18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylia: mistrz jazdy w tłoku

azsx • 2012-04-03, 17:00
Yamaha XJ6

bonesowy

2012-04-03, 21:18
Potem śmieszą mnie naklejki typu: "patrz w lusterka - motocykle są wszędzie"

rogalina

2012-04-03, 21:20
Ktoś zamawiał nerkę? :-P

Cerny

2012-04-03, 21:20
k***a ciśnieniuje się na tym motocyklu, jakby przez całe życie ludzie się z niego śmiali.
Albo jakby się czegoś nawąchał.
Tak czy inaczej jest irytujÄ…cy.

Kacpes

2012-04-03, 21:21
Koleś niezły, ale ciskać się tak pomiędzy tiry, to chore (nie widziałem miejsca, aby zmieścić tam swoją kierownice). Tiry go zauważają dopiero, jak wyjedzie kilka metrów sprzed maski. Ale nie moje życie, niech śmiga.

idzior

2012-04-03, 21:26
lololololl napisał/a:



Byli by świadkowie (zawsze są) i stracił byś prawko. Do tego płacił byś do końca życia odszkodowanie poszkodowanemu jeżeli by przeżył a jeżeli nie to poszedł byś siedzieć za zabójstwo i cwe*ili by cię jak k***e.



I już widać że nie masz pojęcia o motoryzacji, pokaż mi minivana który rozpędzi się do 100km/h na tych zakrętach, nawet Coupe miało by problem. Albo jeździsz autobusem albo jesteś pozerem który się chwali co to nie on, pewnie veyrona co niedziele bierzesz swoją starą hondą.



Sądzisz że któremuś z tirowców mógł zrobić krzywdę wpadając pod koła przy tej prędkości? kierowca tira by nawet nie poczuł go, czy to na kole czy to na zderzaku. HEJTER!


Jak patrze na to bronienie to mnie tak k***a ściska !!!!!
Aż mi się cisnął słowa typu k***o, dz**ko... ale nie bo to jest passe..
Niech zapie**alają... ja mam to w dupie(fakt faktem mnie to wk***ia masakrycnie) i niech choć jeden trafiłby na mnie... czy to z winy swojej czy osoby trzeciej(bo wiadomo jak ze swojej to wypadałoby pomóc) wyjdę i jeszcze dopie**olę !!! k***a uważanie że to jest okej.. to należysz do bany zacofanych debili!
Aktualnie mamy takie rzeczy jak tłumiki i inne dzięki którym na motocyklu możemy cicho poruszać po mieście, ale nie... większość musi mieć pozdejmowane albo dziurawe bo działającym trzeba było wypchać swoją matkę. To nie jest fajne! Popisywanie się ? Co k***a taki ułomny jesteś, że z dziewczyną, albo chłopakiem(bo dla mnie większość "motórzystów" to j***ne geje) słowa zamienić nie potrafisz tylko gaz i na koło?
Motocykliści to k***y ! I taki zdanie będę miał o wszystkich do czasu kiedy grupka tych porządnych nie przywróci reszty do normalności...
Nie, to tylko marzenie... bo przecież teraz wszystko jest takie mainstrimowe, a pomoc, bycie okej, uprzejmość i rozsądek to frajerstwo...

Ji^HaD

2012-04-03, 21:32
[quote[ hmm juz raz łbem kierownice rozpieprzył - na srodku widac znaczek do centrowania
Czas na kolejny raz najwyraźniej..


widac doswiadczony :)

tomekp2p

2012-04-03, 21:33
Dla mnie jedynym popisem tego goscia jest jechanie nakedem 200km/h. No i może te winkle bo ładnie przerzuca 2oo ale wciskanie się pomiędzy dwa TIR-y (nie ważne z jaką prędkością jadące) to głupota, mało to było zdarzeń gdzie wciągnęło kogoś pod TIR-a i koledzy którzy z nim jechali zdziwieni "bo przecież się zmieścił". Koleżka ma talent ale nie wykazał się zbytnią inteligencją w niektórych sytuacjach.

Ji^HaD

2012-04-03, 21:35
Niech zapie**alają... ja mam to w dupie(fakt faktem mnie to wk***ia masakrycnie) i niech choć jeden trafiłby na mnie...



oj k***a nie pojezdzilbys ..... chyba ze biegi k***a brwiami zmieniasz bo wsio bym ci k***a unieruchomil

minetek

2012-04-03, 21:41
xgrzegx napisał/a:

...... żal wam po prostu dupe ściska że taki dojedzie 3x szybciej od was ...


Chyba do Åšw. Piotra szybciej dojedzie, przy okazji jeszcze kogoÅ› debil pie**olony do kalectwa doprowadzi

Wiochmen

2012-04-03, 21:42
sam mialem kiedys XJ tez N-ke tylko ze z tych starszych bardzo fajny motor,ale powyzej 160 to h*j nie jazda

JÃ...........a.

2012-04-03, 21:43
Śpieszy się oddać organy, ot co!

Earth

2012-04-03, 21:45
xgrzegx napisał/a:

ah, sami hejterzy... siądziecie na taki sprzęt to sie przekonacie co to jest jeździć tak jak ten gościu, pewnie nie dali byście rady wejść porządnie w jeden zakręt a co dopiero wyprzedzać pomiędzy autami ... -.- no ale olać to, bo zacznie się temat jak zawsze :) żal wam po prostu dupe ściska że taki dojedzie 3x szybciej od was i zużyje 2x mniej paliwa nie prażąc sie w puszce przy +30stopniach i nie mając klimy ;) j***ni "znawcy" gnieżdżący się w tych czterokołowych klatkach...



Po pierwsze, mam wrażenie, że jesteś debilem.
Po drugie, to, że kretyn łamie przepisy i jeździ jak popie**ol to znaczy, że my jesteśmy hejterami? Patrz punkt 1.
Po trzecie, 2x mniej paliwa? 600 przy normalnej jeździe pali około 5-7 litra. Na filmie kolo cały czas żyłuje, jak myślisz ile spali? Samochody palą średnio 8 litrów. Na pewno, więc dwa razy więcej paliwa samochód zużyje?
Po czwarte, ile k***a samochodów teraz nie ma nawet klimy manualnej? Wyjdź z tramwaju w końcu i zobacz do byle jakiego auta, klima będzie na 90%.
Po piąte, jacy k***a "znawcy" w klatkach? Ty k***a nie masz żadnego pojęcia o jeździe na motocyklu. Wystarczy kałuża, żebyś miał szlifa. W polsce ile trwa sezon? 4 miechy przy dobrej pogodzie. Czym k***a ludzie mają dojeżdżać przez kolejne 8?
k***a, napisałeś raptem 3 czy 4 zdania, a zrobiłeś z siebie takiego idiotę, że aż przykro.

teken

2012-04-03, 21:51
oddaj mi moje 11 minut życia, mogłeś napisać, że się nie wypieroli.

Cr4zySh4ker

2012-04-03, 21:59
Do zobaczenia na Hardzie :mrgreen:

wesolyromek

2012-04-03, 22:05
czy ktoś zauważył że tiry się tam wyprzedzają ciągle tamując ruch ? fajna kultura...