18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A mowia, ze to na polskich stadionach jest niebezpiecznie...

soSNax • 2010-03-07, 22:45
Kibice z Belgradu odkryli, ze na ich stadionie jest pies w cywilu... no i troche go przypalili raca ;)


domage

2010-03-07, 22:57
to będzie udany tydzień dla producentów i montażystów krzesełek stadionowych

Louis

2010-03-07, 23:04
ma ktoś jakieś info o ofiarach stratach itp?

Oczyszczacz

2010-03-07, 23:08
To już dość dawno było. Derby Belgradu. Tam zawsze są zadymy.
Policjant z ciężkimi oparzeniami ale przeżył. A gościu z racą dostał kilka lat więźienia, już niepamiętam dokładnie ile.

Louis

2010-03-07, 23:12
Do takiego bydła to z gumowych pocisków...

soSNax

2010-03-07, 23:14
[img:2aed9d4d48]http://www.hooligans.cz/storage/200712031435_tuca-zv-hajd6.jpg[/img:2aed9d4d48]
http://www.hooligans.cz/view.php?cisloclanku=2007120006
http://www.mondo.rs/tg1271/Foto/

No i apel kibicow Crveny
"Kibice z całego świata

Nasz przyjaciel (20 lat) Uros Misic został aresztowany w Grudniu 2007 roku w związku z wydarzeniami, które miały miejsce podczas meczu Crvena Zvezda – Hajduk Kula. Ostatnio został skazany na 10 lat więzienia za atak na policjanta w cywilu. Uros Misic jest młodym 20 letnim chłopakiem i nigdy nie był sądzony.

Podczas zajścia spowodował kilka małych ran na ciele policjanta, jednak został oskarżony o próbę morderstwa, ponieważ jak mówi oskarżenie, próbował „włożyć policjantowi racę do ust”. Tak więc zarzut postawiony Urosowi jest bezpodstawny i zakłamany. Sądowi specjaliści orzekli, iż policjant miał tylko kilka mniejszych ran na swoim ciele, natomiast żadnej na twarzy a tym bardziej w okolicach ust. To nie wyjaśnia w żaden sposób werdyktu sądu. Ponadto za ten sam czyn zostało skazanych 2 kolejnych fanów Crveny. Jeden na rok a drugi na półtora.Po całym zajściu policjant wyjął swoją broń z ostrą amunicją i oddal strzały w tłum liczący 5000 osób. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Nadmienić należy, że od początku do końca akcji, ten funkcjonariusz nie pokazał swojej legitymacji.

Po rozprawie sądowej aresztowano 5 kibiców za protestowanie przeciw wyrokowi sądu. Zostali oni skazani na miesiąc pozbawienia wolności tylko dlatego, iż wyrażali swoja opinię. Represje policji trwają nadal. Karani są ludzie tworzący graffiti z napisem „Sprawiedliwość dla Urosa”. Także piłkarze Crveny Zvezda mają problemy, ponieważ wyszli na mecz w koszulkach z napisem „Svoboda za Urosa”, czyli „Sprawiedliwość dla Urosa”, oraz jego wizerunkiem.Nikt nie próbuje uciekać od odpowiedzialności. My walczymy jedynie o sprawiedliwość Kibice piłkarscy otrzymali przydomki takie jak Zadymiarze, dilerzy narkotyków, terroryści i mordercy oraz kilka innych tego typu. Musimy walczyć o sprawiedliwość. Nie jest to walka tylko w naszym interesie. Jest to walka w interesie wszystkich kibiców na całym świecie. To jest nasz sposób na powiedzenie prawdy ludziom karmionym przez bzdury, które mówią media. Media lub reżim
"

no i polski art
http://www.portalkibica.pl/aktualnosci/uros-misic-usilowanie-zabojstwa-czy-chuliganski-wybryk.html

Oczyszczacz

2010-03-07, 23:21
No już nie gadaj. Sam jestem kibicem piłkarskim. Chodze na naszą ligę (Ruch), zdarzają się mecze wyjazdowe. Ogólnie to policja wróg nr. jeden. A prawda leży po środku. Psiarnia nie jest świeta. Ma swoje za uszami. A prowokacje z ich strony są na porządku dziennym. Myślą że jak mundurowi to sk***ielom już wszystko wolno. A często w interwencyjnych oddziałach robią ćwierćmózgi, w domu im nie idzie to się na kibicach wyżywają.

A największe zdanie na ten temat mają właśnie zwykli, szarzy ludzie. pie**oleni sędziowie. Siedzi jeden z drugim w domciu, obejrzy Fakty, przeczyta Super Expres i juz k***a jest największy mądrala. A na meczu był za komuny albo wogóle.

Nie bronie tutaj tych kibiców, ale też bym ich nie osądzał bo policja swoimi działaniami od lat pracuje na swój zasrany wizerunek.

