18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ahh ci mężczyźni

perki • 2013-03-05, 15:27
Obowiązkowe WOJSKO dla WSZYSTKICH


krag

2013-03-05, 16:13
chybeck napisał/a:

@krag

Nie wrzucaj pedałów do jednego worka z homoseksualistami, znaj różnicę w określaniu ludzi:

Obrazek



krag napisał/a:


"Pedały" ukazujące się w TV i na ulicach to pojeby, a nie zwykli homosie. Sprawa ma się tak samo z katolikami i kato-moherami spod krzyża. Można być zwykłym szanującym się katolikiem i być wrzucanym do jednego pudła z fanatykami. Uważacie to za logiczne i rozsądne? Bo ja nie.



Czytaj dokładnie co napisałem.

maxvolumePL

2013-03-05, 16:21
k***a wytrzymałem 45 sekund i wyłączyłem. Takie coś ma pełne prawo głosowania na wyborach? Przecież to kpina jakaś jest.

chybeck

2013-03-05, 16:21
Mój błąd, przeoczyłem to. Zwracam honor.

cerastes

2013-03-05, 16:26
k***a, i ja mam takich k***a debili tolerować na ulicy i w życiu społecznym...
do ch*ja niech już dojdzie do tej wojny w Europie i się wytnie w pień to gówno..

krag

2013-03-05, 16:35
camson napisał/a:

Tyle w temacie.
Obrazek



Ilość osób dających piwo za ten obrazek, idealnie obrazuje to o czym pisałem w kwestii braku rozsądku polskiego społeczeństwa.

Plecionkarz

2013-03-05, 16:58
chybeck napisał/a:

@krag

Nie wrzucaj pedałów do jednego worka z homoseksualistami, znaj różnicę w określaniu ludzi:

Obrazek



znalazłem


nygas232

2013-03-05, 17:03
Krag, ludzie tego nie zaakceptują bo są wychowani na katolickich wartościach. Nawet nie będą tego znosić. To jest chore i geje powinni się leczyć (nikt mi nie wmówi, że tak nie jest).

I może doprowadzić do legalizacji pedofilii, ponieważ zapewne zacznie się wmawiać ludziom (tak jak teraz w Holandii jak sie nie myle), że pedofile mają swoje potrzeby itp. Taki adoptuje dzieciaka, albo rodzic pijak da por*chac dzieciaka za butelke. Myślisz że tak nie będzie? To sie mylisz.

I tak wogóle osoba wierząca (wyznająca jakąkolwiek wiarę), zwłaszcza katolik, będzie dążyła do patrzenia na świat przez pryzmat wiary. Katolicy mają usprawiedliwioną moralność, a nie jak osoby nie wierzące: "a bo ja tak czuje, że tak nie powinno być" "to moim zdaniem jest złe, a to moim zdaniem dobre". I każdy prawdziwy katolik jest fanatykiem, poczytaj sobie Pismo Święte, tam masz przykłady.

mazurpl

2013-03-05, 17:18
Starzy muszą być dumni z "syna".

krag

2013-03-05, 17:44
nygas232 napisał/a:

Krag, ludzie tego nie zaakceptują bo są wychowani na katolickich wartościach. Nawet nie będą tego znosić. To jest chore i geje powinni się leczyć (nikt mi nie wmówi, że tak nie jest).

I może doprowadzić do legalizacji pedofilii, ponieważ zapewne zacznie się wmawiać ludziom (tak jak teraz w Holandii jak sie nie myle), że pedofile mają swoje potrzeby itp. Taki adoptuje dzieciaka, albo rodzic pijak da por*chac dzieciaka za butelke. Myślisz że tak nie będzie? To sie mylisz.

I tak wogóle osoba wierząca (wyznająca jakąkolwiek wiarę), zwłaszcza katolik, będzie dążyła do patrzenia na świat przez pryzmat wiary. Katolicy mają usprawiedliwioną moralność, a nie jak osoby nie wierzące: "a bo ja tak czuje, że tak nie powinno być" "to moim zdaniem jest złe, a to moim zdaniem dobre". I każdy prawdziwy katolik jest fanatykiem, poczytaj sobie Pismo Święte, tam masz przykłady.



@Akapit 1
Z tego co się orientuje to nie da się wyleczyć z homoseksualizmu tak samo jak nie da się "wyleczyć" z heteroseksualizmu na rzeczy innej dewiacji.

@Akapit 2
Homoseksualizm był na przestrzeni wieków cywilizacji akceptowany. Pedofilia nigdy nie była. Twierdzisz, że patologiczny rodzic da por*chać syna za butelkę alkoholu jak pedofilie zalegalizują. A to teraz nie może zrobić tego samego? Pedofilia nigdy nie była społecznie akceptowalna. To tak jakby powiedzieć "Jeżeli zalegalizujecie broń, to zaraz ludzie będą chcieli zalegalizować morderstwa". Nie ma najmniejszych szans na legalizacje pedofilii ponieważ jednym z podmiotów w tym akcie seksualnym jest osoba nie posiadająca pełni praw ponieważ nie ma 18tu lat. Jako student prawa mam pewne pojęcie w tej kwestii, wiem jak prawo ewoluowało i prawo opiera się również na swego rodzaju moralności, nie mieszając zupełnie do tego religii.

@Akapit 3
Co do dążenia do świata przez pryzmat wiary to napisałem wzmiankę odnośnie tego w swoim poście. Polska to w założeniu kraj świecki. Najbardziej sprawiedliwym spojrzeniem na sprawę jest ocena tej konkretnej kwestii bez ingerencji religii. Znam wielu wierzących katolików, nie takich na pokaz, a popierają moje zdanie, iż nie powinno się w pewnych kwestiach myśleć przez pryzmat religii bo to zwyczajnie niesprawiedliwe. Wiara to osobista sprawa, a nie publiczna. Z tego co wiem, ponieważ sam byłem katolikiem przez większość mojego życia, katolicy mają szerzyć słowo boże (czyli nauczać innych, że "mój" bóg powiedział tak i tak, zrobił to i to. Trzymam się tego ponieważ w to wierzę), a nie je narzucać (Mój bóg powiedział tak, więc wszyscy dookoła muszą robić tak). A moralność nie-religijna już dawno została zdefiniowana.

haqer

2013-03-05, 17:53
Zabijcie to zanim złoży jaja

vasre

2013-03-05, 18:03
Studio xD.

ypsilanti

2013-03-05, 18:05
@nygas232
Z tą pedofili w Holandii to ściema. Była jakaś chora organizacja (chciała zostać partią), którą ostatecznie zdelegalizowano i to z poparciem ogromnej większości mieszkańców Holandii, więc nie wkręcaj takich durnot.

A na to coś z filmiku to nawet szkoda 2 sekund życia.

FloppyBeat

2013-03-05, 18:06
tak bardzo upragniona przez was baba z ku*asem ... tadaaaam!

go...........ez

2013-03-05, 18:06
znacie go, skoro wiecie co r*cha?