu zawsze będzie mieć kupę kasy :) haha, a wy będziecie gimbusy zapie**alać do 67 roku życia za psi ch*j i zazdrościć mu że chłopak ma wszystko, a wy tępe dzidy macie jedynie klawiaturkę do wylewania swoich łez na necie

Kakutniaczek

2012-03-09, 10:51
Niech sobie gadają co chcą, tylko niech mi się do domu z butami nie wpie**alają.
Pod jezuska w swiebodzinie,
dzieci nie mają placów zabaw a ci drugie RIO Dejaniro robią....w sensie tylko z pomnikiem bo RIO z ulicy to tu nigdzie nigdy nie będzie.

lapsikoss

2012-03-09, 10:52
Mam jeszcze babcię i widzę, co radio z nią zrobiło. Człowiek, który coś kiedyś sobą reprezentował dał sobie wcisnąć wszystko to, o czym rydzyk pie**oli od lat. Ona w to wierzy, chciała jechać bronić krzyża, wpłacać pieniądze... I nie pie**olcie że to inna sprawa: czułem się z tym tak ch*jowo, jakby umarła. Bo ona już nie żyje, nie myśli samodzielnie, jest trybikiem w wielkiej maszynerii Pana Dyrektora, który umiejętnie wykorzystuje fakt, że starszymi łatwiej manipulować. Szczególnie w tak ważnej dla nich kwestii jak religia.

riodoro1

2012-03-09, 10:53
ch*j, właśnie przestał być zabawnym i dobrym aktorem, cały dorobek jego życia w p*zdu.

Ra...........or

2012-03-09, 10:54
Pazura jest inteligentnym człowiekiem i teoretycznie ma rację, ale tylko teoretycznie.
Problem sięga daleko głębiej niż sama tylko wolność mediów w tym kraju, gdyż to radio to front dla olbrzymiej instytucji, za którą stoją grube pieniądze.

Nie chce mi się dalej rozpisywać, więc wrzucam tylko pierwszą część filmu, reszta do obejrzenia na jutiubie:





Tytuł filmu: "Imperium ojca Rydzyka"

gieno1

2012-03-09, 11:19
Hacerking "Głupio nie pie**oli." A czy można mądrze pie**olic ?

pretor

2012-03-09, 11:38
"Jak widzę ogłoszenie na tablicy gdzieś na mieście "Co łaska dla Radia Maryja, zrób dobry uczynek, a grzechy będą Ci odpuszczone ~ ks. Rydzyk" - to tez mam obojętnie przejść? Mafia i największe ścierwo, opodatkować to wszystko razem z kościołem. Robią z słuchaczy idiotów (no, może nie muszą...) i do tego się narzucają innym ludziom. Analogia jak z pedałami, niech sobie będą, ale jak się zaczną lizać w kawiarni to coś nie tak, nie uważasz?" - sadystycznie bolesny.

Chyba Twoja babcia pisze te ogłoszenia, drukuje i wstawia Ci je do skrzynki, bo nikt normalny, ani tym bardziej Radio Maryja nie będzie w tak idiotyczny sposób się reklamować, poza tym oni nie muszą się reklamować, słuchają ich ci co chcą, a swój majątek oddają ci co chcą i robią to dobrowolnie, nikt im nic nie nakazuje... Mam również nadzieję, że skoro pałasz taką nienawiścią do Kościoła Katolickiego to jak ktoś poprosi Cię o bycie chrzestnym dla dziecka, czy świadkiem na bierzmowanie to oczywiście odpowiedź będzie - nie, nie będę. Nienawidzisz, to się odczep i nie komentuj, ja swoją religię wyznaję i do Ciebie nie piję pod aspektem religijnym więc i Ty zatkaj dziób i nie komentuj jak nawet odrobinę nie jesteś w temacie. Bo najwięcej do powiedzenia mają ci co w ogóle nie znają tematu. Oglądnij filmik jeszcze z 5 razy :) Przyda Ci się, zobaczysz co to szacunek do rozmówcy

"Gada z sensem, bo w demokratycznym kraju każdy ma prawo mówić co myśli.
A co do radia niech sobie będzie i tak nie słucham, tylko na tych samych zasadach co każde inne radio, a nie za darmo, bo się należy.
Ja nie mam ochoty żeby chociaż złotówka z państwowych pieniędzy zasiliła tego człowieka. " vass

Czy możesz przedstawić realne dowody że po pierwsze: RM jest zasilane z pieniedzy państwowych oraz realne dowody, że inne radia nie są zasilane z pieniędzy państwowych?

"Niech sobie gadają co chcą, tylko niech mi się do domu z butami nie wpie**alają.
Pod jezuska w swiebodzinie,
dzieci nie mają placów zabaw a ci drugie RIO Dejaniro robią....w sensie tylko z pomnikiem bo RIO z ulicy to tu nigdzie nigdy nie będzie. " Kakutniaczek


Gościu nie za Twoje wybudowane to o co się rzucasz? Dlaczego mają dawać na palce zabaw jak chcą pomnik? Mają do tego święte prawo. Zrób fundusz budowy placów zabaw zacznij zbierać kasę i buduj place zabaw, a jak nie zamierzasz to zatkaj paszcze bo sam nic nie zrobisz a innym mówisz co mają robić.

