18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A mowia, ze to na polskich stadionach jest niebezpiecznie...

soSNax • 2010-03-07, 22:45
Kibice z Belgradu odkryli, ze na ich stadionie jest pies w cywilu... no i troche go przypalili raca ;)


soSNax

2010-03-09, 00:17
zeta - tak sie sklada, ze jestem bardzo aktywnym kibicem Lecha i nie ma takiej opcji, zebys mogl sobie pojechac w taki sposob jaki opisujesz na wyjazd bez zadnych dodatkowych przygod w postaci wpie**olu, chyba ze:
1) zasiadasz na lozy VIP
2) jezdzisz na mecze do Lubina, Gdyni, Krakowa (na Cracovie), Ostrowca

Poza tym nie wmowisz mi, ze czujesz sie zagrozony na jakimkolwiek meczu Lecha ;)

Do wszytkich obroncow psiarni:
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,96841

Ciekawe jak skomentujecie te poczynania tych jakze dzielnych Panow... Albo afere GKSu Katowice gdzie wpie**ol dostawaly dziewczyny, ludzie starsi - wszyscy byli gazowani przez 5 godzin, a do tego kundle kradly lub niszczyly telefony komorkowe. Ciekawe jak byscie skomentowali sprawe WLAMANIA przez policje do pociagu specjalnego Jagieloni Bialystok podczas meczu w Krakowie gdzie zginely rozne cenne fanty poczawszy od plecakow, przez odtwarzacze mp3, telefony, na portfelach konczac...

Nie uogolniam - sam trafilem pare razy na normalnych ludzi w policji, ale jezeli chodzi o prewencje to serdecznie na nia sram. Najczesciej to banda 19-20 letnich cip odrabiajacych sluzbe wojskowa... Gdzie najlepiej sie wykazac i bez konsekwencji pomachac pala? Niestety taka jest rzeczywistosc. Dla mnie sztandarowym przykladem potwierdzajacym to co napisalem jest matol z mojego gimnazjum. Zakompleksiona pipa i popychadlo skonczylo wlasnie na odrabianu sluzby wojskowej w prewencji. Czym sie najbardziej szczyci? Tym, ze moze najebac bez zadnych ograniczen kazdemu podczas meczu.

Co do niszczenia mienia publicznego - w Poznaniu nie ma za bardzo tego problemu. Jak np. MPK skarzy sie, ze ma straty to sami jezdzimy po meczu pare rundek po miescie i robimy porzadek z niesfornymi malolatami. Jedyny incydent jaki ostatnio mial miejsce to zdewastowany pociag po meczu PP w Chorzowie - wszytkie straty POKRYLISMY Z WLASNEGO BUDZETU.

~Conscribo

2010-03-09, 01:09
Mnie właśnie zastanawia dlaczego wogóle są dewastowane. PO CO są niszczone pociagi i ogólnie mienie publiczne.

To, że pokryte i naprawione to ładnie z kibiców strony. Ale po co wogóle jest rozwalane?

(argument, że lepiej rozwalić pociąg niż dać komuś w papę jest zbyt banalny i do mnie nie trafia)

soSNax

2010-03-09, 01:15
Nie wiem - moze niektorych to bawi, relaksuje... nie wiem. Akurat wtedy swietowalismy zdobycie PP... ale nie chce nikogo tlumaczyc. Moze tyle testosteronu, na takim malym metrazu przez 10h daje sie we znaki ;>

~Angel

2010-03-09, 19:12
Tak się bawią Tureccy kibice.

Dajjj.. kamienia!
No i dostali.


Hans Olo

2010-03-09, 21:47
Policja jest do dupy, a stadionowa gówniażeria do odstrzału. Tak wygląda tzw. prawda leżąca po środku.