18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylia: mistrz jazdy w tłoku

azsx • 2012-04-03, 17:00
Yamaha XJ6

Uechtacz

2012-04-03, 17:19
No tak, migający lewy kierunkowskaz oznacza oczywiście "wyprzedź mnie". A potem biadoli taki, że kierowcy w lusterka nie patrzą, i że mu wózek inwalidzki rdzewieje przez te nietrzymające zwieracze.

mateuni007

2012-04-03, 17:31
@up
jakie to prawdziwe!

vajron

2012-04-03, 17:32
Dobrze, że tym klaksonem daje znać, że jest idiotą i żeby na niego uważali :D

bartnik1

2012-04-03, 17:34
hmm juz raz łbem kierownice rozpieprzył - na srodku widac znaczek do centrowania
Czas na kolejny raz najwyraźniej..

vajron

2012-04-03, 17:34
Widze że tu to samo co w Polsce. Prawy pas bardziej pusty niż lewy. Ah ta kultura jazdy.

xgrzegx

2012-04-03, 17:37
ah, sami hejterzy... siądziecie na taki sprzęt to sie przekonacie co to jest jeździć tak jak ten gościu, pewnie nie dali byście rady wejść porządnie w jeden zakręt a co dopiero wyprzedzać pomiędzy autami ... -.- no ale olać to, bo zacznie się temat jak zawsze :) żal wam po prostu dupe ściska że taki dojedzie 3x szybciej od was i zużyje 2x mniej paliwa nie prażąc sie w puszce przy +30stopniach i nie mając klimy ;) j***ni "znawcy" gnieżdżący się w tych czterokołowych klatkach...

Srasłkasz

2012-04-03, 17:53
nasz warszawski jest lepszy

~Velture

2012-04-03, 18:18
Jakby na mnie ta k***a trąbnęła i chciała przejechać między 2 samochodami to by skończyła na hardzie i jeszcze mi z jego polisy OC by naprawiali samochód.


PS>
Straszny mistrz. Zakręty które ja bym minivanem wziął z prędkością ok 100km/h ta p*zda bierze z prędkością 60/70 km/h.
Mistrz prostej.


I to nie chodzi o bycie hejterem tylko o to ,że gośc to p*zda ,która naraża życie swoje i innych co sekunde dosłownie. Już wole gości co jadą przez puste ulice miasta swoimi yamahami r1 200km/h.

lololololl

2012-04-03, 18:40
Velture napisał/a:

Jakby na mnie ta k***a trąbnęła i chciała przejechać między 2 samochodami to by skończyła na hardzie i jeszcze mi z jego polisy OC by naprawiali samochód.



Byli by świadkowie (zawsze są) i stracił byś prawko. Do tego płacił byś do końca życia odszkodowanie poszkodowanemu jeżeli by przeżył a jeżeli nie to poszedł byś siedzieć za zabójstwo i cwe*ili by cię jak k***e.

Velture napisał/a:


PS>
Straszny mistrz. Zakręty które ja bym minivanem wziął z prędkością ok 100km/h ta p*zda bierze z prędkością 60/70 km/h.
Mistrz prostej.



I już widać że nie masz pojęcia o motoryzacji, pokaż mi minivana który rozpędzi się do 100km/h na tych zakrętach, nawet Coupe miało by problem. Albo jeździsz autobusem albo jesteś pozerem który się chwali co to nie on, pewnie veyrona co niedziele bierzesz swoją starą hondą.

Velture napisał/a:


I to nie chodzi o bycie hejterem tylko o to ,że gośc to p*zda ,która naraża życie swoje i innych co sekunde dosłownie. Już wole gości co jadą przez puste ulice miasta swoimi yamahami r1 200km/h.



Sądzisz że któremuś z tirowców mógł zrobić krzywdę wpadając pod koła przy tej prędkości? kierowca tira by nawet nie poczuł go, czy to na kole czy to na zderzaku. HEJTER!

Sarkos

2012-04-03, 20:02
Trzeba mieć zdrowo naj***ne żeby pakować się między dwa tiry na zakręcie, niech się któryś zagapi, albo dziurę będzie chciał ominąć, a widzieć go nie będzie na pewno i trąbienie nie pomoże. Słusznie, jak się rozpieprzy, to zabije tylko siebie, więc dla mnie to i mógłby sobie w łeb strzelić na tym motorze.

VideCulFide

2012-04-03, 21:01
Kocham jazde na motocyklu, szybką zwłaszcza. Ale wk***ia mnie jak cholera to, że niektórzy nie czują gdzie można "w p*zde dać", a gdzie nie, a matoły co myślą że przestrzeń między dwoma ciągłymi to jest pas dla nich, żeby po nim ciąć, to już w ogóle dno...

PS Gdzie ten tłok? Chyba w silniku u niego co najwyżej :roll:

xgrzegx

2012-04-03, 21:06
Sarkos napisał/a:

Trzeba mieć zdrowo naj***ne żeby pakować się między dwa tiry na zakręcie, niech się któryś zagapi, albo dziurę będzie chciał ominąć, a widzieć go nie będzie na pewno i trąbienie nie pomoże. Słusznie, jak się rozpieprzy, to zabije tylko siebie, więc dla mnie to i mógłby sobie w łeb strzelić na tym motorze.



Dziurę ... haha :D widziałeś tam jakąś? Bo ja niestety nie zauważyłem żadnej ;) to nie jest polska... a każdy motocyklista co ma "cokolwiek" w bańce powinien wiedzieć jaką prędkość dostosować do warunków :) ten co ma naj***ne w głowie to jedzie przez piękną polską "drogę" ponad 150km/h to prędzej czy później skończy w kostnicy...

Attero132

2012-04-03, 21:11
ludzie on przynajmiej cos robi ciekawego zawsze jakas adrenalina a nie przed kompem 24/7

kothletino

2012-04-03, 21:13
Myślę, że podobnie wyglądałoby moje ostatnie 11 minut i 11 sekund życia gdybym kupił sobie motocykl.