18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ahh ci mężczyźni

perki • 2013-03-05, 15:27
Obowiązkowe WOJSKO dla WSZYSTKICH


Pańcio

2013-03-06, 00:56
krag napisał/a:



Rozdział III
ŹRÓDŁA PRAWA

Art. 87.

Źródłami powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są: Konstytucja, ustawy, ratyfikowane umowy międzynarodowe oraz rozporządzenia.
Źródłami powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są na obszarze działania organów, które je ustanowiły, akty prawa miejscowego.


Gdybyśmy nie byli państwem świeckim to w konstytucji miałbyś wzmiankę odnośnie tego, iż do źródeł prawa zaliczamy prawo kościelne. Nie widzę nigdzie takiej wzmianki.





Chyba nie zrozumiałeś przyjacielu ironii.
Konstytucja RP, Rozdział 1, Art. 18: „Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.”

Konstytucja Rzeczypospolitej określa małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny. A zatem – jednej kobiety i jednego mężczyzny, czyli nie dopuszcza się poligamii

według prawa homoseksualizm nie jest normalny, nie tworzy rodziny więc wg prawa świeckiego nam obowiązującego też.
Odsyłam ponownie do mojego pierwszego postu.

krag

2013-03-06, 14:29
qurantanty napisał/a:





Chyba nie zrozumiałeś przyjacielu ironii.
Konstytucja RP, Rozdział 1, Art. 18: „Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.”

Konstytucja Rzeczypospolitej określa małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny. A zatem – jednej kobiety i jednego mężczyzny, czyli nie dopuszcza się poligamii

według prawa homoseksualizm nie jest normalny, nie tworzy rodziny więc wg prawa świeckiego nam obowiązującego też.
Odsyłam ponownie do mojego pierwszego postu.



A Ty chyba nie wiesz, że prawo można modyfikować i to duża różnica między "prawem boskim", a prawem stanowionym przez ludzi. To właśnie czyni prawo świeckie lepszym od kościelnego. Jest odczytywane wprost wraz z wykładnią prawa i można je modyfikować w ramach zmieniającej się sytuacji społecznej i nie tylko, danego kraju.

O to się właśnie rozchodzi aby prawo zmodyfikować, więc nie bardzo widzę aby Twój argument był właściwy.

PS. Serio - zanim coś napiszecie to zapoznajcie się trochę z tym jak prawo działa jako całość, a nie cytujecie fragment i myślicie, że wszystko jest czarne na białym.

ko...........ie

2013-03-09, 14:55
mateuszowy napisał/a:

Skąd on bierze na to pieniądze, bo wątpię, aby śmieć pracował.



Piercing, skaryfikacje.