18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A mowia, ze to na polskich stadionach jest niebezpiecznie...

soSNax • 2010-03-07, 22:45
Kibice z Belgradu odkryli, ze na ich stadionie jest pies w cywilu... no i troche go przypalili raca ;)


zonk

2010-03-08, 07:39
Oczyszczacz napisał/a:

A na meczu był za komuny albo wogóle.



No i co za komuny jakoś nie było rozrób...

Ogólnie kolego pie**olisz jak najęty. Co z tego że nic poważnego mu nie zrobił ? Skoro to jest osoba mundurowa i zamachnął się na kogoś pilnującego prawo to nie ma czy lekko go ranił czy zabił. Należy się debilowi kara i tyle.

Pewnie za chwilę wyskoczą dzieciaki z tekstami JP na 98 % albo hwdp i inne gówna.

mejt

2010-03-08, 07:55
henryv - moze jakos ułóz to składnie, bo czepiasz sie raz tego, raz tamtego.
1) PZU to nie jest organizacja charytatywna sponsorowana przez Boga, ci ktorzy sie ubezpieczaja placa skladki, im częstsze zniszczenia tym wyzsze składki placone z podatkow
2) "politycy" ( szeroka, nieokreslona grupa ) kradnia i oszukuja, wiec my tez mozemy krasc i niszczyc - szkoda mi czasu na tlumaczenie tak fundamentalnej bzdury
3) zbili cie policjanc - bardzo smutne, jezeli niewinny szedles sobie spokojnie ulica, zle to swiadczy o policji. ja tez nieraz pobilem - zle to swiadczy o mnie, mnie tez nieraz pobito - zle to swiadczy o tych co to zrobili. chcesz przytulanke na pocieszenie?
4) Przemysława Czaja został zabiy, winny policjan zostal skazany - morderstwo jakich ok 500 co roku, jak by o kazde robic awanture to by cala Polska plonela. mojemu ziomkowi policja na juwenaliach rozerwala policzek gumowym pociskiem - powinienem cos spalic?
5) nie wiem czemu mnie nie szanujesz, ajko czlowiek ktory tak wiele wie o zyciu powinienes juz dawno nauczyc sie czacunku dla innych ludzi, nawet jesli roznia sie od ciebie pogladami, btw. henry to znany, czarnoskory pilkarz, francuz. ty chyba tez powinienes zmienic nick ( to nie to samo co ksywka )

ale nie placz, jak bylem maly tez sie buntowalem przeciwko wszystkiemu :D

AL...........ON

2010-03-08, 08:13
Mój pies wygląda inaczej.

henryv

2010-03-08, 08:18
ale to samo co imie :/
stary troche mnie poniosło , stąd ta składnia ale zrozum jedno , policja ta kupa debili , która ma stać na straży naszego bezpieczeństwa wg mnie to paradox sam w sobie , co do Czai to nie wiesz jak było nie znasz chyba tej złości jak państwo póbuje w bydlęcy sposób tamować prawdę ?

mejt

2010-03-08, 08:21
bo to pies przebrany za cywila - jak w opisie. Dobra charakteryzacja swoja droga, a pies jest swietnie wyszkolony w poslugiwaniu sie bronia

skiber_p

2010-03-08, 08:23
SQT napisał/a:



No i co za komuny jakoś nie było rozrób...

Ogólnie kolego pie**olisz jak najęty. Co z tego że nic poważnego mu nie zrobił ? Skoro to jest osoba mundurowa i zamachnął się na kogoś pilnującego prawo to nie ma czy lekko go ranił czy zabił. Należy się debilowi kara i tyle.

Pewnie za chwilę wyskoczą dzieciaki z tekstami JP na 98 % albo hwdp i inne gówna.


Oj były rozróby były.
Zdaje się że nikt nie napisał, że nie należy się kara... Kara się należy jak najbardziej ale młody chłopak po 10 latach jak wyjdzie to z taką rysą na psychice że się nie odnajdzie. Bo 10 to za zabójstwo można posiedzieć m.in. Kara się należy jak najbardziej ale kibice Crveny chcieli by ta kara była mniejsza.

@ mejt: Wydaje mi się, że nie jesteś kibicem i pozwolę sobie napisać że wg. mnie jako jeden z niewielu nie-kibiców masz zdrowe podejście do sprawy.
PS. nie ma takiego bicia, dziękuję dobranoc.

henryv

2010-03-08, 08:31
35 bagażu to chyba nie mało dzieciaku :/

ach napierdylali się w latach 80 i 90 i tyle :)

mejt

2010-03-08, 08:32
Policjant ktory go zabil poszedl siedziec, wiem bo widzialem w TV publicznej dokument o jego trudnym zyciu w wiezieniu. nie plakalem nad jego losem.
policja klamie a media to rozpowszechniaja - zgadzam sie w zupelnosci, daleko nie szukajac dzis moi koledzy wroca z derb Łodzi i opowiedza zupelnie inna historie niz ta ktora przeczytam w wiadomosciach, ale nie jestem oburzony. Jezeli przecietny, szary obywatel zwatpi w sprawnosc organow scigania i przestanie wierzyc ze jest chroniony, kraj zeleje fala strachu, a strach doprowadzi do eskalacji przemocy. Ludzie albo przestaliby wychodzic z domow, albo kazdy chodziłby z nozem. Nie bede juz wspominal ze wg. mnie 80% ludzi postepuje zgodnie z prawem nie ze wzgledu na wpojone zasady moralne, ale z obawy przed kara. Pomysl co by sie stalo gdyby to 80% procent przestalo sie bac karzacej reki sprawiedliwosci, niewierzac ze kiedykolwiek ich dosiegnie?

Oczyszczacz

2010-03-08, 09:36
czybyszew napisał/a:

Oczyszczacz Ty właśnie jesteś przykładem debilnego troglodyty którego powinno się kastrować dwoma kamieniami by swojej parszywej spermy nie rozsiewał po świecie.
Jestem 100% za tym aby na takie zadymy wzywać grupę panów noszących beret na bakier następnie łamanie łapsk i kulasów w stawach a co piątemu prowodyrowi obrócić głowę o 180stopni.



Nie umiesz odpowiedzieć ładnie, składnie a wypowiedź nie popierasz żadnymi argumentami. Przemawia przez Ciebie agresja, nienawiść do kogoś kto ma inne poglądy i sposób życia. To jest gróźna choroba społeczna.

Wracając do tematu. To w wypadku wojny, wszyscy Ci chłopacy co leją się na ustawkach, kibole piłkarscy, to oni by pierwsi poszli walczyć za ojczyzne. A cwaniacy tacy jak Ty czyybyszew pierwsi by się skryli w piwnicy albo pod sukienką mamusi. Czyż nie?
Masz gówniane pojęcie o temacie, swoją wiedze czerpiesz z FAKTU, TVNu i Radia MaRyja, a teraz pie**olisz smuty. Przez takich ludzi jak Ty dawniej zgineło wielu ludzi. pie**oleni hipokryci. Mają naj***ne w łbie A to B do nich nie dotrze.

Jestem gotów do dyskusji. Ale rzeczowej i merytorycznej.

tr...........aj

2010-03-08, 10:10
Prawda jest taka, ze na stadionach mamy doczenienia z banda dzieciakow (kibice), ktora bije inna banda dzieciakow (prewencja) podburzana przez starszych kolegow z wasami. Obydwie bandy ida tam, z pewna nadzieja, ze bedzie mozna spuscic komus wpie**ol. A ze taki zakompleksiony debil z prewencji jakims dziwnym przypadkiem dostaje w rece troche wladzy, to nie odpusci sobie, jesli jej nei wykorzysta. Wiec przypadkowy dzieciak dostaje pala po lbie. Drugiej bandzie wcale to nie przeszkadza tak bardzo, bo jest pretekst, zeby spuscic komus lomot a potem krzyczec, ze "To nie my zaczelismy! To policyjna prowokacja!" Jedni i drudzy sa winni, jedni i drudzy lubia ten stan tak po prawdzie.

zeta

2010-03-08, 10:59
skiber_p napisał/a:


Kara się należy jak najbardziej ale młody chłopak po 10 latach jak wyjdzie to z taką rysą na psychice że się nie odnajdzie. Bo 10 to za zabójstwo można posiedzieć m.in.



To jest raczej taka kara prewencyjna. Coś jak w JuEsEj gdzie za oblanie się wrzatkiem w McDonaldzie koleś dostał ileś tam milionów zielonych. Chodzi o to, że taki bezmózg pomyśli 2 razy zanim wyrwie krzesełko albo jakiś pręt i nim rzuci. A tłumaczenie kogoś argumentem "bo go podpuszczali" to największa głupota jaką słyszałem. Człowiek z odrobiną oleju w głowie nie da się nabrać na takie tanie chwyty.

@Oczyszczacz. Napisałeś, że prawda leży po środku, a podałeś tylko argumenty usprawiedliwiające kiboli (nie mówię tu o kibicach, którzy idą na mecz obejrzeć widowisko sportowe a o kibolach, którzy idą na mecz z nadzieją, że komuś uda się wpie**olić).

Cytat:

To w wypadku wojny, wszyscy Ci chłopacy co leją się na ustawkach, kibole piłkarscy, to oni by pierwsi poszli walczyć za ojczyzne. A cwaniacy tacy jak Ty czyybyszew pierwsi by się skryli w piwnicy albo pod sukienką mamusi. Czyż nie?"



Skąd ta pewność? Taki kibol (można do nich przyrównać środowisko dresiarskie) ze swoją wrodzoną skłonnością, do kombinowania, pierwszy schowa się w stodole pod sianem, żeby tylko go do woja nie wcielili.

Dalione

2010-03-08, 12:21
k***a ludzie to sadistic a nie wikipedia ;x

Marian Paździoch

2010-03-08, 12:36
a on strzelał w tłum z ostrej amunicji. Media wszystko podkolorowały a głupi tłum łyka to. On nie został bardzo pobity i nie był przypalany tak jak każdy mówi tylko kilka razy dostał racą (przypalanie to co innego).

~Conscribo

2010-03-08, 12:54
Wyżej pisano, że policja prowokuje na meczach. Może i prowokuje, tak samo jak prowokują kibice. Ale jakoś nie widziałem, żeby to gliniarze zaczynali rzucać krzesełkami w stronę kibiców albo którys podszedł i zaczął pałować kibica bo prowokował i wyzywał. Oczyszczacz - akurat mieszkam na Batorym i widzę co się po meczach dzieje, dla mnie duża część kibiców (ale nie wszyscy!) to agresywne przygłupy. Podobają mi się oprawy meczów, ale denerwują prymitywne hasełka wykrzykiwane przed/podczas/po meczu.

Każdy gliniarz, jeśli przekroczy uprawnienia, albo zapoczątkuje rozp***uchę, powinien ponieść surowe konsekwencje. A każdy kibic który bierze czynny udział w rozróbie powinien dostać wpie**ol taki, żeby nie mogł chodzić a żarcie dostawał przez rurkę.

P.S Za to jestem jak najbardziej ZA ustawkami, niech się leją, byle nikt niewinny nie ucierpiał.

Marian Paździoch

2010-03-08, 12:59
conscribo napisał/a:

Wyżej pisano, że policja prowokuje na meczach. Może i prowokuje, tak samo jak prowokują kibice. Ale jakoś nie widziałem, żeby to gliniarze zaczynali rzucać krzesełkami w stronę kibiców albo którys podszedł i zaczął pałować kibica bo prowokował i wyzywał. Oczyszczacz - akurat mieszkam na Batorym i widzę co się po meczach dzieje, dla mnie duża część kibiców (ale nie wszyscy!) to agresywne przygłupy. Podobają mi się oprawy meczów, ale denerwują prymitywne hasełka wykrzykiwane przed/podczas/po meczu.

Każdy gliniarz, jeśli przekroczy uprawnienia, albo zapoczątkuje rozp***uchę, powinien ponieść surowe konsekwencje. A każdy kibic który bierze czynny udział w rozróbie powinien dostać wpie**ol taki, żeby nie mogł chodzić a żarcie dostawał przez rurkę.

P.S Za to jestem jak najbardziej ZA ustawkami, niech się leją, byle nikt niewinny nie ucierpiał.



to Ty w życiu jeszcze mało widziałeś. Ale skąd możesz wiedzieć jak prowokuje policja kibiców skoro sam nie jesteś kibicem?

PS. Dowc**y o księżach, o r*chaniu dzieci itp. są tutaj normalne bo sadyści są ale jak mowa o kibicach to już nie ładnie, nie po Bożemu, jak to tak bliźni bliźniego.I ogólnie nic tylko usiąść i się ciąć przez tych wulgarów na stadionach :hitler: :hitler: :hitler: :emo: :hitler: :hitler: :hitler: