18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brawurowe zatrzymanie rowerzysty...

~Mieszek_Kiler • 2013-08-27, 10:56
... w wykonaniu polskiej Policji :amused:


NeoBcK

2013-08-27, 12:31
ch*jowe okulary ma... Nuda...

głodny_toster

2013-08-27, 12:32
mr_9mm napisał/a:

Prawidłowe traktowanie polskich cebulaków-kozaków przez policję. W Niemczech podobnie was traktują, wystarczy że podczas sprawdzania dokumentów polak krzywo się spojrzy na funkcjonariusza, to od razu pieprzowym po oczach, rzucają na glebe, skuwają i deportują, ponieważ nie lubią tam złodziei i pijaków. Już nie raz widziałem tam takie akcje.
Jeśli chodzi o zachowanie podczas kontroli, to polacy są pomiędzy cyganami a ciapatymi.
Dzicz normalnie.



Ciebie to prawidłowo powinno wyr*chać stado zdziczałych murzynów i ciapatych. Wtedy byś się nauczył, ze do własnego gniazda się nie sra... :kupa:

Kępa

2013-08-27, 12:35
Za mało k***a.

zielak300

2013-08-27, 12:36
Zara wpie**ol dostaniecie jak go nie zostawicie 8-)

InnyName

2013-08-27, 12:57
Ja jebie, jak mieli powód żeby go zatrzymac to mają do tego prawo, napisane że rowerzysta, może chcieli sprawdzic numery ramy, a on wiedząc że rower kradziony z allegro zaczął się spiac.
Co my do ch*ja ciężkiego mamy życ w kraju bezprawia ?
Mnie jak policja zatrzymuje to daje dokumenty i nigdy mnie nie pobili, nic mi nie zabrali, dostałem kilka razy mandat za browara w mieście i przejscie dla pieszych, a ile razy się pośmiali kazali wylac połowe piwa i poszli dalej ? Niezliczone razy.

Spinają się tylko ci którzy mają coś na sumieniu. Wątpię ze zaczeli go okładac od razu pałami.


PS. 4 lata temu zajumali mi przekozacki rower, ucieszył bym się gdyby mnie dziś policja zatrzymała i sprawdziła numer ramy aktualnego roweru, bo coś się by działo,a tak to najlepiej w p*zdu i wszystko, jak śpią w radiowozach źle, jak zatrzymują źle... nie czaje

SpirytusSalicylowy

2013-08-27, 12:59
Tej policjantce to bym tak w morde zaj***ł! k***a typ chce się napić wody a ona go łapie za rękę, ja pie**ole :homer: j***na idiotka.

damian88719

2013-08-27, 12:59
Nie lubie takich filmow gdzie widac samą akcje a nie wiadomo od czego sie zaczelo. Nie ma co stawiać osądów.

The_Generat

2013-08-27, 12:59
banda nieudacznikow, nie potrafia obezwladnic kolesia i skuc... jeszcze brakowaloby zeby wpie**ol od tlumu dostali i stracili bron

hwdpjwp

2013-08-27, 13:01
Do piachu z wszystkimi niebieskimi k***ami....

damned777

2013-08-27, 13:05
Mnie się wydaje czy pan policjant ma spedalone gogle?

gregor87

2013-08-27, 13:06
Przyjmują zpedalonych gówniarzy do Policji, ma trochę władzy taki i szaleje za to, że go w szkole gnębili.

Wiochmen

2013-08-27, 13:10
Jedrass napisał/a:

Akcja dzieje się na pentli autobusowej na Dępcu w Poznaniu wiem bo byłem naocznym świadkiem tego heroicznego boju. Ogólnie policjanci zachowywali sie agresywnie do tego typa od samego początku szczegulnie ten gringo w okularach który na bank nie przeszedł testów sprawnościowych .Ogólnie na Dępcu i na Świerczewie nonstoper uganiają sie za rowerzystami bo to łatwy łup żeby se poprawić statystyki




ale zeby jaka statystyke poprawic? bo z tego co wiem to za samo jezdzenie na rowerze nic nie robia wiec nie pie**ol,ktos lamie prawo to niech sie k***a liczy z tym ze moze wylapac mandat


k***a jak czytam te wasze komentarze to mnie h*j strzela jak moze byc takimi zjebami...Dla jaj to oni go nie zatrzymuja i dobrze ze agresywni bo to ma byc POLICJA a nie k***a fundacja MAMO PRZYTUL...mnie zatrzymali wiele razy i nigdy nic nie odpie**alali bo bylem spokojny

PolityczNiePoprawny

2013-08-27, 13:14
Widać że jakaś wieś...
A wy tak nie srajcie bo jak was będzie napie**alać stado dresów to pierwsi na policje po pomoc polecicie :D