18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cezary Pazura o Radiu Maryja

Ha...........ng • 2012-03-08, 23:59
Głupio nie pie**oli.


Dzoshu

2012-03-09, 13:07
lapsikoss napisał/a:



Co? :shock:

Psy, Kroll, PsyII, Nic Śmiesznego, Trzy Kolory, Tato...
Rzeczywiście półka przy podłodze, nie ma co.



Eh ... dlatego, że zagrał w kilku dobrych pozycjach to nie znaczy jeszcze, że jest dobrym aktorem. Zresztą to co wymieniłeś jest powodem dlaczego jest na średniej półce nie na samym dnie.

Sl...........nx

2012-03-09, 13:15
mcmt napisał/a:

Pierwsze w Polsce prawdziwe radio polityczne. Słuchałem kiedyś przez jakieś 30 minut, trafiłem na wiadomości, jakby ocenzurowane, wiadomo w którą stronę.

Oczywiście nikt nie chce "zamykać" rozgłośni Rydzyka. Biedni słuchacze nie wiedzą/udają, że nie wiedzą dlaczego są problemy a jak nie wiadomo o co chodzi - to wiadomo o co chodzi...

Kod:
Rozgłośnia o. Tadeusza Rydzyka ma status nadawcy społecznego, dzięki czemu nie płaci za koncesję, czyli oszczędza - bagatela - 7 mln zł rocznie! I dlatego nie może nadawać reklam.

 Ale Radio Maryja, jak wynika z raportu, łamie koncesję, bo reklamy na antenie są. Np. stale reklamuje się tam m.in.: "Nasz Dziennik" (wydaje go Spes sp. z o.o.), Telewizja Trwam (należy do fundacji Lux Veritatis o. Rydzyka i o. Jana Króla), Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej (prywatna płatna uczelnia o. Rydzyka), a także tygodnik "Niedziela" i odbiorniki satelitarne sprzedawane przez Lux Veritatis. Reklamy pojawiają się na antenie niepoprzedzone informacją, że to reklama. Dlatego w raporcie KRRiT mowa o reklamach "ukrytych".


źródło: http://wyborcza.pl/1,76842,8497026,Radio_Maryja_i_reklama.html


Zejdź na ziemię, podajesz informacje z GW, jako rzetelne? Przecież to śmieszne i naiwne.

Dzoshu napisał/a:

Cezary Pazura - autorytet moralny i ideał godny naśladowania. Prawdziwy wzór dla młodych. ch*j, że to żałosny podupadły aktorzyna z niższej średniej półki.

pie**oli bez sensu, Radio Maryja jest potrzebne bo 40 lat temu prześladowano katolików. Dlatego powinno się zostawić j***nego złodzieja Rydzyka i jego plujące na wszystko co nie polskie i katolickie media.

Dlatego, że każdy powinien mieć po równo to Rydzyk ma mieć więcej. Debil i tyle. Jakiś sens w tym co mówi mogą odnaleźć tylko 21letni patrYjoci-katolicy których inwazję przechodzi ten portal. pie**olona moda.


Dlaczego Rydzyk to złodziej? Płaci na niego każdy, kto chce.

Jednego, nie rozumiecie ludzie. Tu nie chodzi o to, jakie to jest medium, chodzi o to, że nie idzie z tym samym prądem, jak TVN, Wyborcza, TVP, Polsat, Onet itp.
Ojciec Rydzyk to człowiek, delikatnie mówiąc, nie z mojej bajki Tylko, że za to, że oderwał się od agenturalnego nurtu medialnego, chce się go zgnoić.
Dworak teraz chce wmówić Polakom, że telewizji Rydzyka nie ma sensu oglądać. To jego zdanie, dlaczego ma zabronić komuś oglądania TVTrwam? Jakim prawem?
O to chodzi. Jestem za wolnymi mediami, dlatego TVTrwam i Ojca Rydzyka bronię.

!Timon

2012-03-09, 13:22
Wkurza mnie propaganda homoseksualistów która ma ich przedstawiać jako zajebistych. Bardzo. Nie znaczy to, że jestem za ich likwidacją - niech sobie żyja po jakiś jaskiniach tylko nie szaleją. Dzisiaj będziemy wybijać gejów - jutro zaczną wybijać ludzi w gaciach w kratkę bo gejów brakło.
I tak jest z radiem M. Wk***iają mnie skrzeczące baby na ulicach i to bym ograniczył, ale zamknięcie tego radia czy TV [których nikt nie kazał oglądać, można kanał zmienić] to krok do odmóżdżenia społeczeństwa. Człowiek naprawdę inteligentny i chcący się orientować w polityce po obejrzeniu tvn, obejrzy TV trwam. Po co? Żeby w tej papce wypośrodkować dwa skrajne poglądy i wyłapać kto co przemilczał.
No chyba, że dla wielkiej odmiany i poznania innego spojrzenia na świat ktoś przełącza polsat na tvn. ;)

lapsikoss

2012-03-09, 13:32
Konkin napisał/a:


A teraz prawdziwie wolny człowieku włóż ryj w tvn, wyborczą, pójdź do państwowej uczelni, płać podatki, przestrzegaj nieakceptowanego przez Ciebie prawa i krzycz "JESTEM WOLNY, BO NIE SŁUCHAM RYDZYKA"



k***a mać. Powiedz mi drogi interlokutorze, czy Twój poziom IQ jest ujemny? Wspomniałem o tym, że nie akceptuję prawa? A może wspomniałem, że te informacje pochodzą z Gazety Wyborczej? A może z TVN? Otóż, muszę Cię zaskoczyć, nie.
Przykład jest z życia wzięty, chcesz, to przyjedź do mojej małej mieściny, Sieradza i pogadaj z moją babcią, której rydzyk wyprał mózg. Która jest ciągle przekonywana, że żyjemy w kraju komunistycznym, totalitarnym i jedyną szansą na wolność jest Radio Maryja, dlatego "prosimy, apelujemy o wsparcie duchowe i finansowe! Nie pozwólmy, żeby komunistyczna władza zabiła ducha, pozwólmy Radiu Maryja rozwijać się i trwać. <NUMER KONTA>".
Posłuchaj czasem tej "cudownej" rozgłośni. Może zmienisz zdanie.

Nie jestem wolny. Nikt nie jest.
Ale nie pozwolę ku*asowi z Torunia zniewalać jeszcze bardziej moich bliskich.

Artos

2012-03-09, 13:34
Zawsze się podśmiewałem z religii, ale teraz tego nie zrobię. Jedyne co mi się nie podoba w Polskim kościele, to to jak podchodzi do pewnych spraw. Księża pedofile, przeznaczanie pieniędzy z tacy na nowy samochód dla proboszcza itd. Nie zrozumcie mnie źle, bo wiem, że nie każda parafia/ksiądz postępuje źle.

Dlaczego nie opodatkować kościoła na symboliczne 3-4 procent? Skoro żyjemy wszyscy w jednym państwie, to WSZYSCY bez wyjątków powinniśmy dokładać się do jego utrzymania, stać się jednym a nie tworzyć państwa w państwie tak jak teraz to jest z kościołem.

I drodzy wierzący, wiara w Boga nie musi kończyć się na chodzeniu do kościoła, jeśli ktoś nie chce chodzić do kościoła bo nie podoba mu się jego podejście to nie wincie tej osoby, tylko kościół. Dlaczego? Dlatego, że ludzi, którzy zaczynają wątpić w kościół jest coraz więcej i musi coś być na rzeczy.

bingo100

2012-03-09, 13:36
Co to k***a jest 'gimbaza'? Ale mnie wk***ia jak ktoś tego durnego słowa używa! <facepalm>

white_rabit

2012-03-09, 13:41
lepiej być zagorzałym katolem, muzułmaninem, satanistą itp. i przestrzegać wszystkiego co nakazuje i czego zakazuje dana wiara czy stowarzyszenie niż pierodlić jak opętany że: każdy kto myśli inaczej niż "ja" jest ciota, nie ma mózgu, jest pojebem... To własnie jest polska... kraj hipokrycji i pseudomądrych ludków...
PS. żeby nie być hipokrytą napiszę że też taki jestem, jestem "polakiem"
a co do homoseksualistów, nie przeszkadza mi to dopóki się ktoś z tym nie obnosi, robi to co chce we wlasnym domu z kim chce i jak chce, ale nie chwali się tym wszystkim dokoła jak to jest zajebiście i że hetero jest "do dupy"... to tyle

adiemus36

2012-03-09, 13:43
@up co to jest gimbaza ? To właśnie ten "<facepalm>" na końcu twojej wypowiedzi.


lapsikoss

2012-03-09, 13:51
Artos napisał/a:

wiara w Boga nie musi kończyć się na chodzeniu do kościoła, jeśli ktoś nie chce chodzić do kościoła bo nie podoba mu się jego podejście to nie wincie tej osoby, tylko kościół..



Niestety, oni sobie nie dają wytłumaczyć. Gdzieś w głowie tkwi utożsamienie wiary z kościołem, bo niestety księża i cała instytucja pracuje na takie odmóżdżenie.
"nie chodzę do kościoła" = "nie wierzę".
Szkoda, bo na pewno wiele jest osób, które właśnie dzięki wierze w boga odnajdują prawdziwe ja, chcą czynić dobrze, pomagać innym... Ale jednocześnie wspierają instytucję, którą należy wyj***ć w powietrze, w kosmos wypie**olić. I nie wytłumaczysz za ch*j, bo i tak większość wie swoje. I choćby nawet chcieli olać kościół, to nie mogą, bo przecież "to grzech" :-/




@białykrólik
Niestety, edukacja seksualna, na którą tak strasznie wszyscy naciskali powoli zmierza w tym kierunku, żeby nie edukować o "innych" orientacjach, ale dawać małemu dziecku WYBÓR.
Na Zachodzie zaczyna się tendencja do stawiania homo i hetero na równi, jakby taki gnojek miał sobie wybrać, czy chce być taki, czy może taki. Jakby miał spróbować tego, tamtego i ocenić kim chce być. W efekcie dojdzie do tego, że stworzymy pokolenie seksualne w obie strony, żeby zapewnić tę "równość" pedałom.
Ale równość ma swoje granice, Europa się o tym przekona za 30 lat jak dzieci będą tak skrzywione, że wszystko pie**olnie.

.:...........:.

2012-03-09, 13:59
adiemus36 napisał/a:

co to jest gimbaza ?



Gimbaza to miejsce gdzie codziennie przez 5 dni w tygodniu rano chodzisz, spotykasz się ze znajomymi i siedzisz w ławce. ;-)

adiemus36

2012-03-09, 14:02
Cholera, rozgryzłeś mnie niebieski.

xiontZ

2012-03-09, 14:02
Niеbieski napisał/a:

Gimbaza to miejsce gdzie codziennie przez 5 dni w tygodniu rano chodzisz, spotykasz się ze znajomymi i siedzisz w ławce.



Ale mu pocisnąłeś. Nieładnie tak :roll:

.:...........:.

2012-03-09, 14:04
xiontZ napisał/a:

Nieładnie



Nieładnie to Ty postępujesz wobec mnie. :-/

mcmt

2012-03-09, 14:05
Slonx napisał/a:


Zejdź na ziemię, podajesz informacje z GW, jako rzetelne? Przecież to śmieszne i naiwne.


:facepalm:
Wszyscy o tym pisali, chodzący po ziemi gimbolocie...
Slonx napisał/a:

Ojciec Rydzyk to człowiek, delikatnie mówiąc, nie z mojej bajki Tylko, że za to, że oderwał się od agenturalnego nurtu medialnego, chce się go zgnoić.


ty natomiast oderwałeś się z księżyca :rofl: ... Uwielbiam gdy gimbusy przemawiają 'prawdom'.

adiemus36

2012-03-09, 14:10
No niebieski, tak mi pocisnąłeś, że dzisiaj wieczorynki nie obejrzę :D