18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cezary Pazura o Radiu Maryja

Ha...........ng • 2012-03-08, 23:59
Głupio nie pie**oli.


Bzyk669

2012-03-09, 14:11
!Timon napisał/a:

zamknięcie tego radia czy TV [których nikt nie kazał oglądać, można kanał zmienić] to krok do odmóżdżenia społeczeństwa. Człowiek naprawdę inteligentny i chcący się orientować w polityce po obejrzeniu tvn, obejrzy TV trwam. Po co? Żeby w tej papce wypośrodkować dwa skrajne poglądy i wyłapać kto co przemilczał.



Ot co, JEDYNYM (jak do tej pory) sposobem na poznanie w miarę obiektywnych informacji jest konfrontowanie ze sobą kilku źródeł. Bo ani Wyborcza czy TVN ani Radia Maryja cz TV Trwam nie podadzą do wiadomości niewygodnych dla siebie rzeczy, lecz zawsze będą eksponować rzeczy, na których eksponowaniu im zależy.

Nawet mój znajomy ze studiów, skrajny antyklerykał i ateista, słucha RM, żeby móc się konstruktywnie wypowiadać na ten temat, a nie pie**olić tylko w kółko oklepane frazesy, jak to Rydzyk nie robi moherom wodę z mózgu, i ile to nie ma Maybachów za ich kasę...

Cz...........el

2012-03-09, 14:18
Dzoshu napisał/a:

Jakiś sens w tym co mówi mogą odnaleźć tylko 21letni patrYjoci-katolicy których inwazję przechodzi ten portal. pie**olona moda.



Niestety te małe sk***ysyny jeszcze obrażają starych dobrych "użyszkodników", żeby nie było cytat jednego z debili:

Zly_wrecz_okropny napisał/a:



..P.S Wrzućcie lepiej jakieś video jak koleś posuwa trupa, to są tematy dla bydła z sadistica... nie jakieś tam polityczne sprawy nie?



Proste rozwiązanie jak się nie podoba "bydło" z sadistica to wypier..laj. Znawcy k***a polityki sterowani przez debili.

.:...........:.

2012-03-09, 14:19
adiemus36 napisał/a:

No niebieski, tak mi pocisnąłeś, że dzisiaj wieczorynki nie obejrzę :D



:facepalm: Nie miałem zamiaru pocisnąć, tylko w miarę prosto wytłumaczyć.

divi1991

2012-03-09, 14:21
jak bedzie radio pedały to też może być?
wolność dla pedałów powiesz czarek???...!!! k***a pytam sie!

Anders Breivik

2012-03-09, 14:35
Gdyby tyle nie pie**olili o religii i nie promowali tak kaczora, tylko mocniej hejtowali rząd to całkiem zajebiste radio by było.

oGOALoneYaYo

2012-03-09, 15:13
Rydzyk religią posługuje się do dojenia z pieniędzy ludzi zacofanych umysłowo. Przecież jeżeli komuś wmówiono że kiedyś miało miejsce niepokalane poczęcie, to zrobić na takich ludziach biznes jest tylko formalnością.
Szacunek dla Ojca Dyrektora za to, że potrafi na ciemnogrodzie się dorobić i to w takiej skali. Póki mnie nie tyka, to nie mam nic przeciwko robienia z idiotów jeszcze większych idiotów.

pretor

2012-03-09, 15:47
Zarąbiste ktoś podaje źródła artykułów :] z wyborczej :D
Właśnie tacy się naczytają w wyborczej i później mają sieczkę zamiast mózgu...

johnny boy

2012-03-09, 15:51
jestem rodzimowiercą (jesli ktoś wie co to jest) i mam wbite głęboko(kolokwialnie mówiąc) w religię chrześcijańską ale jesli mamy tzw ustrój"demokratyczny" dajmy sie wypowiedziec innym szczegół że najprawdopodoniej w wielu przypadkach racji nie maja ale dajmy im to prawo bo zasłuzyli na to i tyle co do pedałów i całej reszty.. zasada obowiązuje ta sama szanuj drugiego jesli nie... to albo idz pan w h*j albo wojna...proste

dwakilo

2012-03-09, 16:01
Mam inne zdanie na ten temat. No proszę Pazura ładnie mówi tutaj o sądach i kierowaniu wątpliwości na wokandę. A niejaki pan Rydzyk prawomocnie przez tenże sąd skazany mówi: sądem kierują Rosjanie i tajne służby. Hipokryzja pierwszej wody.

rydzo2008

2012-03-09, 18:33
tvtrwam to jedyna patriotyczna telewizja w Polsce DYSKUTUJ Z TYM FAKTEM !

Ver0

2012-03-09, 18:42
Czarek dobrze powiedział masz pilota możesz przełączyć, ja nie oglądam/nie słucham.
Jedyne co mnie denerwuje, że Radio Rydzyka przekracza swoje kompetencje, sugeruje wybór polityczny i wyłudza pieniądze

rydzo2008

2012-03-09, 19:11
Ver0 napisał/a:

Czarek dobrze powiedział masz pilota możesz przełączyć, ja nie oglądam/nie słucham.
Jedyne co mnie denerwuje, że Radio Rydzyka przekracza swoje kompetencje, sugeruje wybór polityczny i wyłudza pieniądze


to samo robi TVN i tego im nie zarzucasz :karabin:

lapsikoss

2012-03-09, 19:20
Nigdy nie wiem, czy ignorować tego trolla, czy jednak iść w zaparte i pisać, że nie ma racji...
Monotematyczność - tak powinieneś się nazywać, a nie "rydzo2008".

Ra...........or

2012-03-09, 20:25
Cytat:

jestem rodzimowiercą (jesli ktoś wie co to jest)



Cytat:

dajmy sie wypowiedziec innym szczegół że najprawdopodoniej w wielu przypadkach racji nie maja




Znaczy, biegasz po lesie z gołą dupą i czcisz światowida, jednocześnie wypominając innym ,że nie mają racji w wielu przypadkach? Ach ta demokracja...

bingo100

2012-03-09, 20:29
Cytat:

Gimbaza to miejsce gdzie codziennie przez 5 dni w tygodniu rano chodzisz, spotykasz się ze znajomymi i siedzisz w ławce.


@Niebieski - codziennie rano chodzę do pracy, tak od sześciu lat, odkąd skończyłem studia ;-) Siedzę za biurkiem, popijam kawkę i miło wspominam czasy, kiedy nie było jeszcze takiego pojęcia jak pie**olona gimbaza!
Pozdro :-D