18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ahh ci mężczyźni

perki • 2013-03-05, 15:27
Obowiązkowe WOJSKO dla WSZYSTKICH


darnok99

2013-03-05, 19:14
Ehh, dziś homoseksualizm jutro pedofilia... Jakiś tytan intelektu musiał wpaść na to hasło :) Co ciekawe ciężko z czymś tak totalnie bzdurnym dyskutować. Ale z hasłami "Zakaz prawicowania! Dziś prawiczek, jutro honorowy umoralniacz", "Stop wspieraniu debili w sieci. Dziś idiota jutro myśliciel" na szczęście też :)

Prosatan

2013-03-05, 19:16
Lech Wałęsa dobrze ostatnio powiedział. To są chorzy ludzie, a wg mnie obnoszenie się ze swoją chorobą jest co najmniej niesmaczne. Lepiej dla nas a jeszcze lepiej dla nich byłoby gdyby pozostali w ukryciu.
Zresztą po to się ma ku*asa w gaciach żeby latać za dziewczynami a dupa jest od srania.
Oni chyba po prostu nie czytali instrukcji obsługi. :)

Icepick

2013-03-05, 19:19
Stary musi być z niego dumny :megalol:

sa...........os

2013-03-05, 19:40
Zamiast tępić, wystarczy nie dawać im żadnych przywilejów. I przede wszystkim w kółko o nich nie gadać, bo temat się napędza przez to, że jest nim zainteresowanie. Potem promuje się jakichś Grodzkich i innych pokraków, traci się czas na dyskusję o ich bolączkach, zamiast mieć na nich i ich skomlenie wyj***ne i zająć się konkretnymi problemami.
To coś na tym filmiku to nawet nie jest gejzer, ale jawny, prowokacyjny i rażący po oczach przykład spedalonego p*zdolanta, co utrwala stereotyp geja-sodomity (i tym samym szkodzi "spokojniejszym" i "cichszym" środowiskom homoseksualnym, podobnie jak Biedroń i reszta tej hałastry). Jego sprawa - jak się taką postawą lansuje po sieci, to ja mam prawo się z niego śmiać, ale lepiej po prostu wziąć i olać, miast tracić czas na takie pierdoły.

Bannan

2013-03-05, 19:40
Gdzie to coś ma wstyd?




A zapomniałem, że zostawiłeś w łonie ojca

McMenel

2013-03-05, 19:52
camson napisał/a:

Tyle w temacie.
Obrazek


Wstyd jak możesz tak mówić. Nie chcesz tolerować kapłanów kościoła rzymskokatolickiego ?? A fe.

sauerps

2013-03-05, 19:55
widziałem dzisiaj ten filmik i nie wrzuciłem go na sadola żeby oszczędzić innym wymiotów, więc gratuluję odwagi... Akcja hulajnoga Polska bez pedałowania

p0rucznik

2013-03-05, 20:22
camson napisał/a:

Tyle w temacie.



śmierć!

ko...........ie

2013-03-05, 20:23
Och, Roni. Kiedyś był normalny, potem zaczeły sie skaryfikacje, tatuaż na gałkach ocznych, a teraz? Traktuje się jako kobietę. Gdzież ta obowiązkowa służba?

kisiel1993

2013-03-05, 20:42
Tekst z 2:20 rozpier*ala system.

sh_akal

2013-03-05, 20:43
Facet ma być Facetem. Kobieta Kobietą. Takich chorych (bo innego wytłumaczenia dla mnie nie ma) ludzi powinno się leczyć. Tolerancja tolerancją, ale jakbym zobaczył "to coś" na swojej drodze, liść z miejsca i przekopa żeby kodował w tej swojej pustej głowie że jednak robi coś źle.

nygas232

2013-03-05, 20:45
Cytat:

Z tego co się orientuje to nie da się wyleczyć z homoseksualizmu tak samo jak nie da się "wyleczyć" z heteroseksualizmu na rzeczy innej dewiacji.



http://pl.wikipedia.org/wiki/Terapia_konwersyjna
Były próby i wykazywały skuteczność. Tylko mi nie mów, że uważasz homoseksualizm za coś naturalnego.


Cytat:

Homoseksualizm był na przestrzeni wieków cywilizacji akceptowany.



Nie byłbym tego taki pewien, a na pewno nie przez Kościół.

Cytat:

Twierdzisz, że patologiczny rodzic da por*chać syna za butelkę alkoholu jak pedofilie zalegalizują. A to teraz nie może zrobić tego samego?



No fakt i był taki przypadek w Polsce. Ale jeśli pedofilia zostanie zalegalizowana, to nie będzie najmniejszych oporów, aby "handlowac swoim dzieckiem"

Cytat:

Nie ma najmniejszych szans na legalizacje pedofilii ponieważ jednym z podmiotów w tym akcie seksualnym jest osoba nie posiadająca pełni praw ponieważ nie ma 18tu lat.
Jako student prawa mam pewne pojęcie w tej kwestii, wiem jak prawo ewoluowało i prawo opiera się również na swego rodzaju moralności, nie mieszając zupełnie do tego religii.



Niedawno Helsińska fundacja praw człowieka rozpatrywała problem polki, która nie dostała pozwolenia na zabicie swojego nienarodzonego dziecka. Efekt był taki, że UE kazało polsce
zezwolić na taki zabieg. Ot i cała moralność. Prawo UE jest nadrzędne wobec konstytucji RP
Z resztą do niedawna można było dokonywać aborcji w Polsce na mocy prawa, które wprowadził podczas zaborów Hitler, a może i nadal można...

Ludzie to ciemna masa, podając im coś przez media zaczną w to wierzyć, u nas wprowadzanie tak radykalnych spraw jak homoseksualizm czy aborcja będzie dla rządu nie lada wyzwaniem, ponieważ jesteśmy krajem katolickim. Chyba że mamy faszystowską dyktaturę w kraju.

Cytat:

Polska to w założeniu kraj świecki.



W jakim założeniu? Zdecydowana większość ludzi w Polsce deklaruje się jako osoba wierząca.

http://www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/kon1.htm - pierwsze wersy....


Cytat:

Najbardziej sprawiedliwym spojrzeniem na sprawę jest ocena tej konkretnej kwestii bez ingerencji religii.



A na jakiej podstawie powinno się osądzać? "neutralnych" przekonań, wierzeń w idee? Przez moralność przedstawianą przez innych ludzi, albo telewizję? Gdzieś jednak trzeba się opowiedzieć, bo jak każdy będzie sobie tworzył kodeks moralny to nie będzie ładu.

Cytat:

Wiara to osobista sprawa, a nie publiczna. Z tego co wiem, ponieważ sam byłem katolikiem przez większość mojego życia, katolicy mają szerzyć słowo boże



To znaczy, że Wiara Rzymsko - katolicka jest sprawą publiczną? Nie widze tu logiki. Jeśli przyłożę ręke do tego, aby homoseksualni mieli swoje prawa to popełnie występek wobec Boga i ludzi.

Witamy w demokracji, dyktaturze większości ;)

pazuzu

2013-03-05, 20:45
może mi ktoś wyjaśnić co mają sie pedały do pedofili ? bo z tego co mówią statystyki to większość pedofilii ma orientację hetero. czy naprawde ludzie są takimi idiotami że nie rozróżniają tych dwóch słów (pedał-pedofil) ??

mo...........et

2013-03-05, 20:48
sh_akal napisał/a:

Facet ma być Facetem. Kobieta Kobietą. Takich chorych (bo innego wytłumaczenia dla mnie nie ma) ludzi powinno się leczyć. Tolerancja tolerancją, ale jakbym zobaczył "to coś" na swojej drodze, liść z miejsca i przekopa żeby kodował w tej swojej pustej głowie że jednak robi coś źle.

człowiek który napie**ala ludzi chorych. aż strach zbliżyć się z przeziębieniem.