Gebels

2012-03-09, 11:56
Magik2501 napisał/a:

Na sadolu taki film nie przejdzie. ch*j że gość ma rację, zaraz będzie zjechany przez gimbaze za sam fakt, że nie wyśmiewa klechy albo całego kościoła. Ot taka moda.



wszystko przemija, kosciol juz dawno sie wypalil te radio mnie po prostu denerwuje. niestety nic z tym nie mozemy zrobic bo prawda jest taka ze dopoki ludzie beda tego sluchac tak dlugo bedzie 'trwac', moze za kilkanascie lat kiedy pokolenia sie wymieszaja na pelnej kuur... spalimy te radio!

karabin2

2012-03-09, 12:19
Miałbym taki sam stosunek do radia Maryja i tv trwam, gdyby nie to że jest to medium stronnicze i nie służy głoszeniu wiary a zwiększaniu elektoratu partii PIS, której lider z kolei jest chory na nienawiść, czołowi politycy tej partii deklarują swoją głęboką wiarę, ale nie ustają w atakach nienawiści, a chyba nie tego uczył nas Pan Bóg

mcmt

2012-03-09, 12:32
Pierwsze w Polsce prawdziwe radio polityczne. Słuchałem kiedyś przez jakieś 30 minut, trafiłem na wiadomości, jakby ocenzurowane, wiadomo w którą stronę.

Oczywiście nikt nie chce "zamykać" rozgłośni Rydzyka. Biedni słuchacze nie wiedzą/udają, że nie wiedzą dlaczego są problemy a jak nie wiadomo o co chodzi - to wiadomo o co chodzi...

Kod:
Rozgłośnia o. Tadeusza Rydzyka ma status nadawcy społecznego, dzięki czemu nie płaci za koncesję, czyli oszczędza - bagatela - 7 mln zł rocznie! I dlatego nie może nadawać reklam.

 Ale Radio Maryja, jak wynika z raportu, łamie koncesję, bo reklamy na antenie są. Np. stale reklamuje się tam m.in.: "Nasz Dziennik" (wydaje go Spes sp. z o.o.), Telewizja Trwam (należy do fundacji Lux Veritatis o. Rydzyka i o. Jana Króla), Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej (prywatna płatna uczelnia o. Rydzyka), a także tygodnik "Niedziela" i odbiorniki satelitarne sprzedawane przez Lux Veritatis. Reklamy pojawiają się na antenie niepoprzedzone informacją, że to reklama. Dlatego w raporcie KRRiT mowa o reklamach "ukrytych".


źródło: http://wyborcza.pl/1,76842,8497026,Radio_Maryja_i_reklama.html

Dzoshu

2012-03-09, 12:33
Cezary Pazura - autorytet moralny i ideał godny naśladowania. Prawdziwy wzór dla młodych. ch*j, że to żałosny podupadły aktorzyna z niższej średniej półki.

pie**oli bez sensu, Radio Maryja jest potrzebne bo 40 lat temu prześladowano katolików. Dlatego powinno się zostawić j***nego złodzieja Rydzyka i jego plujące na wszystko co nie polskie i katolickie media.

Dlatego, że każdy powinien mieć po równo to Rydzyk ma mieć więcej. Debil i tyle. Jakiś sens w tym co mówi mogą odnaleźć tylko 21letni patrYjoci-katolicy których inwazję przechodzi ten portal. pie**olona moda.

lapsikoss

2012-03-09, 12:54
Dzoshu napisał/a:

żałosny podupadły aktorzyna z niższej średniej półki.



Co? :shock:

Psy, Kroll, PsyII, Nic Śmiesznego, Trzy Kolory, Tato...
Rzeczywiście półka przy podłodze, nie ma co.

Konkin

2012-03-09, 13:06
lapsikoss napisał/a:

Mam jeszcze babcię i widzę, co radio z nią zrobiło. Człowiek, który coś kiedyś sobą reprezentował dał sobie wcisnąć wszystko to, o czym rydzyk pie**oli od lat. Ona w to wierzy, chciała jechać bronić krzyża, wpłacać pieniądze... I nie pie**olcie że to inna sprawa: czułem się z tym tak ch*jowo, jakby umarła. Bo ona już nie żyje, nie myśli samodzielnie, jest trybikiem w wielkiej maszynerii Pana Dyrektora, który umiejętnie wykorzystuje fakt, że starszymi łatwiej manipulować. Szczególnie w tak ważnej dla nich kwestii jak religia.


A teraz prawdziwie wolny człowieku włóż ryj w tvn, wyborczą, pójdź do państwowej uczelni, płać podatki, przestrzegaj nieakceptowanego przez Ciebie prawa i krzycz "JESTEM WOLNY, BO NIE SŁUCHAM RYDZYKA"