18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

+Mjałam aborcje. :)

zwierzak30 • 2020-11-03, 22:24
Taka oto perełka. :mrgreen:
O zawartości czaszki chyba nie będę wspominał.

:idzwch*j:

Edit.

Jeszcze jedna perełka. :)

:facepalm:

marinis

2020-11-04, 00:57
Poza małymi wpadkami podczas niektórych wypowiedzi, to nie było tak źle, jeśli wziąć pod uwagę, że ich wystąpienia nie były uprzednio napisane. Każda kobieta ma prawo do aborcji na życzenie do końca 12 tygodnia ciąży i nie powinna się tego wstydzić. Cała Europa i większość świata zezwala na legalną aborcję. Przesłanki medyczne czy prawne nie są wymagane.

Rebeliant napisał/a:

Jak normalne i myślące kobiety mają popierać takie zj***nie umysłowe? Jak k***a!?



Aborcja na życzenie to prawo kobiety i nie mają powodu się tego wstydzić.

okotdi napisał/a:

Chwalic sie aborcja. Hmm...



A co mają siedzieć skulone i płakać, bo pozbyły się niechcianego bachora?
Pomyśl trochę.
mygyry napisał/a:

wyskakując z hasłami, że dokonała już kilkanaście aborcji i to jest ok.



Jaka dokonała kilkanaście aborcji?
Co ty za brednie wypisujesz.

pnaj

2020-11-04, 01:13
Są najlepszym przykładem że aborcja jest jednak potrzebna.
Jak chcą to niech się skrobią. Chce mieć spokój od wykolejeńców, a dzieci tych kobiet to raczej na normalne nie wyrosną.
Powinni mieć prawo też do eutanazji i kastracji na życzenie, jeszcze powinny dostawać talony.
Całe społeczeństwo koniec końców by na tym skorzystało.

CoJaTamKurwaWiem

2020-11-04, 01:14
betonowy_krokiet napisał/a:

Coś pięknego! Jak miło się czyta prawackie pie**olenie szczekających, bezradnych kundelków. Najlepsze jest to, że laski wywalczyły swoje i jak widać wyrok nie został opublikowwny i cały ten prawacki rząd obsrał się jak i wy teraz przed komputerkami. pie**olić, pie**olić i jeszcze raz pie**olić - tyle potraficie. Teraz popie**olcie jeszcze o lewakach , antifach, itp. j wypie**alajcie wymiatać gówno z obory bo jebie od tej waszej wiochy gorzej niż z szamba. Pańszczyznę też musicie odrobić jak na średniowiecznych chłopków przystało. Ktoś musi na nas, mądrzejszych zapie**alać i doskonale się w tym sprawdzacie. Steruje się tym prawackim motłochem łatwiej niż dronem za 150 zł. Hau, hau, hau psiaczki prawaczki. Buda i lizać sobie dupy.



Wstawaj...

betonowy_krokiet

2020-11-04, 01:26
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Wstawaj...



Nie będę wstawał bo zasrałeś sobie łóżko. Twój problem. Chociaż pewnie to dla ciebie nie problem, leżąc w swoim gównie egzystujesz w naturalnym środowisku także bardziej u siebie być nie możesz.

pve11

2020-11-04, 01:31
Nie wiem czy ta na drugim filmie bardziej się męczy kiedy mówi, czy ja kiedy tego słucham... A obok piękny transparent "Godek do wora, wór do jeziora" i najlepsze jest to, że jednym z ich postulatów jest ściganie mowy nienawiści. Nie wierzę, że można być aż takim imbecylem.

notak

2020-11-04, 05:09
czy takie osoby powinny mieć prawo głosu,
że ja kiedyś byłem za równouprawnieniem

wihrura

2020-11-04, 05:19
Najlepiej tłumaczy to dr Pulikowski. Parafrazując mówi że kobiety walczą o to że facet se por*cha a one później biorą wszystkie tego konsekwencje a facet sp***ala. Brakuje męskich postaw. Jak sobie pomyślę ile zdrowych ludzi zostało zabitych to głowa mała.

Kamilff

2020-11-04, 05:25
Rebeliant napisał/a:

O k***a, ile sp***olin umysłowych w jednym miejscu...
A jeśli którakolwiek z tych szmat twierdzi, że walczy o wolność i szanuje wolność, to są to już kompletnie popie**olone hipokrytki, do utylizacji, powinny się same zeskrobać, z chodników, po skoku z wieżowca - wszystkim ludziom na świecie byłoby lepiej bez tego ścierwa.
Jak normalne i myślące kobiety mają popierać takie zj***nie umysłowe? Jak k***a!?



Hahaha xdd co się sadolowy niedorozwój zesrał xd

Jeżeli się dzbany z sadola nie zorientowały a na pewno się nie zorientowały, bo są k***a głupi to już śpieszę z wytłumaczeniem. Chodzi o to aby pokazać, że aborcja nie jest zła, a po tekście "zamówiliśmy dwa zestawy" jeżeli nadal ktoś myśli, że jest to zrobione na poważnie to jest po prostu cytując typa "szmata, którą powinno się zeskrobac z chodnika" bo jego iq jest po prostu ujemne.

Ale muszę powiedzieć, że srogo prychlem jak autor nagrania wypie**oli nagle z większą czcionką i kolorem czerwonym kiedy padły słowa "nie tylko kobiety mogą mieć aborcję". Mózg autora filmu i sadoloeych dzbanów nie rozumie tego, że kobieta może uważać się za mężczyznę, sadolowe sp***oliny przerasta możliwość dedukcji i muszą wpie**alać się w cudze życia.
Jak stwierdzę, że jestem kaczką to jestem kaczką i ch*j wam do tego śmierdzące kuce.
Wiem że są tu też normali sadole, którzy żyją i dają żyć innym was pozdrawiam :)

uFo125

2020-11-04, 05:30
Kamilff napisał/a:

Hahaha xdd co się sadolowy niedorozwój zesrał xd
Jeżeli się dzbany z sadola nie zorientowały a na pewno się nie zorientowały, bo są k***a głupi to już śpieszę z wytłumaczeniem. Chodzi o to aby pokazać, że aborcja nie jest zła, a po tekście "zamówiliśmy dwa zestawy" jeżeli nadal ktoś myśli, że jest to zrobione na poważnie to jest po prostu cytując typa "szmata, którą powinno się zeskrobac z chodnika" bo jego iq jest po prostu ujemne.
Ale muszę powiedzieć, że srogo prychlem jak autor nagrania wypie**oli nagle z większą czcionką i kolorem czerwonym kiedy padły słowa "nie tylko kobiety mogą mieć aborcję". Mózg autora filmu i sadoloeych dzbanów nie rozumie tego, że kobieta może uważać się za mężczyznę, sadolowe sp***oliny przerasta możliwość dedukcji i muszą wpie**alać się w cudze życia.
Jak stwierdzę, że jestem kaczką to jestem kaczką i ch*j wam do tego śmierdzące kuce.
Wiem że są tu też normali sadole, którzy żyją i dają żyć innym was pozdrawiam




Witamy na sadolu i od społeczeństwa tego zacnego portalu dla ciebie po stokroć WYpie**alAJ ch*ja w dupę nie życzę pewnie lubisz

CoJaTamKurwaWiem

2020-11-04, 05:31
pve11 napisał/a:

Nie wiem czy ta na drugim filmie bardziej się męczy kiedy mówi, czy ja kiedy tego słucham... A obok piękny transparent "Godek do wora, wór do jeziora" i najlepsze jest to, że jednym z ich postulatów jest ściganie mowy nienawiści. Nie wierzę, że można być aż takim imbecylem.



Pewnie, że można.
Popatrz na posta nad twoim.

Kamilff

2020-11-04, 05:47
uFo125 napisał/a:

Witamy na sadolu i od społeczeństwa tego zacnego portalu dla ciebie po stokroć WYpie**alAJ ch*ja w dupę nie życzę pewnie lubisz



Jestem sto procent hetoro a w poglądach bardziej mi do prawej niż lewej, ale jak widać twój sp***olony mózg i wychowanie w patologicznej rodzinie gdzie stary naj***ny napieralala Cię po ryju na zmianę z matką nie pozwola Ci dopuścić do myśli innego stanu rzeczy niż j***nie lgbt i ludzi o innych poglądach niz Twoje bo przecież jak twoje poglądy różniły się od tych twojego naj***nego ojca to dostawałeś wpie**ol.

Wracając do bardziej normalnego tonu wypowiedzi to widzę że wspaniale uargumentowales swoją wypowiedź xd

uFo125

2020-11-04, 05:57
Kamilff napisał/a:

Jestem sto procent hetoro a w poglądach bardziej mi do prawej niż lewej, ale jak widać twój sp***olony mózg i wychowanie w patologicznej rodzinie gdzie stary naj***ny napieralala Cię po ryju na zmianę z matką nie pozwola Ci dopuścić do myśli innego stanu rzeczy niż j***nie lgbt i ludzi o innych poglądach niz Twoje bo przecież jak twoje poglądy różniły się od tych twojego naj***nego ojca to dostawałeś wpie**ol.
Wracając do bardziej normalnego tonu wypowiedzi to widzę że wspaniale uargumentowales swoją wypowiedź xd



To trochę instrukcji masz tutaj dział hard tam możesz umieścić filmy ze swoja mamo i tata spełniając swoje fantazje pamiętaj za materiał własny zawsze leci piwko.

Kamilff

2020-11-04, 06:17
uFo125 napisał/a:

To trochę instrukcji masz tutaj dział hard tam możesz umieścić filmy ze swoja mamo i tata spełniając swoje fantazje pamiętaj za materiał własny zawsze leci piwko.




Dziękuję bardzo za wspaniałą instrukcje gdzie wybornie zmieniasz temat.

Z tego co widzę to jestem na sadolu podobny czas jak ty i tak jak pierwsze 100x przeczytanie "chyba ty" tak jak zaprezentowałeś to wyżej sugerując, że to co napisałem odnosi się do mnie pomimo, że jasno był zaznaczony adreset wypowiedzi (prawdopodobnie po prostu nie zrozumiałeś tego co napisałem, ale powodow takiego braku zrozumienia wymienilem już kila wyżej) było zabawne tak czytanie tego po raz milionowy przyprawia mnie o skręt ryja z żenady, że kogoś to jeszcze może bawić, a sadolowe barany zbijają sobie piony za wspaniały dowcip i klikają piwa, że heheh jak mu powiedział hehe.

WolvX

2020-11-04, 07:14
Kamilff napisał/a:

Ale muszę powiedzieć, że srogo prychlem jak autor nagrania wypie**oli nagle z większą czcionką i kolorem czerwonym kiedy padły słowa "nie tylko kobiety mogą mieć aborcję". Mózg autora filmu i sadoloeych dzbanów nie rozumie tego, że kobieta może uważać się za mężczyznę, sadolowe sp***oliny przerasta możliwość dedukcji i muszą wpie**alać się w cudze życia.
Jak stwierdzę, że jestem kaczką to jestem kaczką i ch*j wam do tego śmierdzące kuce.
Wiem że są tu też normali sadole, którzy żyją i dają żyć innym was pozdrawiam



Nie mówiąc o tym, że chyba tylko bezmózg traktujący kobietę jak worek na spermę nie przeżywa aborcji razem z nią.

Kurde26

2020-11-04, 07:25
Zmywarki to jednak najgłupsze urządzenia na świecie