18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cezary Pazura o Radiu Maryja

Ha...........ng • 2012-03-08, 23:59
Głupio nie pie**oli.


~Angel

2012-03-09, 20:33
bingo100
Wiek: 51


bingo100 napisał/a:

codziennie rano chodzę do pracy, tak od sześciu lat, odkąd skończyłem studia




:shock: coś dużo czasu zajęły ci te studia

Ca...........ca

2012-03-09, 21:17
Jedni wolą przelać emeryturkę na Radio z Torunia, inni wysłać kilkanaście smsów "w konkursie RMF FM"

Uisper

2012-03-10, 00:02
Dobra, mówicie o wolności słowa o tym, że możemy to po prostu olać. Co jest k***a nie możliwe... Jako, że jestem z Torunia, trochę historii o Rydzyku znam i jedna która mnie najbardziej wk***iła, to historia kogoś z rodziny mojej sąsiadki, która wraz z mężem oddała całe oszczędności na to jakże piękne radio. Następnie mąż choruje, i potrzebne są pieniądze. Oczywiście drogie radio ma to głęboko w dupie i nawet nie myśli o "oddaniu" choćby złotówki, żeby pomóc. Rozumiem, że ludzie są naiwni, ale do k***y nędzy to już przechodzi wszelkie granice. Tak, moje zdanie w stosunku do wierzących jest strasznie negatywne. Bo jak można podejść na poważnie do człowieka, który wierzy, że gdzieś tam jest ktoś, obserwujący go z góry i liczący wszystkie złe uczynki, tylko po to, żeby potem go usmażyć w piekle. A to wszystko w imię miłości.

shin69

2012-03-10, 01:02
k***a, czy tu odbywa się właśnie jakiś raid z gazety żydowskiej? Tyle tego tutaj sk***ysyństwa hejtującego, że aż mi zaśmierdziało gównem szechtera.

Q-BartNH

2012-03-10, 09:36
ksiądz mnie nie zgwałcił a Rydzyk nie wziął ode mnie ani złotówki, żaden kościół mi nie wszedł do domu i mnie nie okradł też nigdy nie widziałem żadnych plakatów ogłoszeniowych typu co łaska to na Trwam, nie wiem w czym jest problem gimbusów i trollejbusów, nie chcą chodzić do kościoła to niech nie chodzą ale żeby też nie pie**olili to co przeczytają w GW czy w komentarzach na oneciku na ulicy. Niech sobie księża mają samochody przecież zarabiają w uczciwy sposób ,w szkołach i piszą książki wszelakiej maści felietony, jestem jak najbardziej za Trwam a GIMBUSY wypie**alać

skuti69

2012-03-10, 10:37
czego to dla $$$ nie zrobią

paczek1262

2012-03-11, 11:46
"w cudzysłowiu" "w dwutysięcznym dziesiątym roku". No k***a, panie pazura..

Ptk_k21

2012-03-11, 15:47
naprawde nie chce mi sie tlumaczyc autorowi postu jakim jest idiotą wiec napisze tylko ze jestes idiotą

necrosodomizer

2012-03-11, 18:58
A jak odwołali koncert bo się nie będzie w klubie w pobliżu kościoła satanistyczny koncert odbywał to co? wolność?

MudPie

2012-03-12, 05:27
To nie chodzi o to, że radio jest potrzebne.. bo każdy ma prawo wierzyć w co chce i słuchać czego chce, racja. Ale chodzi o to, że Rydzyk na tych ludziach żeruje, kreuje się na boga i okrada tych zaślepionych starych ludzi, którym na starość nie pozostało nic innego niż wiara, tak sobie wybrali. ok. Rydzyk jest złodziejem, wielu nie pamięta, ale kiedyś zbierał pieniądze na odbudowe stoczni gdańskiej.. i ludzie wpłacali, bo to był dobry cel, z tym, że oczywiście pieniądze zebrał bardzo dużo, ale nie przeznaczył ich na stocznie tylko je ukradł, wziął dla siebie i za to zbudował swoje imperium. Uważam, że rydzyk powinnien zostać wycofany z życia publicznego i nie mam nic przeciwko radiu ma ryja, o ile będzie prowadzone przez normalną osobę, na poziomie, a nie złodzieja i krętacza, który wyzyskuje ludzi i tworzy wojny polskie polskie i przedewszystkim osoby która nie będzie łączyła religii z polityką!! temu jestem przeciwny.
Rdzyk wykorzystuje wiare aby mieć pieniądze i osobiste profity. Tak pokrzebacał tych ludzi, że to się w głowie nie mieści jacy oni są naiwni.. sam zrobiłem taki eksperyment i dzowniliśmy ze znajomym pod losowo wybrane numery, podawałem się za osobę z radia maryja i na koniec powiedziałem (byłem pewny, że uzna że coś nie jest tak.. o ja głupi..) żeby kobieta z która rozmawiałem przelała 20zł na radio maryja dosłownie jej powiedziałem niech pani przeleje na nasze radio 20zł. Tyle nic więcej a baba.. dobrze oczywiście już zaraz idę na pocztę i przelewam.. i jeszcze mi dziękowała że Radio Ma Ryja do niej zadzwoniło. straszne.

Sadijan

2014-09-21, 19:22
Każdy ma prawo się wypowiedzieć, ale nawet wolność słowa ma swoje granice. Jeden może powiedzieć "Jest jeden Bóg Jahwe", inny powie "Mój Pan to Allah", trzeci powie o Buddzie, czwarty o Zeusie, piąty o czym innym, jeszcze inny powie "Jestem ateistą - żadnego z wcześniej wymienionych bożków nie ma - nie ma na nich żadnych dowodów". Natomiast NIE WOLNO powiedzieć "ten jest zły, tamten gorszy, a inny taki zły, że go trzeba zabić". Jak się mówi "kradną", to trzeba mieć przynajmniej poszlaki potwierdzające fakt, że taki a taki ukradł to i tamto, wtedy a wtedy. Jeżeli tego nie ma, to jest to zwykłe pomawianie, które łatwo się może przeobrazić w szczucie. Pytanie: kto chce być szczuty? Sądzę, że nikt.
Podkreślanie przez Pazurę prawa do wypowiedzi (wolność słowa), przy pomijaniu wielokrotnych uchybień innych standardów współżycia w społeczeństwie jest dla mnie nieuczciwością ze strony Czarka. Ewentualnie dowodem jego głupoty :-)