18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brawurowe zatrzymanie rowerzysty...

~Mieszek_Kiler • 2013-08-27, 10:56
... w wykonaniu polskiej Policji :amused:


kenzol

2013-08-27, 13:21
Odkąd w Polsce wojują Strażnicy Miejscy/Gminni to nie czepiam się policjantów. Policjant często Cię puści jak będziesz uprzejmym, weźmie pod uwagę Twoją sytuację i Cię pouczy. A taka k***a jak Strażnik Miejski/Gminny ni ch*ja, on musi plan wykonać i nie ma żadnego tłumaczenia. Pamiętam jak za czasów studenckich nie miało się dużo kasy i jeździło się zdezelowanym Kadetem, a te k***y nic. 6 kontroli od SM i 6 mandatów. Oczywiście zgadzam się, za niewinność tych mandatów nie dostałem, tylko za przewinienie. Ale moje statystyki mówią same za siebie: STRAŻ MIEJSKA - 6 kontroli, 6 mandatów, dodatkowo jeden mandat za fotoradar. POLICJA - 4 kontrole, 1 mandat, 0 mandatów za fotoradar.

piotrekpiotrek

2013-08-27, 13:22
fantomasik napisał/a:



Były policjant!? Czy tatuś w ZOMO?



raczej główny bohater w okularach.

Jedrass

2013-08-27, 13:29
Wiochmen napisał/a:




ale zeby jaka statystyke poprawic? bo z tego co wiem to za samo jezdzenie na rowerze nic nie robia wiec nie pie**ol,ktos lamie prawo to niech sie k***a liczy z tym ze moze wylapac mandat


k***a jak czytam te wasze komentarze to mnie h*j strzela jak moze byc takimi zjebami...Dla jaj to oni go nie zatrzymuja i dobrze ze agresywni bo to ma byc POLICJA a nie k***a fundacja MAMO PRZYTUL...mnie zatrzymali wiele razy i nigdy nic nie odpie**alali bo bylem spokojny



Bo jak mieszkasz na jakies wsi gdzie 4 chaty na krzyż to się nie dziwię .Od czasu euro 2012 pozatrudniali w policji jak leci i tera mamy takich bohaterów z dupy wziętych coraz więcej i nie pie**ol że policja ma być agresywna bo oni mają służyć obywatelowi a nie go sponiewierać .Czasami na siłę ci chcą dopie**olić i nie jestem jakiś JP na 100% wyżywają się bo k***a ich gnębią przełożeni naturalna kolej rzeczy która się zabardzo pogłębia

Severitus

2013-08-27, 13:30
Ile to ja bym dał aby zobaczyć jakby przypadkowo przyglądał się temu wojskowy z wyższym stopniem.
Kiedy "panów porządku" uczą tylko na takiej zasadzie:
-Czy podejrzany ma broń?
TAK / NIE
Wyciągnąć pistolet i strzelać. / Gaz pieprzowy i kopać do nieprzytomności.

To walka jaką wpaja się żołnierzom jest przystosowana do tzw. "przetrwania", czyli bez jakiś efektownych powaleń tylko jak najszybsze pokonanie przeciwnika. "To nie broń czyni żołnierza, a to czy potrafi obejść się bez broni."
A taki funkcjonariuszek polega tylko na zabaweczkach.


Czyli wracając do tematu jakby taki żołnierz wstawił się za kolesiem na filmie to raczej na następny dzień feralna para "niebieskich" składałaby rezygnacje ze służby mundurowej. :amused:

Bilet raz proszę.


janas221

2013-08-27, 13:32
Ja nie wiem żeby policja nie umiał normalnie zatrzymać :/ ale widać nawet siłą nie potrafią :/

HiSpect

2013-08-27, 13:32
Gaz im podpie**olił, to jest k***a komedia :'D

Wiochmen

2013-08-27, 13:41
Cytat:

