18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylia: mistrz jazdy w tłoku

azsx • 2012-04-03, 17:00
Yamaha XJ6

s1mon

2012-04-03, 22:07
Panowie, to jest k***a sadistic! znajdziecie tu wszystko co jest na codzien niemoralne i nieakceptowalne, wiec mi nie pie**olcie ze jak ktos robi 3 salta nad przepascia hulajnoga jest bogiem a jak ktos popie**ala na motorzeto jest gnoj bo niebezpiecznie, typ ma umiejetnosci i co najwazniejsze jaja, sporo szacunku dla niego mistrzowie w golfach 1.6 GTI, na codzien sfrustrowani bo wszyscy ich wyprzedzaja to tu sie chca wyzyc.

druga sprawa ze w koncowce widac osiagnieta predkosc zblizona do predkosci swiatla a na liczniku 200 wiec radze obejrzec jeszcze raz ze swiadomoscia ze predkosc jest podawana w milach.

i pamietac: :thisissadistic:

Qu...........ec

2012-04-03, 22:07
Film powinien się nazywać "Jak złamać 1001 przepisów"

=CAMEL=

2012-04-03, 22:13
Raz bym się tak pie**olnął między tirami i byście mieli taki materiał na hard'a że ja pie**ole

adiko93

2012-04-03, 22:18
Mistrz? To ten jest chyba bogiem:

Stranuh

2012-04-03, 22:27
Za dużo NFSa... Chciał sobie nitro napełnić :)

tytan517

2012-04-03, 23:13
milion punktów karnych ;-)

Millduck

2012-04-03, 23:14
Ktoś wcześniej powiedział, że kolo może skrzywdzić tylko siebie. A co, jeśli przyjebie w coś i jego maszynka poleci w przednią szybę nadjeżdżającego samochodu? Kilkaset kilo razy prędkość tego samochodu i rodzinka do piachu, najwyżej któreś dziecko z tyłu się uchowa...

boob47

2012-04-04, 00:08
xgrzegx napisał/a:

ah, sami hejterzy... siądziecie na taki sprzęt to sie przekonacie co to jest jeździć tak jak ten gościu, pewnie nie dali byście rady wejść porządnie w jeden zakręt a co dopiero wyprzedzać pomiędzy autami ... -.- no ale olać to, bo zacznie się temat jak zawsze :) żal wam po prostu dupe ściska że taki dojedzie 3x szybciej od was i zużyje 2x mniej paliwa nie prażąc sie w puszce przy +30stopniach i nie mając klimy ;) j***ni "znawcy" gnieżdżący się w tych czterokołowych klatkach...



ahaaaaaaa czyli patrz k***a w lusterka bo zapie**alam 150! chyba skuterek sobie kupiłeś w wakacje i zrodziła się w tobie nowa pasja, gimb

CNN

2012-04-04, 00:48
podoba się "lajkuj" , nie podoba się "wyp*****aj"

Eth

2012-04-04, 01:28
s1mon napisał/a:

druga sprawa ze w koncowce widac osiagnieta predkosc zblizona do predkosci swiatla a na liczniku 200 wiec radze obejrzec jeszcze raz ze swiadomoscia ze predkosc jest podawana w milach.

i pamietac: :thisissadistic:



Nie jest, moto z 80 kuca nie osiagnie 320km/h.
210km/h nakedem to i tak jest sporo, ja jechalem innym nakedem kolo 120 i ped powietrza bardzo byl odczuwalny.

Na scigaczach to troche inna bajka bo owiewki bardzo poprawiaja aerodynamike i przy wiekszych predkosciach po prostu sie za nia chowamy - z drugiej strony nie sa one tak zwinne.

idzior

2012-04-04, 04:21
Eth napisał/a:



Nie jest, moto z 80 kuca nie osiagnie 320km/h.
210km/h nakedem to i tak jest sporo, ja jechalem innym nakedem kolo 120 i ped powietrza bardzo byl odczuwalny.

Na scigaczach to troche inna bajka bo owiewki bardzo poprawiaja aerodynamike i przy wiekszych predkosciach po prostu sie za nia chowamy - z drugiej strony nie sa one tak zwinne.


Dzięki za wytłumaczenie zawsze się zastanawiałem po co te plastiki... żeby deszcz na silnik nie padał?

Ji^HaD

2012-04-04, 07:16
xgrzegx napisał/a:

ah, sami hejterzy... siądziecie na taki sprzęt to sie przekonacie co to jest jeździć tak jak ten gościu, pewnie nie dali byście rady wejść porządnie w jeden zakręt a co dopiero wyprzedzać pomiędzy autami ... -.- no ale olać to, bo zacznie się temat jak zawsze :) żal wam po prostu dupe ściska że taki dojedzie 3x szybciej od was i zużyje 2x mniej paliwa nie prażąc sie w puszce przy +30stopniach i nie mając klimy ;) j***ni "znawcy" gnieżdżący się w tych czterokołowych klatkach...





krotko i zwiezle ... BUM pierwszy lepszy opad meteorologiczny ;p

pakicito

2012-04-04, 07:35
Cytat:

gnieżdżący się w tych czterokołowych klatkach...


nie pie**ol, chlopcze, bo caly rok motorynka nie jezdzisz, tylko pewnie rodzice do szkoly podwoza "puszka"