18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ahh ci mężczyźni

perki • 2013-03-05, 15:27
Obowiązkowe WOJSKO dla WSZYSTKICH


Mathii90

2013-03-05, 15:40
nie dam piwa za pedalow. nigdy

wiesiors4

2013-03-05, 15:41
camson, uważaj lewaki czuwają. Zaraz zostaniesz katolo-homofobo-faszystą.

Daję piwo, żeby weszło na główną i wywołało dyskusję w komentarzach :P

camson

2013-03-05, 15:42
wiesiors4 napisał/a:

camson, uważaj lewaki czuwają. Zaraz zostaniesz katolo-homofobo-faszystą.



wiem, ale mam wyj***ne

krag

2013-03-05, 15:51
Pedał nie znaczy to coś na filmiku. Nie jestem lewakiem ani prawicowcem, ale historia nawet opisuje wiele znanych jednostek, które były homoseksualistami i jakoś nikt nie skreśla ich z kart historii.

Większość homoseksualistów wygląda normalnie i mijamy ich codziennie na ulicy nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Lubią brać w dupę to niech biorą. Inni lubią na siebie srać to niech srają. Jeszcze inni lubią walić konia do anime.

To co każdy robi w sypialni to jego indywidualna sprawa. "Wolność moja kończy się na czubku Twojego nosa", więc pie**olnijcie się w głowę i przestańcie narzucać innym różne zakazy. "Pedały" ukazujące się w TV i na ulicach to pojeby, a nie zwykli homosie. Sprawa ma się tak samo z katolikami i kato-moherami spod krzyża. Można być zwykłym szanującym się katolikiem i być wrzucanym do jednego pudła z fanatykami. Uważacie to za logiczne i rozsądne? Bo ja nie.

I nie - tolerancja dla homoseksualizmu nie doprowadzi do legalizacji pedofilii z jednego bardzo prostego powodu. O dziecku decydują rodzice oraz są pewne prawa odnośnie ochrony dzieci co nie zniknie nigdy. Takie prawa, nawet w formie nie pisanej istnieją od dawna.

To co napisałem to prosta logika, którą każdy inteligentny i rozsądnie myślący człowiek powinien pojąć. Jeżeli religia Ci zasłania oczy albo coś innego równie głupiego to uświadom sobie, iż w domyśle jesteśmy krajem świeckim i w sposób świecki powinniśmy myśleć o innych ludziach w Polsce ponieważ nie każdy wyznaje taką religię jak Ty i ma do tego prawo. Zabraniając danej osobie homoseksualizmu z powodu "bo bóg mówi inaczej", zwyczajnie narzucasz jej swoją wolę, a tym samym naruszasz jego wolność.

PS. Nie jestem od palikociarni ani nie mam nic wspólnego z żadnym politycznym ugrupowaniem jak zaraz ktoś mi zarzuci.

Ponury Knur

2013-03-05, 15:55
krag napisał/a:

Pedał nie znaczy to coś na filmiku. Nie jestem lewakiem ani prawicowcem, ale historia nawet opisuje wiele znanych jednostek, które były homoseksualistami i jakoś nikt nie skreśla ich z kart historii.

Większość homoseksualistów wygląda normalnie i mijamy ich codziennie na ulicy nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Lubią brać w dupę to niech biorą. Inni lubią na siebie srać to niech srają. Jeszcze inni lubią walić konia do anime.

To co każdy robi w sypialni to jego indywidualna sprawa. "Wolność moja kończy się na czubku Twojego nosa", więc pie**olnijcie się w głowę i przestańcie narzucać innym różne zakazy. "Pedały" ukazujące się w TV i na ulicach to pojeby, a nie zwykli homosie. Sprawa ma się tak samo z katolikami i kato-moherami spod krzyża. Można być zwykłym szanującym się katolikiem i być wrzucanym do jednego pudła z fanatykami. Uważacie to za logiczne i rozsądne? Bo ja nie.

I nie - tolerancja dla homoseksualizmu nie doprowadzi do legalizacji pedofilii z jednego bardzo prostego powodu. O dziecku decydują rodzice oraz są pewne prawa odnośnie ochrony dzieci co nie zniknie nigdy. Takie prawa, nawet w formie nie pisanej istnieją od dawna.

To co napisałem to prosta logika, którą każdy inteligentny i rozsądnie myślący człowiek powinien pojąć. Jeżeli religia Ci zasłania oczy albo coś innego równie głupiego to uświadom sobie, iż w domyśle jesteśmy krajem świeckim i w sposób świecki powinniśmy myśleć o innych ludziach w Polsce ponieważ nie każdy wyznaje taką religię jak Ty i ma do tego prawo. Zabraniając danej osobie homoseksualizmu z powodu "bo bóg mówi inaczej", zwyczajnie narzucasz jej swoją wolę, a tym samym naruszasz jego wolność.

PS. Nie jestem od palikociarni ani nie mam nic wspólnego z żadnym politycznym ugrupowaniem jak zaraz ktoś mi zarzuci.






:ok***a: :gay:

Już ich tak nie broń. Pedały mają się nie panoszyć po miastach i tyle.

Marllix

2013-03-05, 15:59
Temu gatunkowi to nawet wojsko nie pomoże.

krag

2013-03-05, 16:01
Ponury Knur napisał/a:




Obrazek

:ok***a: :gay:

Już ich tak nie broń. Pedały mają się nie panoszyć po miastach i tyle.



Przykro mi, zasmucę Cię, ale nie jestem gejem i nie przypominam sobie fantazjowania o wackach.

Zbyt dużo osób w Polsce jest albo za legalizacją wszystkiego albo za zabranianiem wszystkiego "w imię mojej religii". Ja w przeciwieństwie do tych osób wolę analizować konkretny problem, przyjrzeć się argumentom obu stron i potem zdecydować. W tym wypadku wyciągnąłem takie wnioski jak widać w moim poście powyżej.

Dlaczego nie utożsamiam się ani z lewicą ani z prawicą? Ponieważ partie z tych bloków kierują się konkretnym zestawem przekonań. Ja wolę patrzeć na wszystko, nie nakładając od początku konkretnego "filtra" na mój kierunek myślenia.

To smutne, że 90% ludzi w tym kraju kompletnie nie zastanawia się nad problemem tylko ślepo idzie za jakąś grupą po usłyszeniu kilku haseł, które jej się spodobają.

człowiek_zły

2013-03-05, 16:03
Każdy kto chce obowiązkowej słuzby wojskowej powinien być walony w dupę przez pedałów, żeby mu socjalizm z głowy wyszedł. Po to płacę kurewskiemu państwu podatki, żeby bronili mnie profesjonaliści a nie amatorzy.

wodzwioski

2013-03-05, 16:09
Nie dam piwa, bo nie mogę patrzeć na tego zjeba w filmiku

wiesiors4

2013-03-05, 16:09
człowiek_zły napisał/a:

Każdy kto chce obowiązkowej słuzby wojskowej powinien być walony w dupę przez pedałów, żeby mu socjalizm z głowy wyszedł. Po to płacę kurewskiemu państwu podatki, żeby bronili mnie profesjonaliści a nie amatorzy.


Garstka "prfesjonalistuw" nie obroni Polski w razie jakiejkolwiek draki. Miliony PRZESZKOLONYCH mogą się przydać, geniuszu.

chybeck

2013-03-05, 16:10
@krag

Nie wrzucaj pedałów do jednego worka z homoseksualistami, znaj różnicę w określaniu ludzi:


qwased

2013-03-05, 16:12
Nic tylko odj***ć taką p*zde :fuck-off: