18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

+Mjałam aborcje. :)

zwierzak30 • 2020-11-03, 22:24
Taka oto perełka. :mrgreen:
O zawartości czaszki chyba nie będę wspominał.

:idzwch*j:

Edit.

Jeszcze jedna perełka. :)

:facepalm:

mati613

2020-11-04, 21:44
Gdyby wszędzie tam , gdzie pojawia się słowo "ABORCJA" wstawić "KOLONOSKOPIA" to by to miało jakiś merytoryczny sens dla społeczeństwa :D

wioletkak

2020-11-05, 00:14
Rebeliant napisał/a:

O k***a, ile sp***olin umysłowych w jednym miejscu...
A jeśli którakolwiek z tych szmat twierdzi, że walczy o wolność i szanuje wolność, to są to już kompletnie popie**olone hipokrytki, do utylizacji, powinny się same zeskrobać, z chodników, po skoku z wieżowca - wszystkim ludziom na świecie byłoby lepiej bez tego ścierwa.
Jak normalne i myślące kobiety mają popierać takie zj***nie umysłowe? Jak k***a!?



Dobra nie nakręcaj się. Już szczepionka na COVID na Ciebie czeka

Obejszłem_system

2020-11-05, 02:00
betonowy_krokiet napisał/a:

Coś pięknego! Jak miło się czyta prawackie pie**olenie szczekających, bezradnych kundelków. Najlepsze jest to, że laski wywalczyły swoje i jak widać wyrok nie został opublikowwny i cały ten prawacki rząd obsrał się jak i wy teraz przed komputerkami. pie**olić, pie**olić i jeszcze raz pie**olić - tyle potraficie. Teraz popie**olcie jeszcze o lewakach , antifach, itp. j wypie**alajcie wymiatać gówno z obory bo jebie od tej waszej wiochy gorzej niż z szamba. Pańszczyznę też musicie odrobić jak na średniowiecznych chłopków przystało. Ktoś musi na nas, mądrzejszych zapie**alać i doskonale się w tym sprawdzacie. Steruje się tym prawackim motłochem łatwiej niż dronem za 150 zł. Hau, hau, hau psiaczki prawaczki. Buda i lizać sobie dupy.



Czekaj czekaj. Chcesz mi powiedzieć,że nie uważasz tych powyższych wystąpień za absolutne niziny moralne i mentalne pomijając opcje polityczne?

Kamilff napisał/a:

Hahaha xdd co się sadolowy niedorozwój zesrał xd
Jeżeli się dzbany z sadola nie zorientowały a na pewno się nie zorientowały, bo są k***a głupi to już śpieszę z wytłumaczeniem. Chodzi o to aby pokazać, że aborcja nie jest zła, a po tekście "zamówiliśmy dwa zestawy" jeżeli nadal ktoś myśli, że jest to zrobione na poważnie to jest po prostu cytując typa "szmata, którą powinno się zeskrobac z chodnika" bo jego iq jest po prostu ujemne.
Ale muszę powiedzieć, że srogo prychlem jak autor nagrania wypie**oli nagle z większą czcionką i kolorem czerwonym kiedy padły słowa "nie tylko kobiety mogą mieć aborcję". Mózg autora filmu i sadoloeych dzbanów nie rozumie tego, że kobieta może uważać się za mężczyznę, sadolowe sp***oliny przerasta możliwość dedukcji i muszą wpie**alać się w cudze życia.
Jak stwierdzę, że jestem kaczką to jestem kaczką i ch*j wam do tego śmierdzące kuce.
Wiem że są tu też normali sadole, którzy żyją i dają żyć innym was pozdrawiam



Po przeczytaniu Twojej wypowiedzi wyprostowły mi się fałdy na mózgu. Nic co tu powiem do Ciebie nie przemowi. Coś musiało w Twoim życiu pójść bardzo nie tak. Strzelam,że rodzice. Raczej nie wykształceni albo nie mieli dla Ciebie czasu. Słuchaj. Jakoś się ratuj. Zacznij czytać książki. To rozwija. Ktoś Ci omotał srogo mózg. Na razie nie ogarniesz tego co piszę. Wiem,że nie ma takiej szansy. Ale będę trzymał kciuki, żebyś wyszedł na prostą. I nie mówię tu o samej aborcji. Bo nie jestem za jej zakazaniem tak w skrócie. Ale istnieje coś takiego jak klasa. Coraz jej mniej. Dobrze jest mieć klasę. Tym paniom jej brakuję. Tak jak i Tobie.

mackuu napisał/a:

Typowe, wysrałeś ze swojej mizoginicznej mordy ten bełkot niezawierający ani jednego argumentu i całe grono stulejarzy przyklasnęło. Masz coś do powiedzenia o wadach letalnych płodu, czy w wieku 39 lat jeszcze nie r*chałeś?
Najsmutniejsze jest to, że temat podpalił Kaczyński po to, żeby zwalić winę za nieprzygotowanie służby zdrowia do tego, co się dzieje obecnie, ale to są w stanie łyknąć tylko takie jamochłony jak ty.
Wszystko wskazuje na to, że ty nie masz doświadczenia w tej materii i nigdy mieć nie będziesz.



Byś uczciwie podchodził do sprawy i nazwał jamochłonem każdą osobę która wzięła udział w marszu.

mackuu napisał/a:

Żeby użyć kontrargumentów, trzeba mieć się, do czego odnieść. To wyłącznie komentarz, bo nie ma z czym tu dyskutować.
Ty lepiej skup się na odmianie przez wszystkie przypadki słów zaślepiony, zmanipulowany i ograniczony umysłowo, jeśli nie widzisz związku i celowości w decyzji Jarosława K. o podjęciu tematu aborcji w czasie lawinowego wzrostu zachorowań na Covid i paraliżu służby zdrowia. Jak pochowasz kogoś z rodziny, to może dotrze.



k***a. Kolejny Pan foliarz. Naczytał się i naoglądał panów od teori spiskowych. I myślisz,że wiesz więcej od innych. I siedzisz w tej chacie swojej i sobie myślisz ale jestem zajebiście oczytany i mądry i poinformowany. rozgryzłem władzę i wiem co knują. Wiem co czytałeś i wiem co oglądałeś. Ogarnij się typie i uruchom mózg bo na razie masz tam sraczkę.

marinis

2020-11-05, 02:44
mygyry napisał/a:

Nie mówię o tej konkretnej feministce, ale o głosach z ich środowiska które pojawiają się od lat, hasło "aborcja jest ok" również pojawiło się już dawno.



No bo k***a ABORCJA JEST OK. Jak długo to trzeba tłumaczyć?

Kobieta ma prawo do aborcji do pewnego momentu. Ten termin to 12 tygodni. Wy chyba chcecie, żeby kobieta lamentowała i płakała jak dokonała aborcji. One mówią że jest OK, czyli że nie mają się czuć winne. To o to chodzi, a nie to że lubią dokonywać aborcji.
Żadna kobieta nie lubi dokonywać aborcji.

Powiem nawet więcej.
Bym wprowadził prawo, że kobieta może tylko RAZ W ŻYCIU dokonać aborcji na życzenie. W innym wypadku tylko wtedy gdy zagrożone jest jej życie, lub płód jest nieuleczalnie chory.

Adae napisał/a:

Przy okazji pochwalily sie, ze one i ich matki sa tepymi szlaufami z garazem miedzy nogami do ktorego wjechac moze kazdy. Ciaza nie bierze sie z powietrza, ktos z ch*jowym nasieniem musial je najpierw wyr*chac.



Nie masz racji, pusty łbie. Są także wpadki, czyli kobieta może stosować antykoncepcję i zajść w ciążę.
Poza tym nie wymagaj od ludzi bycia idealnymi. Facet tak samo jest winny wpadce jak kobieta, którą r*cha.

Nie można zmuszać kobiet w niechcianej ciąży do rodzenia, bo to barbarzyństwo.

Rugu86 napisał/a:


kobieta ktora daje dupy ma lewo i prawo, powinna to zrobic


Mnóstwo kobiet, które zaszły w niechcianą ciąże nie daje dupy na lewo czy prawo.
Wiele ma tylko jednego chłopaka, ale popełnili błąd i dziewczyna zaszła w ciążę.
I teraz co?
Każesz jej rodzić? Ma mieć problemy ze szkołą i rozwalone życie towarzyskie?
To znaczy że jesteś sadystą i sprawia ci radość cierpienie drugiej osoby.

[quote="Rebeliant"]Aborcja, czyli przerwanie ciąży, czyli pozbawienie życia człowieka, to odebranie największej wolności jaka jest > wolność do życia.
Rebeliant napisał/a:

. Kobieta (jej szczęście i pragnienia) czyli istota narodzona jest znacznie ważniejsza, niż płód czy zarodek.
Zarodek nie ma wolności, bo i tak jest uwięziony w jej macicy i skazany na dobrą wolę kobiety (chociażby na to co ona je lub pije). Gdyby go wyjąć i hodować poza kobietą, to aborcja by przestała istnieć.
[quote="Rebeliant"]
Aby zrozumieć wolność konieczne jest posiadanie dużej wiedzy, ale i dużego doświadczenia


Aha czyli cała Europa i większość świata tej wolności nie rozumie, a Polska to taki mądry naród, który dobrze wie co ta wolność oznacza. Ty też jesteś takim mądrym człowiekiem.
Rebeliant napisał/a:


Wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się cudza wolność.


Jak wejdziesz do domu sąsiada i pierdniesz w nim, to również możesz być posądzony o zabranie mu wolności do oddychania powietrzem, które nie śmierdzi.

badaboom

2020-11-05, 03:41
A h*j was to obchodzi co Panna sobie robi z p*zdą. Jej p*zda, jej dziecko, jej sumienie. Ten sp***olony naród zawsze się będzie kłócił bo każdy do każdego się przypie**ala. Ludzie wyszli na ulice nie minęły 3 dni wycwe*ony w dupe kibic łysy Sebastian ma problem bo ktoś ma flagę w tęcze, pseudopatrioci już chcą lać baby bo ktoś im pokazał 10 sekundowy filmik jak jakaś baba maluje kościół farbą. Mam wrażenie, że polska to jest tak zacofany mentalnie i zmanipulowany kraj, że zamiast wojny potencjalny przeciwnik spuści tym sp***olinom umysłowym figurki matky boskyj, szaliki klubów piłkarskich, trochę narkotyków i alkoholu i poczeka aż ten ciemny lud sam się rozk***i a następnie przyjedzie tylko chować zwłoki.
Jaki patriotyzm jak wy zjeby wykazujecie mniejszą empatię do siebie niż kraje, w których na jednej ulicy albo w domu miesza 10 różnych narodowści. p*zda a nie naród

marinis

2020-11-05, 04:35
badaboom napisał/a:

A h*j was to obchodzi co Panna sobie robi z p*zdą. Jej p*zda, jej dziecko, jej sumienie.



Nie z p*zdą, ale z macicą. Kobieta podczas aborcji usuwa zawartość macicy.

Wiewór

2020-11-05, 07:27
Belweder napisał/a:

Gówno widać na filmiku, i wybija od jakiś 2 tygodni. j***ć ciebie klaunie i j***ć debili z protestów. Jak masz zaburzenia to się lecz a nie na sadolu wypisujesz bzdury. Na filmiku pokazali, jak wygląda lgbtqwerty marsz i ci ludzie, a ty uważasz to za trolowanie i może ustawiony filmik? Zamiast postulatów, powinniście dostać wpie**ol za te zniszczone budynki, blokowanie dróg, zapie**alanie internetu gównem, i same chore wypowiedzi oraz wulgaryzmy i agresje. j***ni psychiczni ludzie, którym dano prawo głosu... tfu k***y na ryj wam.



Sram ci na twarz komunistyczny parchu. Pozyteczny czerwony idiota Kaczyńskiego.

mygyry

2020-11-05, 07:53
marinis napisał/a:

No bo k***a ABORCJA JEST OK. Jak długo to trzeba tłumaczyć?

Kobieta ma prawo do aborcji do pewnego momentu. Ten termin to 12 tygodni. Wy chyba chcecie, żeby kobieta lamentowała i płakała jak dokonała aborcji. One mówią że jest OK, czyli że nie mają się czuć winne. To o to chodzi, a nie to że lubią dokonywać aborcji.
Żadna kobieta nie lubi dokonywać aborcji.



To dlaczego, żadna nie lubi dokonywać aborcji która jest ok? W moim odczuciu aborcja jest ostatecznością, każda kobieta która ma IQ większe od typowego czerwonego lewaka wie, że idąc z partnerem do łóżka należy zadbać o antykoncepcje, jeżeli to zawiedzie to też należy jeszcze rozważyć co mamy zrobić i nie wątpliwie zostaje to w pamięci, ja nie mam nikogo zamiaru prawnie zmuszać do moralnego podejmowania wyboru, natomiast pie**olenie takich zjebów jak na tych strajkach jest irracjonalne.

