18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ahh ci mężczyźni

perki • 2013-03-05, 15:27
Obowiązkowe WOJSKO dla WSZYSTKICH


wodecki

2013-03-05, 20:49
70% mężczyzn swój pierwszy stosunek seksualny miało pod prysznicem...
pozostałych 30% w wojsku nie służyło.

tak mi się przypomniało jakoś :)

atha

2013-03-05, 20:50
Ciekawe czy p*zde też goli.

Pańcio

2013-03-05, 21:12
krag napisał/a:

Pedał nie znaczy to coś na filmiku. Nie jestem lewakiem ani prawicowcem, ale historia nawet opisuje wiele znanych jednostek, które były homoseksualistami i jakoś nikt nie skreśla ich z kart historii.

Większość homoseksualistów wygląda normalnie i mijamy ich codziennie na ulicy nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Lubią brać w dupę to niech biorą. Inni lubią na siebie srać to niech srają. Jeszcze inni lubią walić konia do anime.

To co każdy robi w sypialni to jego indywidualna sprawa. "Wolność moja kończy się na czubku Twojego nosa", więc pie**olnijcie się w głowę i przestańcie narzucać innym różne zakazy. "Pedały" ukazujące się w TV i na ulicach to pojeby, a nie zwykli homosie. Sprawa ma się tak samo z katolikami i kato-moherami spod krzyża. Można być zwykłym szanującym się katolikiem i być wrzucanym do jednego pudła z fanatykami. Uważacie to za logiczne i rozsądne? Bo ja nie.

I nie - tolerancja dla homoseksualizmu nie doprowadzi do legalizacji pedofilii z jednego bardzo prostego powodu. O dziecku decydują rodzice oraz są pewne prawa odnośnie ochrony dzieci co nie zniknie nigdy. Takie prawa, nawet w formie nie pisanej istnieją od dawna.

To co napisałem to prosta logika, którą każdy inteligentny i rozsądnie myślący człowiek powinien pojąć. Jeżeli religia Ci zasłania oczy albo coś innego równie głupiego to uświadom sobie, iż w domyśle jesteśmy krajem świeckim i w sposób świecki powinniśmy myśleć o innych ludziach w Polsce ponieważ nie każdy wyznaje taką religię jak Ty i ma do tego prawo. Zabraniając danej osobie homoseksualizmu z powodu "bo bóg mówi inaczej", zwyczajnie narzucasz jej swoją wolę, a tym samym naruszasz jego wolność.

PS. Nie jestem od palikociarni ani nie mam nic wspólnego z żadnym politycznym ugrupowaniem jak zaraz ktoś mi zarzuci.



Zacytuj mi przyjacielu obowiązującą Konstytucję we fragmencie opisującym rodzinę. Następnie nałóż na to swój argument świeckiego państwa.

Els

2013-03-05, 21:24
Kobieta ma być kobietą, facet facetem - to wszystko jest tylko kwestią umowną, wynikającą z pewnych sztucznie ustalonych norm społecznych. Nie każdy musi się na nie godzić, w końcu nie stanowią one prawa. Niemniej - to jest popie**olone o_o Nawet nie sama kwestia golenia nóg, ale on jako całość. Gdyby jeszcze mówił normalnie...jak mnie denerwuje ta maniera pt. jestem diwą.

Plecionkarz

2013-03-05, 21:29
krag napisał/a:



@Akapit 1
Z tego co się orientuje to nie da się wyleczyć z homoseksualizmu tak samo jak nie da się "wyleczyć" z heteroseksualizmu na rzeczy innej dewiacji.

@Akapit 2
Homoseksualizm był na przestrzeni wieków cywilizacji akceptowany. Pedofilia nigdy nie była. Twierdzisz, że patologiczny rodzic da por*chać syna za butelkę alkoholu jak pedofilie zalegalizują. A to teraz nie może zrobić tego samego? Pedofilia nigdy nie była społecznie akceptowalna. To tak jakby powiedzieć "Jeżeli zalegalizujecie broń, to zaraz ludzie będą chcieli zalegalizować morderstwa". Nie ma najmniejszych szans na legalizacje pedofilii ponieważ jednym z podmiotów w tym akcie seksualnym jest osoba nie posiadająca pełni praw ponieważ nie ma 18tu lat. Jako student prawa mam pewne pojęcie w tej kwestii, wiem jak prawo ewoluowało i prawo opiera się również na swego rodzaju moralności, nie mieszając zupełnie do tego religii.

@Akapit 3
Co do dążenia do świata przez pryzmat wiary to napisałem wzmiankę odnośnie tego w swoim poście. Polska to w założeniu kraj świecki. Najbardziej sprawiedliwym spojrzeniem na sprawę jest ocena tej konkretnej kwestii bez ingerencji religii. Znam wielu wierzących katolików, nie takich na pokaz, a popierają moje zdanie, iż nie powinno się w pewnych kwestiach myśleć przez pryzmat religii bo to zwyczajnie niesprawiedliwe. Wiara to osobista sprawa, a nie publiczna. Z tego co wiem, ponieważ sam byłem katolikiem przez większość mojego życia, katolicy mają szerzyć słowo boże (czyli nauczać innych, że "mój" bóg powiedział tak i tak, zrobił to i to. Trzymam się tego ponieważ w to wierzę), a nie je narzucać (Mój bóg powiedział tak, więc wszyscy dookoła muszą robić tak). A moralność nie-religijna już dawno została zdefiniowana.



1. Da się go skutecznie wyleczyć. Jest kilka sposobów a jak się okazuje, że są skuteczne to wśród propagatorów pedalstwa pojawia się szał by taką informację jak najszybciej stłamsić.

2. Pedofilia nigdy nie była? Przecież mnóstwo jest krajów w których małe dziewczynki wychodziły za mąż za dojrzałych facetów. Koran dopuszcza seks z dziewczynkami przed wystąpieniem pierwszego okresu, czyli przed 12-13 rokiem życia. Prorok Mahomet miał dziewięcioletnią żonkę. Już nie wspominając o murzyńskich poligamicznych kulturach w których stary dziad ma wokół siebie kupę dziewczynek.

3. Jak nikt nie ma prawa narzucać komuś religii to tym bardziej pedały nie mają prawa narzucać wszystkim swojej "religii" czyli zbioru zasad, przekonań i wierzeń których nie dają podważać. A robią to nagminnie. Główne kierunki ich wiary to wmawianie, że:
- homoseksualizm jest naturalny, nieuleczalny i konieczny
- dzieciom adoptowanym przez pedałów lub lesby nic się złego nie dzieje z głową (badania mówią zupełnie co innego)
- istnieje przekonanie, że jest coś takiego jak "kultura homoseksualna", bycie pedałem wiąże się z posiadaniem wielu atrybutów, talentów
- filmy i seriale utrwalają stereotyp pedała jako mężczyzny idealnego dla kobiety, zawsze są przedstawiani jako ludzie wysokiej kultury, modni, inteligentni, idący z prądem (milczy się o ich ordynarnym r*chaniu w dupę, hedonizmie i wszystkich zboczeniach jakby to nie było częścią ich definicji)

Radysh

2013-03-05, 21:30
k***a k***a k***a! Wyk***apie**alać z tym k***a!

krag

2013-03-05, 21:31
nygas232 napisał/a:



http://pl.wikipedia.org/wiki/Terapia_konwersyjna
Były próby i wykazywały skuteczność. Tylko mi nie mów, że uważasz homoseksualizm za coś naturalnego.




Nie byłbym tego taki pewien, a na pewno nie przez Kościół.



No fakt i był taki przypadek w Polsce. Ale jeśli pedofilia zostanie zalegalizowana, to nie będzie najmniejszych oporów, aby "handlowac swoim dzieckiem"



Niedawno Helsińska fundacja praw człowieka rozpatrywała problem polki, która nie dostała pozwolenia na zabicie swojego nienarodzonego dziecka. Efekt był taki, że UE kazało polsce
zezwolić na taki zabieg. Ot i cała moralność. Prawo UE jest nadrzędne wobec konstytucji RP
Z resztą do niedawna można było dokonywać aborcji w Polsce na mocy prawa, które wprowadził podczas zaborów Hitler, a może i nadal można...

Ludzie to ciemna masa, podając im coś przez media zaczną w to wierzyć, u nas wprowadzanie tak radykalnych spraw jak homoseksualizm czy aborcja będzie dla rządu nie lada wyzwaniem, ponieważ jesteśmy krajem katolickim. Chyba że mamy faszystowską dyktaturę w kraju.



W jakim założeniu? Zdecydowana większość ludzi w Polsce deklaruje się jako osoba wierząca.

http://www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/kon1.htm - pierwsze wersy....




A na jakiej podstawie powinno się osądzać? "neutralnych" przekonań, wierzeń w idee? Przez moralność przedstawianą przez innych ludzi, albo telewizję? Gdzieś jednak trzeba się opowiedzieć, bo jak każdy będzie sobie tworzył kodeks moralny to nie będzie ładu.



To znaczy, że Wiara Rzymsko - katolicka jest sprawą publiczną? Nie widze tu logiki. Jeśli przyłożę ręke do tego, aby homoseksualni mieli swoje prawa to popełnie występek wobec Boga i ludzi.

Witamy w demokracji, dyktaturze większości ;)



1. Nie twierdzę, iż homoseksualizm to coś "normalnego", bo naturalne to jest. Nienaturalna to może być zmiana płci. Co do tej metody to:

wikipedia napisał/a:

Większość pytanych odpowiadało, że po terapii dominującą orientacją był heteroseksualizm; całkowita zmiana orientacji należała jednak do rzadkości



Co oznacza, iż robisz z homoseksualistów ludzi o orientacji co najwyżej bi.

2. Cywilizacja istnieje o wiele dłużej niż kościół katolicki. Ale skoro już podajesz taki argument. Dlaczego Twój kościół katolicki zezwalał aby królowie mieli o wiele młodsze żony? Przecież to pedofilia.

3. Dalej nie widzę korelacji między legalizacją związków homoseksualnych, a legalizacją pedofilii. Nie wiem w ogóle kto wymyślił tak poj***ne stwierdzenie, bo tego inaczej nazwać nie umiem, wybacz.

4. Podawanie przykładu aborcji to kardynalny błąd w Twoim przypadku. Prawo Polskie nie definiuje nienarodzonego dziecka jako człowieka. Jest nazywane mianem "nasciturusa". Nigdy, żaden szanujący się prawnik nie powie o płodzie jak o człowieku. Chroni się jednak jego życie poprzez zabranianie aborcji ponieważ nie można stwierdzić czym jest płód.

Moralność istnieje o wiele dłużej niż religia katolicka, to tak notabene.

Kwestia tego co narzuca nam UE to rzecz do oddzielnej dyskusji i nie chcę poruszać tego tematu bo zwyczajnie można by pisać referaty. Gwarantuje Ci jednak, iż nie wygląda to w ten sposób czarno na białym, że zgłaszasz pozew o odmówienie aborcji, a UE od ręki zgadza się na nią i wymaga aby państwo polskie tego dokonało. Prawo każdego kraju jest brane pod uwagę w pierwszej kolejności zanim zostanie wydany werdykt w takiej sprawie. Możesz się z tym kłócić, ale gwarantuje Ci, że tak jest. W każdej tak kontrowersyjnej sprawie muszą wystąpić szczególne przesłanki i w pełni możliwe do udowodnienia aby ominąć takim werdyktem prawo krajowe.

5. Widzę, że nie bardzo rozumiesz. To, iż w preambule zadeklarowane jest, że Polska "wierzy w boga" to swoista definicja tego jaka wiara dominuje w kraju. Gdybyśmy nie byli krajem świeckim to nasze życie wyglądałoby jak u muzułmanów, że ich życiem kieruje prawo religijne i za cudzołożenie ucinają Ci wacka czy coś w tym stylu. Kodeks Hammurabiego jest bardzo bliski prawu szariatu.

