18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylia: mistrz jazdy w tłoku

azsx • 2012-04-03, 17:00
Yamaha XJ6

iceman_

2012-04-04, 16:37
xgrzegx napisał/a:

j***ni "znawcy" gnieżdżący się w tych czterokołowych klatkach...



rozumiem że w zime również zapie**alasz moturkiem? :mrgreen:

idzior

2012-04-04, 17:47
lololololl napisał/a:



uhmm... gdyby mięśnie rosły od pisania bluzg na klawiaturze, byłbyś większy od pudziana. Ale niestety tak nie jest i jesteś zwykłym szczurkiem.

masakryCnie cię to wk***ia bo jesteś jeszcze dzieckiem i nie wiesz nic o życiu. Jak zgolisz tego mlecznego wąsa to porozmawiamy.



Mlecznego wąsa to możesz sobie zgolić sam! Gdybyś jeździł z mały dzieckiem w samochodzie wiedziałbyś jakie to jest denerwujące, jeb.. nie po prostu gimbusie.
fakt mała literówka ot też mi coś...
Poza tym argument pierwsza klasa!
Gimbusy! Jeżeli chcecie być dorośli i wiedzieć sporo o życiu, popierajcie idiotów na motocyklach
Brawo zajebisty argument !

lukasso00

2012-04-04, 20:54
xgrzegx napisał/a:

ah, sami hejterzy... siądziecie na taki sprzęt to sie przekonacie co to jest jeździć tak jak ten gościu, pewnie nie dali byście rady wejść porządnie w jeden zakręt a co dopiero wyprzedzać pomiędzy autami ... -.- no ale olać to, bo zacznie się temat jak zawsze :) żal wam po prostu dupe ściska że taki dojedzie 3x szybciej od was i zużyje 2x mniej paliwa nie prażąc sie w puszce przy +30stopniach i nie mając klimy ;) j***ni "znawcy" gnieżdżący się w tych czterokołowych klatkach...



hmm dziwne tylko ze pisze to osoba ktora od czasu do czasu wyciagnie z garazu 15 letniego rometa ogara i mysli ze ma motocykl , i nie wiem czy wiesz ale teraz bardzo duzo aut ma klimatyzacje , a nawet cos lepszego otwierane szyby .. pozdrowie Cie jak bedzie mrozik na dworze pogadamy wtedy wielki hejterze hejterow :P i milego jezdzenia w deszczu na swoim romecie kolezko :] niah niah niah

lololololl

2012-04-04, 20:58
idzior napisał/a:



Gdybyś jeździł z mały dzieckiem w samochodzie...




Eth

2012-04-04, 21:57
idzior napisał/a:

Gdybyś jeździł z mały dzieckiem w samochodzie wiedziałbyś jakie to jest denerwujące



Twoj Wpadson, twoj problem.

Skoncz juz sie pienic, ciebie wk***iaja motocykle, a mnie samochody kiedy jestem zmuszony do jazdy autobusem/samochodem, zap*zdzone korkami miasto - podziekuje.
Pomijajac juz fakt, ze takie doj***ne korki wspaniale wplywaja na powietrze - ot bezproduktywne smrodzenie, bo spora czesc debili nie potrafi sie przejsc 15 minut z buta do sklepu.

Skoncz tez juz z miernymi probami ironii - NIE WYCHODZA CI.

kapi145

2012-04-04, 22:31
gińcie k***a o_O

piotrekp25

2012-04-06, 14:30
niema mielonego niema piwa

Novik

2012-06-09, 09:12
@xgrzegx piwo nawet k***a pieńć bym ci dał