18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brawurowe zatrzymanie rowerzysty...

~Mieszek_Kiler • 2013-08-27, 10:56
... w wykonaniu polskiej Policji :amused:


PanMarian

2013-08-27, 14:38
Cytat:

Prawidłowe traktowanie polskich cebulaków-kozaków przez policję. W Niemczech podobnie was traktują, wystarczy że podczas sprawdzania dokumentów polak krzywo się spojrzy na funkcjonariusza, to od razu pieprzowym po oczach, rzucają na glebe, skuwają i deportują, ponieważ nie lubią tam złodziei i pijaków. Już nie raz widziałem tam takie akcje.
Jeśli chodzi o zachowanie podczas kontroli, to polacy są pomiędzy cyganami a ciapatymi.
Dzicz normalnie.

ch*ja wiesz, byles w ogole kiedys w niemczech? Czy tak sobie wymysliles zeby fajnie brzmialo?
Jeszcze nigdy w niemczech nie widzialem, zeby Policjant mial gaz pieprzowy. Nie mozna prawnie deportowac Polaka z Niemiec. Polacy nie maja tam wbrew pozorom opinii zlodziei i pijakow, co prawda krazy bardzo duzo zartow o Polakach, ale nikt chyba nie bierze ich do siebie, Polak ma raczej opinie dobrego fachowca, ktory za pol ceny zrobi ci w tydzien taka sama robote jak 5 niemieckich inzynierow(mi nawet trudno jest niemcom tlumaczyc, ze ja recznie nie pracuje : P). Cyganow w niemczech sie wlasciwie nie kontroluje, bo nie ma tam takich ich wiosek jak we wschodniej jewropie, cyganie przyjezdzaja tam z wizami, na pol roku przewaznie, zeby zebrac. A ciapaci sa tutaj zazwyczaj masowo kontrolowani, inna sprawa, ze Polaka funkcjonariusze poznaja albo po akcencie, albo po dowodzie, a ciapaka czuc z daleka, czasami nawet zanim go zobaczysz.
I nastepna sprawa, ze Policja w niemczech jest zazwyczaj bardzo mila, egzekwuja prawo, ale nie przesadzaja w tym, zazwyczaj sa takze skorzy do pomocy, tlumacza ktory a ktory paragraf wlasnie naruszasz, i jak mozesz wykonywana czynnosc wykonywac zgodnie z prawem.
Chyba jedynym wyjatkiem sa ci bez munduru, oni lubia sie poczepiac, ale tez dziela sie mniej wiecej pol na pol.

A co do filmiku, to zbior faili prawdziwy, policja zatrzymuje, a raczej probuje zatrzymac rowerzyste, nie daja rady, kobieta potem im cisnie i znow nie daja rady, do tego ich zachowanie jest naganne, czlowiek w miare spokojni, a oni go obezwladniaja jak bandyte ostatniego, zero poszanowania godnosci obywatela, ktorego przeciez powinni chronic.
Sam widzialem kiedys, jak z kabaryny wylecialo trzech policjantow, i wyj***lo na glebe jadacego sobie, lekko podpitego okolo 60latka, nikomu nie przeszkadzal, a oni go wyj***li razem z rowerem (Rower z reszta po tym zajsciu raczej nie nadawal sie do dalszego uzytku) i chcieli go zapakowac do srodka, bo im grozil sadem za niszczenie wlasnosci, mial szczescie ze to przy glownej ulicy, bo zaraz zlecialo sie z 50 osob, i jakby go probowali aresztowac, to polecialy by kamienie i butelki najprawdopodobniej, ludzie w Polsce traca zaufanie do wladzy, i dobrze, bo ci czerwoni to okupant na rowni z pzpr'em, hitlerem, prusami, ruskami i austria.
A najgorsze jest to, ze dwie ulice dalej, w bramie siedza przez caly dzien i pol nocy, osobniki, oferujace sprzedaz wpie**olu niemal kazdemu kto tamtedy przejdzie wieczorem, ciagna fete pol dnia, i okradaja przechodniow, ale tam policja nie wejdzie, bo jeszcze tez by wpie**ol dostali, lepiej zajac sie 60letnim rowerzysta. Zapomnialem dodac, ci policjanci z kabaryny, po wszystkim odjechali jakby nigdy nic, a popsuty rower, siniaki, zadrapania, i rozj***ne ubranie zostalo, nie mowiac juz o tym jak godnosc czlowieka podeptali. Jestesmy obywatelami normalnego panstwa czy niewolnikami? Bo telewizja nam wmawia, ze jestesmy jak obywatele rzymscy, a rzeczywistosc podpowiada, ze raczej jak ich niewolnicy, ktorzy oddaja 90% dochodu wlascicielowi, ktory zapewnia mu opieke, ale monitoruje kazdy jego krok, a jak zrobi cos wbrew jego zasada, to na glebe, a potem zsylka na role.

Pozdrawiam

głodny_toster

2013-08-27, 14:43
Nietzsche napisał/a:

@up szpantomasik - to jpg a nie gif to raz, dwa nie wiem co niby ma on wspolnego z kwejkiem, po 3 jesli Twoim idolem jest rudzielec, to cokolwiek ZOMO nie zrobilo Twojej rodzinie - nalezalo sie.
Choc podejrzewam, ze ta "krzywda" polegala na zatrzymaniu do kontroli za czasow zamordyzmu polskiego Stevie Wondera, a na przestrzeni czasow, przy okazji rodzinnych spotkan uroslo do rangi Bitwy pod Grunwaldem :lol:


Obrazek




Tak tak... doj***ć czyjejś rodzinie, to takie "niegimbowe" :) :) :) Oceniać ludzi po avatarze, to też jest takie "dorosłe". Zaprawdę, nie wiem skąd się wziąłeś j***ny malkontencie (mam nadzieje, że nie jest to dla Ciebie zbyt trudne słowo), ale coś mi się wydaje, że jesteś produktem próbówki.

kombbatant

2013-08-27, 14:51
dzarul napisał/a:

@Up to żeś się wysil frajerze :P



wysililem sie bardziej niz ty-bo bardzo łatwo kogos obrzucac frajerami trudniej cos sensownego odpowiedziec. szkola juz sie niedlugo zacznie... bedziesz sie spinal przed pania od polskiego wiec oszczedzaj sily:)

Magsurf

2013-08-27, 14:55
[quote="ukcioo"]
Cytat:

i to są proszę ja was PSY, to nie jest policja, to są PSY"



to nie są psy. Do psa nikt by nie podszedł. To "policjańciki" są.



Jak nie działa cytat to.....
sami wiecie co....

mr_9mm

2013-08-27, 15:11
fantomasik napisał/a:

Nie... ale ty możesz się pochwalić swoim tatusiem w sutannie :)

Nie... chociaż fajnie byłoby mieć starego jako księdza, wino i snickersy za darmo :szydera: -nie pytajcie skąd snickersy :krejzi:

@PanMarian
pszestań kuamać!

Jedrass

2013-08-27, 15:13
PanMarian lepiej bym tego nie ujął.Coraz gożej jest z tą naszą policją .Pogoń za dobrymi wynikami w pracy robi z nichbezmózgów totalnych .Najchętniej chcieli by kontrolować każdy aspekt naszego życia .

Kreeggan

2013-08-27, 16:05
kuba1393 napisał/a:

nie wiem jakim nieudacznikiem zyciowym trzeba byc zeby zostac policjantem. a ci co maja takie zajebiste zdanie o policji to zazwczaj same spoleczniaki, kluchy ktore wychodzac z domu , gdy sa zaczepiani to odrazu wybieraja numer 112 ;/



No jak tak można! Zaczepiam sobie ludzi bez powodu a tym, bezczelnym społeczniakom, się to nie podoba :< Masakra.

Z kolei jak ty Kubuś idziesz przez obcy teren i zaczepia cię dziesięciu to na pewno wdajesz sie w dyskusje a nie przyspieszasz kroku.

głodny_toster

2013-08-27, 16:12
mr_9mm napisał/a:

Nie... chociaż fajnie byłoby mieć starego jako księdza, wino i snickersy za darmo :szydera: -nie pytajcie skąd snickersy :krejzi:



Nikt nie będzie pytał. Przynajmniej ja wolę być nieuświadomiony co za "trufle" wpie**alasz :shock:

thewhitestar

2013-08-27, 16:24
Nieporadność pałkarzy porażająca. Nie wiem o co poszło (jak wszyscy w tym temacie) ale niezależnie od tego powinni szybko nauczyć i tego rowerzystę i tą tłustą babę szacunku do odznaki.
W Stanach policjanci rozwiązaliby to znacznie sprawniej i dla niektórych boleśniej.

BoryzSadek

2013-08-27, 16:28
1:47
Nie wiem dlaczego, ale ten dziadek tym tekstem mnie rozj***ł XD

Mr.Benny

2013-08-27, 16:35
"Od początku byli dla niego niemili!!!" Buhahahaha!!!
No k***a, następnym razem powinni mu dać kwiaty - naj***ny burak.

sadol18

2013-08-27, 16:45
Najlepszy tekst to i tak ten : Zaraz wpie**ol dostaniecie jak go nie zostawicie 0.59

niedlalewactwa

2013-08-27, 16:54
Akacja dzieje się Poznaniu a konkretnie na Dębcu. Każdy z Dębca to przestępca więc koleś na pewno coś zmajstrował skoro go zatrzymują :-)

PanMarian

2013-08-27, 16:55
mr_9mm napisał/a:

pszestań kuamać!


Alez wyczerpujaca wypowiedz.
Moze mi powiesz gdzie sklamalem?
Czy to jakas ironia, ktorej nie zrozumialem?

Pozdrawiam

pelepele

2013-08-27, 16:59
Widać, że ci z policji to jakieś koty, ledwo od cycka matki odstawieni, dostali mundury i próbowali zgrywać strażników Teksasu. Prawidłowa reakcja ludzi tam obecnych, przywracają wiarę w ludzi. Tak trzymać!