Bo jak mieszkasz na jakies wsi gdzie 4 chaty na krzyż to się nie dziwię .Od czasu euro 2012 pozatrudniali w policji jak leci i tera mamy takich bohaterów z dupy wziętych coraz więcej i nie pie**ol że policja ma być agresywna bo oni mają służyć obywatelowi a nie go sponiewierać .Czasami na siłę ci chcą dopie**olić i nie jestem jakiś JP na 100% wyżywają się bo k***a ich gnębią przełożeni naturalna kolej rzeczy która się zabardzo pogłębia




co ty pie**olisz maja sluzyc obywatelowi tak? czyli po twojemu jak ci wpie**oli jakis tym to policja ma mu nie wiem co zrobic ale napewno nie zatrzymac bo ma sluzyc obywatelowi?

zxjebie jeden za niewinnosc ci nic nie zrobia...

Nietzsche

2013-08-27, 13:44
Cytat:

Cytat:

dzarul napisał/a:

up@ a skąd ty k***a wiesz za co go zatrzymali? Pewnie znając życie zaczął kozaczyć i nie chciał wejść do radiowozu. A temu komentatorowi tobym zaj***ł z buta w ryj!!! cwe* zaj***ny

fantomasik napisał/a:



Były policjant!? Czy tatuś w ZOMO?





Koleś 86 rocznik mówi o ZOMO... :facepalm:

PoloRaulen

2013-08-27, 13:45
o tą policjantke to bym sie poobcierał :amused:

Pszszemek

2013-08-27, 13:49
k***a to jest razem przeciwko psom. Mój kraj taki piękny :D

głodny_toster

2013-08-27, 13:56
Nietzsche napisał/a:



Obrazek

Koleś 86 rocznik mówi o ZOMO... :facepalm:




Człowiek, który ma 33 lata na karku posługuje się kwejkowymi gifami :facepalm:


Co do ZOMO, to jeśli nie wiesz co złego ZOMO zrobiło mojej rodzinie, to morda w kubeł i nie bulgocz.

mr_9mm

2013-08-27, 14:10
fantomasik napisał/a:


Co do ZOMO, to jeśli nie wiesz co złego ZOMO zrobiło mojej rodzinie, to morda w kubeł i nie bulgocz.


ciebie zrobiło? :amused:

Jedrass

2013-08-27, 14:10
Wiochmen napisał/a:




co ty pie**olisz maja sluzyc obywatelowi tak? czyli po twojemu jak ci wpie**oli jakis tym to policja ma mu nie wiem co zrobic ale napewno nie zatrzymac bo ma sluzyc obywatelowi?

zxjebie jeden za niewinnosc ci nic nie zrobia...


Od początku z pyskiem do niego dojechali .Policjant lubi jak mu się dupe lize i go błaga na kolankach więc jak ty wolisz być taka ciotą twoja sprawa .Policji nie ma jak się dzieje coś złego ale za byle co lubią karać i to mnie wk***ia .Karają za gówniane wypicie piwka i takie głupoty do tego są pierwsi.A z tą twoją niewinnością k***a nie wiem gdzie ty żyjesz pod kloszem?? bardziej obawiam się policanta niż drechów ostatnimi czasy

Nietzsche

2013-08-27, 14:10
@up szpantomasik - to jpg a nie gif to raz, dwa nie wiem co niby ma on wspolnego z kwejkiem, po 3 jesli Twoim idolem jest rudzielec, to cokolwiek ZOMO nie zrobilo Twojej rodzinie - nalezalo sie.
Choc podejrzewam, ze ta "krzywda" polegala na zatrzymaniu do kontroli za czasow zamordyzmu polskiego Stevie Wondera, a na przestrzeni czasow, przy okazji rodzinnych spotkan uroslo do rangi Bitwy pod Grunwaldem :lol:

mr_9mm napisał/a:

ciebie zrobiło? :amused:



głodny_toster

2013-08-27, 14:36
mr_9mm napisał/a:


ciebie zrobiło? :amused:




Nie... ale ty możesz się pochwalić swoim tatusiem w sutannie :)