Ponadto posłużyłeś się kawałkiem mojej wypowiedzi w której zwracałem uwagę, że te skandowane hasła są powielane od lat i nie są nowością a jedynie kontynuacją feministycznych pierdów.

marinis

2020-11-05, 11:35
mygyry napisał/a:

To dlaczego, żadna nie lubi dokonywać aborcji która jest ok?



Bo muszą, skoro nie chcą rodzić.


mygyry napisał/a:

jeżeli to zawiedzie to też należy jeszcze rozważyć co mamy zrobić



Dlatego właśnie musi być wybór.

Adae

2020-11-05, 14:56
badaboom napisał/a:

A h*j was to obchodzi co Panna sobie robi z p*zdą. Jej p*zda, jej dziecko, jej sumienie. Ten sp***olony naród zawsze się będzie kłócił bo każdy do każdego się przypie**ala. Ludzie wyszli na ulice nie minęły 3 dni wycwe*ony w dupe kibic łysy Sebastian ma problem bo ktoś ma flagę w tęcze, pseudopatrioci już chcą lać baby bo ktoś im pokazał 10 sekundowy filmik jak jakaś baba maluje kościół farbą. Mam wrażenie, że polska to jest tak zacofany mentalnie i zmanipulowany kraj, że zamiast wojny potencjalny przeciwnik spuści tym sp***olinom umysłowym figurki matky boskyj, szaliki klubów piłkarskich, trochę narkotyków i alkoholu i poczeka aż ten ciemny lud sam się rozk***i a następnie przyjedzie tylko chować zwłoki.
Jaki patriotyzm jak wy zjeby wykazujecie mniejszą empatię do siebie niż kraje, w których na jednej ulicy albo w domu miesza 10 różnych narodowści. p*zda a nie naród



W ogole mnie to nie obchodzi, ba, lubie 20 latki, ktore oddaja mi sie za mozliwosc przejechania sie ze mna samochodem. Czy tzn. ze mam miec do nich szacunek? One nie lubia jak sie je szanuje :roll:

Mezczyzni musza wystosowac swoje postulaty odnosnie zrzekniecia sie dziecka i obowiazaku placenia alimentow. Jesli facet nie chce dziecka, to nie powinien musiec za nie placic jesli tepa p*zda sie nie wyskrobie na jego zyczenie.

Krotka pilka.

mygyry

2020-11-05, 15:38
marinis napisał/a:

Bo muszą, skoro nie chcą rodzić.
Dlatego właśnie musi być wybór.



Widzę, że czytasz bardzo wybiórczo, daremnym jest tłumaczenie ci pewnych rzeczy.

Neokonformistka

2020-11-05, 19:22
betonowy_krokiet napisał/a:

Coś pięknego! Jak miło się czyta prawackie pie**olenie szczekających, bezradnych kundelków. Najlepsze jest to, że laski wywalczyły swoje i jak widać wyrok nie został opublikowwny i cały ten prawacki rząd obsrał się jak i wy teraz przed komputerkami. pie**olić, pie**olić i jeszcze raz pie**olić - tyle potraficie. Teraz popie**olcie jeszcze o lewakach , antifach, itp. j wypie**alajcie wymiatać gówno z obory bo jebie od tej waszej wiochy gorzej niż z szamba. Pańszczyznę też musicie odrobić jak na średniowiecznych chłopków przystało. Ktoś musi na nas, mądrzejszych zapie**alać i doskonale się w tym sprawdzacie. Steruje się tym prawackim motłochem łatwiej niż dronem za 150 zł. Hau, hau, hau psiaczki prawaczki. Buda i lizać sobie dupy.



Wywalczyły,dobre sobie.
Cała ta afera i te protesty były tylko na pokaz.Ewidentnie politykom chodziło jedynie o zrobienie zamętu bo w międzyczasie uchwalono kilka ,,Bardzo korzystnych " ustaw,zmian i rozporządzeń. Gdyby było inaczej to by całe to towarzystwo rozgoniono i potraktowano tak jak protestujących przedsiębiorców,którzy byli bici i atakowani.Jeśli ktoś uważa się za kwiat inteligencji,a nie dostrzega faktów i nie potrafi zrozumieć czym jest manipulacja,No cóż ,To czas zrozumieć ,że co najwyżej jest się jednym z wielu społecznych chwastów.

programista4k

2020-11-06, 20:18
opętani czy chorzy psychicznie?

Zord

2020-11-10, 12:55
Ja mam aborcję codziennie z rana na kiblu. Część produktów moich aborcji dostała się do mediów i są widać efekty.