6.
krag napisał/a:

A moralność nie-religijna już dawno została zdefiniowana.



Badaniem moralności zajmuje się etyka. Ponieważ cały czas patrzysz przez pryzmat kościoła to zobacz kiedy powstała etyka.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Etyka

Etyka Humanistyczna jest najbardziej bliska mojej osobie i uważam, że jest najbardziej sprawiedliwa w "neutralnej" ocenie sytuacji.

7. Nie wyrywaj zdania z kontekstu.

krag napisał/a:

Z tego co wiem, ponieważ sam byłem katolikiem przez większość mojego życia, katolicy mają szerzyć słowo boże (czyli nauczać innych, że "mój" bóg powiedział tak i tak, zrobił to i to. Trzymam się tego ponieważ w to wierzę), a nie je narzucać (Mój bóg powiedział tak, więc wszyscy dookoła muszą robić tak)



Nie mówię, iż masz przykładać rękę. Jest jednak daleka droga od szerzenia przekonań przez edukowanie tych, którzy chcą słuchać. do zabraniania innym czegoś w imię Twoich przekonań.

Ponadto warto zwrócić uwagę, iż nikt nie wchodzi z butami w sprawy Twojej religii i nie mówi o legalizacji związków homoseksualnych w kościele. Chodzi o legalizację urzędową w celu ujednolicenia prawa w tej kwestii. Nie dotyczy Cię to nawet w żaden sposób ponieważ nie miesza się w sprawy katolickie i nie próbuje narzucać nic ponieważ nie można mówić o narzucaniu gdy sprawa nie dotyczy tej konkretnej osoby.

Zaznaczam, nie mówię tutaj o tym, iż pary homoseksualne powinny adoptować dzieci, ponieważ to jest tak kontrowersyjny temat, że jedna i druga strona posiada bardzo silne argumenty. Nie chcę dotykać w żaden sposób tego tematu. Mówię tylko i wyłącznie o związkach Z URZĘDU, a nie kościelnych.

rusofil

2013-03-05, 21:44
Porównywanie gejów do pedofilów i gwałcicieli jest idiotyczne i świadczy o niewiedzy i skretynieniu tego kto to robi. Faktycznie, te grupy mają ze sobą zajebiście dużo wspólnego. Co za ignorancja.

nygas232 napisał/a:

Krag, ludzie tego nie zaakceptują bo są wychowani na katolickich wartościach. Nawet nie będą tego znosić. To jest chore i geje powinni się leczyć (nikt mi nie wmówi, że tak nie jest).

I może doprowadzić do legalizacji pedofilii, ponieważ zapewne zacznie się wmawiać ludziom (tak jak teraz w Holandii jak sie nie myle), że pedofile mają swoje potrzeby itp. Taki adoptuje dzieciaka, albo rodzic pijak da por*chac dzieciaka za butelke. Myślisz że tak nie będzie? To sie mylisz.

I tak wogóle osoba wierząca (wyznająca jakąkolwiek wiarę), zwłaszcza katolik, będzie dążyła do patrzenia na świat przez pryzmat wiary. Katolicy mają usprawiedliwioną moralność, a nie jak osoby nie wierzące: "a bo ja tak czuje, że tak nie powinno być" "to moim zdaniem jest złe, a to moim zdaniem dobre". I każdy prawdziwy katolik jest fanatykiem, poczytaj sobie Pismo Święte, tam masz przykłady.



Katolicy i moralność? O czym ty pie**olisz?

Prosatan napisał/a:

Lech Wałęsa dobrze ostatnio powiedział. To są chorzy ludzie, a wg mnie obnoszenie się ze swoją chorobą jest co najmniej niesmaczne. Lepiej dla nas a jeszcze lepiej dla nich byłoby gdyby pozostali w ukryciu.
Zresztą po to się ma ku*asa w gaciach żeby latać za dziewczynami a dupa jest od srania.
Oni chyba po prostu nie czytali instrukcji obsługi. :)



Typowe pie**olenie bezmózgich idiotów. Tacy ludzie mają prawa wyborcze :homer:

sh_akal napisał/a:

Facet ma być Facetem. Kobieta Kobietą. Takich chorych (bo innego wytłumaczenia dla mnie nie ma) ludzi powinno się leczyć. Tolerancja tolerancją, ale jakbym zobaczył "to coś" na swojej drodze, liść z miejsca i przekopa żeby kodował w tej swojej pustej głowie że jednak robi coś źle.



Gówno byś zrobił.

krag

2013-03-05, 21:44
Plecionkarz napisał/a:



1. Da się go skutecznie wyleczyć. Jest kilka sposobów a jak się okazuje, że są skuteczne to wśród propagatorów pedalstwa pojawia się szał by taką informację jak najszybciej stłamsić.

2. Pedofilia nigdy nie była? Przecież mnóstwo jest krajów w których małe dziewczynki wychodziły za mąż za dojrzałych facetów. Koran dopuszcza seks z dziewczynkami przed wystąpieniem pierwszego okresu, czyli przed 12-13 rokiem życia. Prorok Mahomet miał dziewięcioletnią żonkę. Już nie wspominając o murzyńskich poligamicznych kulturach w których stary dziad ma wokół siebie kupę dziewczynek.

3. Jak nikt nie ma prawa narzucać komuś religii to tym bardziej pedały nie mają prawa narzucać wszystkim swojej "religii" czyli zbioru zasad, przekonań i wierzeń których nie dają podważać. A robią to nagminnie. Główne kierunki ich wiary to wmawianie, że:
- homoseksualizm jest naturalny, nieuleczalny i konieczny
- dzieciom adoptowanym przez pedałów lub lesby nic się złego nie dzieje z głową (badania mówią zupełnie co innego)
- istnieje przekonanie, że jest coś takiego jak "kultura homoseksualna", bycie pedałem wiąże się z posiadaniem wielu atrybutów, talentów
- filmy i seriale utrwalają stereotyp pedała jako mężczyzny idealnego dla kobiety, zawsze są przedstawiani jako ludzie wysokiej kultury, modni, inteligentni, idący z prądem (milczy się o ich ordynarnym r*chaniu w dupę, hedonizmie i wszystkich zboczeniach jakby to nie było częścią ich definicji)



@1

Nie propaguję homoseksualizmu. Chodzi mi tylko i wyłącznie o fakt, że pewne kwestie są rozpatrywane w zły sposób. Podaj mi konkretną metodę leczenia, która posiada super wysoką skuteczność i nie jest kwestionowana przez środowiska naukowe.

@2

Mówimy o Europie. Z tego co wiem muzułmanie i murzyni są z innych kontynentów całkowicie.

@3

Nie mieszaj do tego tej całej szopki telewizyjnej i pie**olenia z ramienia ciot od Palikota.

Mówię tylko i wyłącznie o legalizacji związków homoseksualnych aby łatwiej było dziedziczyć i tym podobne. Mam na myśli przede wszystkim aspekt prawny. Prawdziwy homoseksualista, a nie taki pajac z demonstracji czy z TV, nie pokazuje na każdym kroku, iż jest homo. Po 3 latach liceum dowiedziałem się, że mój nauczyciel od polskiego oraz jeden kumpel byli homo. Nie miałem o tym zielonego pojęcia ponieważ nie afiszowali się z tym w żaden sposób, a ponadto byli zwykłymi ludźmi z którymi dało się wyskoczyć na piwo i pogadać o pierdołach czy obejrzeć mecz.

Podkreślę to po raz ostatni. Mam na myśli TYLKO legalizację związków homoseksualnych. Nie popieram, nie utożsamiam się i nie toleruję tego obnoszenia się z pedalstwem jak to ma miejsce w mediach, ale uważam, że należy się pogodzić z tym, iż homoseksualiści są wśród nas.

Wkurza Cię ten szum w mediach? W porządku, mnie również, ale nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Tak jak napisałem poprzednio. Ja naoglądałem się w mediach różnych dziwnych akcji moherów pod krzyżem, a jakoś wciąż mam szacunek do przeciętnego katolika, którego to nawet nie rusza. Tak samo jest z homoseksualistami.

rusofil

2013-03-05, 21:46
nygas232 napisał/a:



Nie byłbym tego taki pewien, a na pewno nie przez Kościół.





Normalnych ludzi nie obchodzi to, co ma do powiedzenia jakaś sekciarska organizacja. W dupie z tym, trzeba myśleć po swojemu, a nie tak jak ci każą. Rany, co za leming.

skizo

2013-03-05, 21:51
Banda homofobów, co was interesuje kto komu co w dupę wsadza? wasze życie musi być naprawdę kurewsko nudne.

Rzygać mi się chce ,że w XXI nadal są tacy ludzie którzy by uśmiercili 2 człowieka za to tylko ,że "kocha" inaczej. ja wiem ,że to sadistic itd ale k***a ludzie...

Ciekawy jestem co by taki cwaniak których tutaj jak widzę nie brakuje, zrobił by gdyby w robocie, podczas pracy miał wypadek i np coś mu odcieło dłon i musiał by jechac do szpitala gdzie lekarz był by gejem? No w tym wypadku zapomniał by o "j***ć pedałów" "zabić" "do gazu" itd

Płakali byście i prosili byście o pomoc, od tzw "pedała"


Zapewne już nie raz jeden z drugim rozmawialiście z gejem nie wiedząc o tym baa nawet fajnie się wam rozmawiało i za ch*ja Wacława nie powiedzielibyście ,że o gej.
Wstyd mi za większość ludzi tutaj piszących idiotyzmy rodem z ciemnogrodu.


Swoją drogą życzę wam homofobom abyście znaleźli kochającą was kobietę, zakochali się w niej bez pamięci, wiedli cudowne życie, mieli piękny dom i luksusowy samochód firmowy. Aha no i najważniejsze życze CI homofobie ,żeby ci się urodził syn - który po pewnym czasie uświadomi sobie ,że jest gejem i mu to pasuje. Tak samo z córką lesbijką. Życze wam tego z całego serca!!!



mateuszowy

2013-03-05, 21:55
Skąd on bierze na to pieniądze, bo wątpię, aby śmieć pracował.

krag

2013-03-05, 22:01
qurantanty napisał/a:



Zacytuj mi przyjacielu obowiązującą Konstytucję we fragmencie opisującym rodzinę. Następnie nałóż na to swój argument świeckiego państwa.



Rozdział III
ŹRÓDŁA PRAWA

Art. 87.

Źródłami powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są: Konstytucja, ustawy, ratyfikowane umowy międzynarodowe oraz rozporządzenia.
Źródłami powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są na obszarze działania organów, które je ustanowiły, akty prawa miejscowego.


Gdybyśmy nie byli państwem świeckim to w konstytucji miałbyś wzmiankę odnośnie tego, iż do źródeł prawa zaliczamy prawo kościelne. Nie widzę nigdzie takiej wzmianki.

chybeck

2013-03-05, 23:06
mateuszowy napisał/a:

Skąd on bierze na to pieniądze, bo wątpię, aby śmieć pracował.



Wyj***ł do Londynu i tam tatuuje, przekłuwa i modyfikuje ciała za ciężki szmalec. Największą modyfikację przeszedł sam, bo jakby to powiedział Jerzu Stuhr, cycki sobie cygan przyprawił. Nie wspominając już o tym, że ma wytatuowane gałki oczne.

R41NM4N

2013-03-06, 00:10
e tam, j***ny pewnie kosi ze 20 tysi miesięcznie robiąc z siebie idiotę na wszelkiej maści blogach jewtubach i innych pejsbukach :D
A wy hejtując i interesując się jego szanowną bądź też nie osobą napędzacie mu koniunkturę :P