18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brawurowe zatrzymanie rowerzysty...

~Mieszek_Kiler • 2013-08-27, 10:56
... w wykonaniu polskiej Policji :amused:


Jedrass

2013-08-27, 22:44
Wiochmen po nicku wiadomo ze nie powinieneś się tutaj w tym temacie udzielać .Może jakaś agroturystyka albo chodowla w tym jestem zielony ale po twoich komentarzach do tego tematu wnioskuje ze h*ja wiesz i gówno widziałeś .Ludzie tam zgromadzeni mówili że koleś jest głuchawy i z radiowozu dostal gazem po pysku i tak sprawa się zaczęła.Widzłałem końcówkę jak go już pakowali do lodówy i masa gapiów była bo to był skandal jednogłośnie mówiono o nadużyciu władzy.

krzysiek0909

2013-08-27, 23:31
Też miałem niedawno (nie) przyjemność spotkania się z naszymi wspaniałymi obrońcami prawa. Akurat gdy przejeżdżali obok powiedziało mi się "o, pały jadą". Pech chciał że mieli otwarte szyby i od razu zaprosili mnie do radiowozu, a że nie chciałem wejść to skoczyło do mnie trzech byków, rzuciło na ziemie i wpakowało do radiowozu. Cała akcja skończyła się 100 zł mandatem za używanie "wulgarnych" słów i postraszeniem mnie przez kolesia z prewencji pałą. Najlepsze jest to, że policja jest brutalna wobec szarych, normalnych ludzi, którzy powiedzą czasami dwa słowa za dużo, a prawdziwych bandytów się boją, bo ci się nie pie**olą i mogą takiemu policjantowi zaj***ć.

Ando

2013-08-27, 23:41
szkoda, ze przez takie akcje policja traci tzw. zaufanie społeczne. ale z drugiej strony jak dwie piczki idą na patrol i żadna nic nie potrafi to... :roll:

kombbatant

2013-08-28, 10:12
Jedrass napisał/a:

Wiochmen po nicku wiadomo ze nie powinieneś się tutaj w tym temacie udzielać .Może jakaś agroturystyka albo chodowla w tym jestem zielony ale po twoich komentarzach do tego tematu wnioskuje ze h*ja wiesz i gówno widziałeś .Ludzie tam zgromadzeni mówili że koleś jest głuchawy i z radiowozu dostal gazem po pysku i tak sprawa się zaczęła.Widzłałem końcówkę jak go już pakowali do lodówy i masa gapiów była bo to był skandal jednogłośnie mówiono o nadużyciu władzy.



hodowla nie chodowla.. :) prosze bardzo

Emilian89

2013-08-28, 10:26
"Poznań" Jak mi k***a czasem wstyd za tą psiarnie ;x

Schabik

2013-08-28, 12:28
PanMarian - chyba nie zrozumiałeś przekazu mojej wypowiedzi. Napiszę to prościej, żeby ci pomóc:
Rzucasz się przy zatrzymaniu? Dostajesz wpie**ol.
KAŻDY normalny człowiek zdaje sobie z tego sprawę. Niewinności lub bezzasadności zatrzymania przez policję w taki czy inny sposób dowodzi się w sądzie a nie na ulicy. Im bardziej się będziesz wyrywał tym bardziej ci wpie**olą i tyle. I tak myśli każdy rozumny człowiek. Chyba, że to jakiś naj***ny karczek w którym instynkty zwierzęce przeważają.

PanMarian

2013-08-28, 13:19
Cytat:

PanMarian - chyba nie zrozumiałeś przekazu mojej wypowiedzi. Napiszę to prościej, żeby ci pomóc:
Rzucasz się przy zatrzymaniu? Dostajesz wpie**ol.
KAŻDY normalny człowiek zdaje sobie z tego sprawę. Niewinności lub bezzasadności zatrzymania przez policję w taki czy inny sposób dowodzi się w sądzie a nie na ulicy. Im bardziej się będziesz wyrywał tym bardziej ci wpie**olą i tyle. I tak myśli każdy rozumny człowiek. Chyba, że to jakiś naj***ny karczek w którym instynkty zwierzęce przeważają.

To ty chyba nie zrozumiales mojej wypowiedzi. Policja ma prawo bic bandytow, a nie osoby, ktore przejda nie po pasach, i protestuja przeciw wykrecaniu im rak, i kleczeniu na glowe. Na przyklad podam, choc juz raczej zrodla nie znajde, po czytalem to dobry rok temu, jak policja zatrzymala lekko podpitego staruszka, kazali mu sie tam wylegitymowac czy cos, on dokumentow przy sobie nie mial, to wymyslili sobie, ze go na komende zabiora, i chcieli go skuc, ten zaprotestowal, bo mial jakis tam uraz reki czy cos, i nie mogl trzymac rak za plecami, oczywiscie policjanci stwierdzili ze to wymowka, i sila mu te rece skuli, no i zdziwili sie jak cos mu tam "chrupnelo" w reku. Majac taka chorobe, nie spanikowalbys, gdyby ci sila ciagneli rece za plecy?
I inna sprawa, pamietaj, ze dopoki nie popelniles przestepstwa, to jestes Polskim Obywatelem, a nie bydlem, ktore mozna bic, przeciagnac po podlodze, i w kazdej chwili wyciagnac z domu i wywiezc na komende. Nie jestesmy niewolnikami, zeby nas ktos wywozil jak mu sie taki pomysl akurat spodoba.
I kazdy czlowiek ma zwierzece instynkty, bo czlowiek jest gatunkiem zwierzecia, dlatego miedzy innymi pijesz jak jestes spragniony, i jesz jak jestes glodny, kolejnym przykladem jest poped seksualny, i nie bede sie dalej nad tym rozwodzic, bo to nie jest tematem dyskusji. Problem jest taki, ze wladza coraz bardziej spycha nas w dol hierarchii, i zamiast sluzyc nam, zaczyna z nas robic sluzacych. Policja takze nie ma prawa naruszac mojej nietykalnosci ani godnosci osobistej, co czesto policji sie zdarza, oczywiscie dopoki nie popelnie powaznego przestepstwa, takie jest moje zdanie i tyle, jak chcesz zeby panstwo cie kontrolowalo, i j***lo po glowie pala, kazdego kto krzywo w szeregu stoi, to proponuje ci powrot do komuny, chociaz w sumie europa zmierza w tym kierunku coraz szybciej. I zastanowmy sie, czy aby nie stalismy sie juz panstwem policyjnym, i czy panstwo nie pozarlo juz doszczetnie naszej wolnosci, bo mi to na to wyglada.
I jeszcze umieszczajac moje wypociny w realiach filmiku, czemu moge zalozyc, ze ten Pan popelnil jakies wykroczenie, a nie powazne przestepstwo? Ano dlatego, ze pol wioski sie zlecialo, i stanelo po jego stronie, gdyby kogos pobil, okradl czy zabil, to cudowne przybycie policji na czas, spotkaloby sie z gromkimi brawami, i sadzac po poziomie kultury tlumu, sterta obelg w kierunku "bandyty", a jako ze nie ma zbrodni bez ofiary, musialo byc to jakies drobne wykroczenie, za ktore jak widac, policja w roli boga, wytarla tym Panem podloge, i potraktowala jak rasowego bandziora, ja sie na to nie godze.

Pozdrawiam

tranzystor

2013-08-28, 21:04
kombbatant napisał/a:



nastepnym razem to bedziesz ty takim prosiakiem i bedziesz kwiczal glosniej niz afrykanskie swinie :) a to ze wpisujecie sobie gimbokarly ze macie iles tam lat to nic nie daje-wystarczy zobaczyc takie posty zeby wiedziec ze dla niektorych wakacje sie skoncza :idzwch*j: buziaczki dla siostry:*



Zaskakujące, że znasz lepiej mój wiek, tymbardziej przez Internet. Jednak to raczej ty przekłamałeś rok urodzenia, bo niemożliwe, żeby trzydziestolatek pisał jak imbecyl. Siostry nie mam, więc żart się nie udał.

krzysiek0909 napisał/a:

Też miałem niedawno (nie) przyjemność spotkania się z naszymi wspaniałymi obrońcami prawa. Akurat gdy przejeżdżali obok powiedziało mi się "o, pały jadą". Pech chciał że mieli otwarte szyby i od razu zaprosili mnie do radiowozu, a że nie chciałem wejść to skoczyło do mnie trzech byków, rzuciło na ziemie i wpakowało do radiowozu. Cała akcja skończyła się 100 zł mandatem za używanie "wulgarnych" słów i postraszeniem mnie przez kolesia z prewencji pałą. Najlepsze jest to, że policja jest brutalna wobec szarych, normalnych ludzi, którzy powiedzą czasami dwa słowa za dużo, a prawdziwych bandytów się boją, bo ci się nie pie**olą i mogą takiemu policjantowi zaj***ć.




Ale odj***łeś bohaterski numer. Pewnie rzuciło się na ciebie trzech policjantów w kominiarkach z pistoletami maszynowymi, ale ty się zdołałeś wyrwać i ich unieszkodliwić. A obok pewnie piszczało z zachwytu kilka atrakcyjnych dupeczek.....

Rozmarzyłeś się nieco :mrgreen: