18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylia: mistrz jazdy w tłoku

azsx • 2012-04-03, 17:00
Yamaha XJ6

Fazer6

2012-04-04, 08:37
ja niewiem jak mogliscie postawic tyle piw jakiemus murzynowi :D

mjolnir

2012-04-04, 08:41
Ja pie**ole myślałem że choć na tak dojrzałym pod względem wieku użytkowników portalu, nie będzie hejterów i znawców wszystkiego- myliłem się.

CNN

2012-04-04, 10:01
@up

co kraj to obyczaj ;)

Alonso

2012-04-04, 10:02
Jedzie na krawędzi. Podejrzewam, że jeszcze go zobaczymy na sadolu. Ale w krwistych kawałkach.

MortiCRX

2012-04-04, 10:11
xgrzegx napisał/a:

ah, sami hejterzy... siądziecie na taki sprzęt to sie przekonacie co to jest jeździć tak jak ten gościu, pewnie nie dali byście rady wejść porządnie w jeden zakręt a co dopiero wyprzedzać pomiędzy autami ... -.- no ale olać to, bo zacznie się temat jak zawsze :) żal wam po prostu dupe ściska że taki dojedzie 3x szybciej od was i zużyje 2x mniej paliwa nie prażąc sie w puszce przy +30stopniach i nie mając klimy ;) j***ni "znawcy" gnieżdżący się w tych czterokołowych klatkach...




A kto teraz nie ma klimy w samochodzie?? A jak już nawet nie ma, to nie pie**ol, że w +30 w kombinezonie motocyklowym jest taki lux. pie**ole was, wole w korku siedzieć w swojej klimatyzowanej puszce, słuchać muzyki albo oglądać film, niż nak***iać pomiędzy i za piątym, dziesiątym czy setnym razem rozpie**olić się przez kogoś kto nagle machnął kierownicą i wysłał was w kosmos.

lololololl

2012-04-04, 10:24
idzior napisał/a:


mnie to wk***ia masakrycnie i niech choć jeden trafiłby na mnie...



uhmm... gdyby mięśnie rosły od pisania bluzg na klawiaturze, byłbyś większy od pudziana. Ale niestety tak nie jest i jesteś zwykłym szczurkiem.

masakryCnie cię to wk***ia bo jesteś jeszcze dzieckiem i nie wiesz nic o życiu. Jak zgolisz tego mlecznego wąsa to porozmawiamy.

zcelmam

2012-04-04, 10:45
Akurat to motocykliści w ostatnie lato mdleli na światłach od upałów, nie kierowcy aut. Czarny strój - +10 do szpanu, +20 do temperatury.

poloo89

2012-04-04, 10:51
ja goscia darze duzym sacunkiem, za to ze ostrzega wszystkich innych o swojej obecnosci. A nie tak jak wiekszosc "dawcow" zapie**ala miedzy samochodami, pojawiaja sie z nikąd i nawet nie zatrabia podczas wyprzedzania, a pozniej wielkie zdziwienie jak ktos mu przypadkiem droge zajedzie.

kecajpct

2012-04-04, 10:57
Dobra już ch*j w te motory, ale może powie mi ktoś po jakiego ch*ja tir wyprzedza tira bo tamten jedzie 82km/h a ten chce jechać 85km/h to jest jakaś pie**olona plaga, to prędzej oni mogą spowodować wypadek niż jednoślad. Miałem taką sytuację, wujek musiał dostać się szybko do szpitala oddalonego o 50km i właśnie na drodze stały nam takie kurewskie tiry jego brat powiedział że stawia mandaty byle byśmy byli najszybciej jak się da, lekko 10 razy musiałem użyć pobocza do wyprzedzenia no k***a

ph...........el

2012-04-04, 11:00
Ehhhh, widzę że znów "znawcom" żal dupę ściska... Tak to jest jak się tłuste dupsko wozi autobusem lub tatusiowym autem i nigdy nie siedziało nawet na rowerze. :D
Ciekawe jest natomiast że Ci sami hejterzy wieszający psy na motocyklistach - z zachwytem pieją nad wyczynami basejumperów. pie**oleni hipokryci.

3m

2012-04-04, 11:38
Przesadzacie z tymi wywodami, dosłownie pod każdym filmem z udziałem motocykla to samo.

Powiem tyle - koleś ma jaja, opanowanie i, co najważniejsze, umie jeździć. Inaczej ten film znalazłby się na hardzie.
Moment najbardziej ściskający żołądek to przemykanie pomiędzy ciężarówkami.

sadystaxx

2012-04-04, 12:53
xgrzegx napisał/a:

ah, sami hejterzy... siądziecie na taki sprzęt to sie przekonacie co to jest jeździć tak jak ten gościu, pewnie nie dali byście rady wejść porządnie w jeden zakręt a co dopiero wyprzedzać pomiędzy autami ... -.- no ale olać to, bo zacznie się temat jak zawsze :) żal wam po prostu dupe ściska że taki dojedzie 3x szybciej od was i zużyje 2x mniej paliwa nie prażąc sie w puszce przy +30stopniach i nie mając klimy ;) j***ni "znawcy" gnieżdżący się w tych czterokołowych klatkach...



hehe "j***ny znawca" się odezwał. droga to nie tor ;]
Wole jednak 4 kółka niż 2, dużo wygodniej wydymać laskę na tylnym siedzeniu niż na dwukołowej pierdziawie :mrgreen:

Eth

2012-04-04, 14:49
idzior napisał/a:


Dzięki za wytłumaczenie zawsze się zastanawiałem po co te plastiki... żeby deszcz na silnik nie padał?



Idz ze swoja ironia do familiady.

Kazdy majacy mozg domysla sie do czego sa owiewki, nie kazdy jednak zdaje sobie sprawe jak duzo one w rzeczywistosci daja.
Ja mam porownanie - 200 na scigaczu to pikus, na nakedzie za ch*ja nie mam ochoty tyle jechac.

------------------

@ Up

Za to duzo latwiej poderwac na dwa kolka, a zaliczyc w jakims wygodnym miejscu - tylna kanapa w samochodzie sie do nich nie zalicza.

okar19

2012-04-04, 14:51

RadzioC

2012-04-04, 15:52
ma celownik na kierownicy by wiedzieć gdzie prac głową przy uderzeniu by oszczędzić bólu :D