A jeszcze sprawa kiboli. Kiedyś były jęki że są burdy na stadionach. Płacz i lament o bandytach na stadionach. To kiedy od jakiegoś czasu burdy wybuchają epizodycznie (tyle samo co na zachodzie..wlochy, anglia...tak tak, tam tez...) dalej płacz.
Jak chłopaki przenieśli się na łąki i do lasów to też źle.

Media szukają pie**olonej sensacji i wciąż im będzie źle.

Bokserzy leją się na ringach i im płacą a telewizja to pokazuje i jest dobrze, jak kibole sie leją w lasach na ustawkach to źle a niby czemy k***a źle skoro tego chcą? Można by dyskutować... ale jak jeden z drugim nie macie pojęcia to chamujcie swoje osądy i wyroki.

Pozdrawiam.

Saia

2010-03-08, 00:11
Policja sama w siebie rzucała krzesłami. Kibice byliby zdrowi umysłowo to nawet jakby był 'prowokacje' to by się nic nie stało.
Jeśli kretyn zadał obrażenia racą to mnie to szczerze je**e czy mu ją w usta wpychał czy nie - sąd i tyle. Taa JP na sto procent i inne przygłupie hasła , banda debili i tyle.

czybyszew

2010-03-08, 01:05
Oczyszczacz Ty właśnie jesteś przykładem debilnego troglodyty którego powinno się kastrować dwoma kamieniami by swojej parszywej spermy nie rozsiewał po świecie.
Jestem 100% za tym aby na takie zadymy wzywać grupę panów noszących beret na bakier następnie łamanie łapsk i kulasów w stawach a co piątemu prowodyrowi obrócić głowę o 180stopni.

domage

2010-03-08, 01:16
czybyszew skąd tyle agresjii ?? Kibole na ustawkach przypadkowych nie leją. To że na mieście dostałeś wpie**ol od paru panów z szalikami nic nie znaczy. Równie dobrze mogłeś oberwać od drechów, czy innych subkultur.

"prawda leży po środku"
Oczyszczacz ma sporo racji w tym co napisał.

mejt

2010-03-08, 05:04
To wlasnie ludzie tacy jak czybyszew sa najwiekszym zagrozeniem dla spoleczenstwa. Jezeli w imie "porzadku" dałbys przyzwolenie dla zabijania ludzi bez wyroku bezstronnego sądu, tortur i wladzy wojska to powinienes zostac odseparowany dozywotnio od spoleczenstwa ktoremu zagrazasz swoimi pogladami, oraz oczywiscie pozbawiony prawa glosu, abys nie wplywal na dalsze losy narodu. ~Saia - mozna ludzi karac tylko za to co zrobili, zatem nie mozna ich karac za to oczego nie zrobili, dla mnie ta prawda jest elementarna i stanowi fundament sprawiedliwosci, szkoda ze jest to dla ciebie niejasne.
Mnie kibice nie przeszkadzaja poki nie niszcza mojego mienia i nie naruszaja mojego zdrowia - jak ktos chce sie tłuc w lesie, to niech sie tłucze, tylko przed tym niech podpisze papier ze w pełni pokryje koszty swojego leczenia i zrzeka sie ewentualnej renty - nie zamierzam placic za czyjas glupote. To samo tyczy sie zniszczonego mienia publicznego - znaki, latarnie, tramwaje etc. - nie chce za to placic w podatkach, tylko dlatego ze ktos rzadko r*cha i ma nadmiar energii

Toffiku

2010-03-08, 07:16
Crvena Zvezda, Elyta Pseudokiboli

kerugo

2010-03-08, 07:33
sport to zdrowie

henryv

2010-03-08, 07:38
mejt , czy ty nierozumiesz , powiem ci koleżko tak za zniszczenia płaci np.PZU , i mam wyj***ne że ktoś ma stres z tym związany , politycy i media to jedne wielkie kłamstwo , zobaczile oni kombinują a ty lamentujesz o parę złotych, mnie kiedyś na meczu policja tak zlała że bylem czarny od stóp do głow, next time ,z 10 lat temu mecz arka -gryf policja wygania dziennikarzy ze stadionu i grupie 500 kibiców robią tunel a pamiętaj że u nas jest szkoła policji i tym młodym ch*jkom wydaje się że wszystko im wolno, a jak zabili Przemysława Czaje to na początku był bunt , a niszczenie mienia zaczeła recydywa , przez pierwsze dwa dni to była walka słupszczan o prawde którą skrzętnie ukrywała prokuratura , sam w tej sprawie miałem kupe problemów bo przez przypadek dostałem kamieniem w łape , a wszystkich co wtedy byli na pogotowiu targali na przesłuchania , k***a jak mnie pponiosło od tych cip co wierzą w swój nieomylny o sąd a ch*ja wiedzą o prawdziwym życiu .... i zmień ksywke bo mejt mówie do człowieka którego szanuje i znam a przynajmniej ją napisz po angielsku a nie spolszczasz :(