18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

+Mjałam aborcje. :)

zwierzak30 • 2020-11-03, 22:24
Taka oto perełka. :mrgreen:
O zawartości czaszki chyba nie będę wspominał.

:idzwch*j:

Edit.

Jeszcze jedna perełka. :)

:facepalm:

panzerwafel

2020-11-04, 11:55
Polki to największe fantastki na świecie. Fantazują by zaistnieć tylko potem wychodzi że są debilkami do sześcianu. Tak samo jak są najbardziej agresywnymi na świecie. Są na to badania naukowe.

mav

2020-11-04, 12:32
A ja myślałem, że ameby umysłowe są głównie w stanach, no to po tym filmie Polska podnosi poprzeczkę na skalę światową.

mav

2020-11-04, 12:40
Szkoda, że natura nie wymyśliła systemu samooczyszczania tak srogo zj***nych genów.

qbns

2020-11-04, 12:56
@mav: akurat jest teoria że ludzka rasa ma cykl 80-letni, w którym pod koniec dąży do "samooczyszczenia". Teoria ta wskazuje, że jesteśmy w okolicach momentu, gdy to się zaczyna :) Google: 80 year generational hypothalamic hormone cycle

(miejmy nadzieję, że ta teoria jest prawdziwa xD)

Noside

2020-11-04, 13:02
Aborcja im się pomyliła z abstynencją (widać syndrom odstawienia)

Juzwa

2020-11-04, 13:16
AyCaramba napisał/a:

Pedały i lesbijki walczą o aborcję.



Stary, napisałeś coś, co spowodowało, że słońce zza chmur wyskoczyło jak diabeł z pudełka. Szkoda, ze tylko jedno piwko mogę dać.

Kamilff

2020-11-04, 13:47
Maryjanek napisał/a:

Ahahaha spinasz sie, jedziesz,po ludziach a sam, nie zakumales zwrotu "nie tylko kobiety moga miec aborcje" wyrwanego zapewne z kontekstu "kobieta moze uwazac sie za mezczyzne" ahahahaha to dalej kobieta czlowieku. Juz spiesze z wytlumaczeniem, chodzilo tej "pani" o to ze mezczyzni tez przezywaja aborcje razem z kobietami, co mozna wyrazic zwrotem ze tez maja aborcje, jest sobie mloda parka maz i zona ale nie chca dziecka, bide klepia mieszkaja u tesciow i wpadka, decyduja sie na aborcje, co (jezeli facet jest normalny) przezywaja razem. Slyszales zwrot, "rodzimy razem" wypowiadany przez malzenstwa, czy to oznacza ze facet rodzi. k***a, to znaczy ze jest przy porodzie i przezywa razem z kobita wszystko, czyli rodzi z nia. No prościej do twojego "mądrego" dzbana juz dotrzec, nie da. Kobiety uwazaja sie mezczyznami XD dobre,, dobre




Widzę, że dupa Cię zapiekła bardziej o to, że napsialem ze kobieta może uważać się za mężczyznę i wtedy należy myśleć o niej w taki sposob (w momencie w którym stylujzuje się na takowego, ale to już moja opinia, bo przykład Margot pokazuje skrajność lewicy a sadol prawicy xd ) bo ponownie ch*j Ci do tego, że ktoś urodził się kobietą, ale stara się wyglądać jak facet.

A wracając do zarzutu wobec mnie.
Po 1 wchodzę w ton wypowiedzi osoby, którą cytuję.
Po 2. Oczywiście że nie pomyślałem o tym zwrocie w taki sposób jak ty z dwóch powodów, pierwszy jest taki, że osoby na filmie są prawdopodobnie lgbt i bardziej prawdopodobne, że ich wypowiedź dotyczyła gender po drugie reakcja autora również temu świadczyła więc odniosłem się do tego. Uważam, że większym problem są uposlodzone jednostki które w 5 obija ryj pedałowi, bo tak, bo ich wk***ia, że chłop może być szczęśliwy z innym chłopem albo dostaniesz w ryj, bo jesteś facetem, ale czujesz się kobieta, dlatego w tym właśnie kierunku poszła moja wypowiedź, ale jest również trzeci powód, bo k***a to że ojciec dziecka też przejmuje się aborcją jest po prostu oczywiste xdd

Adae

2020-11-04, 13:51



Rebeliant napisał/a:

O k***a, ile sp***olin umysłowych w jednym miejscu...
A jeśli którakolwiek z tych szmat twierdzi, że walczy o wolność i szanuje wolność, to są to już kompletnie popie**olone hipokrytki, do utylizacji, powinny się same zeskrobać, z chodników, po skoku z wieżowca - wszystkim ludziom na świecie byłoby lepiej bez tego ścierwa.
Jak normalne i myślące kobiety mają popierać takie zj***nie umysłowe? Jak k***a!?



Jakie kobiety?

longfly

2020-11-04, 13:55
Rebeliant napisał/a:

Każdy normalny i oczytany Polak wiedział to już po pierwszym weekendzie, kiedy oficjalnie komuna przyznała się do swojej agendy. Ale fakt, teraz liczy się jak szybko standardowy przedstawiciel ciemnego ludu to kupi, bo im szybciej te protesty się skończą, tym większa szansa, że PiS nie wygra 3-ciej kadencji. Tej k***ie karaczanej zależy aby trwały, bo to buduje mu kapitał, do wyborów daleko. Jak zaczną się zamieszki, to PiS ma gwarancję 3. a pewnie i 4. kadencji z rzędu i chyba dlatego policja ignoruje ewidentne łamanie prawa czy nielegalne blokady dróg przez to bydło.
Piździelec pewnie pragnie aby te k***y protestowały 13-go grudnia, bo wtedy każdy Polak oprzytomnieje jak zobaczy komunistów protestujących przeciw dyktaturze w rocznicę rozpoczęcia stanu wojennego.



ale z ciebie zaden polak wiec tam nie placz juz , matka cie nie wyskrobala i widzisz jaki wyrosles biedny

i zesraly sie sadolowe orangutany ktore popra co najwyzej pochody kiboli stukajacych dumnie w klaty

masz pecha twoj oczytany swiat to tylko twoj domek

Nastraszyc prawicowych orangutanow lewakiem i juz pluja sie potupuja i cos tam postekuja - to nie osoby na filmiku sa w takim razie tepakami

Adae

2020-11-04, 13:58
marinis napisał/a:

Poza małymi wpadkami podczas niektórych wypowiedzi, to nie było tak źle, jeśli wziąć pod uwagę, że ich wystąpienia nie były uprzednio napisane. Każda kobieta ma prawo do aborcji na życzenie do końca 12 tygodnia ciąży i nie powinna się tego wstydzić. Cała Europa i większość świata zezwala na legalną aborcję. Przesłanki medyczne czy prawne nie są wymagane.
Aborcja na życzenie to prawo kobiety i nie mają powodu się tego wstydzić.
A co mają siedzieć skulone i płakać, bo pozbyły się niechcianego bachora?
Pomyśl trochę.
Jaka dokonała kilkanaście aborcji?
Co ty za brednie wypisujesz.



Przy okazji pochwalily sie, ze one i ich matki sa tepymi szlaufami z garazem miedzy nogami do ktorego wjechac moze kazdy. Ciaza nie bierze sie z powietrza, ktos z ch*jowym nasieniem musial je najpierw wyr*chac.

janlew

2020-11-04, 15:04
Rugu86 napisał/a:

Jest No nut Novemner przeciez, nie moga sie masturbowac XD


Tym bardziej mnie upewniasz że im się aborcja z masturbacją poj***ła, i że dla tego protestują

R41NM4N

2020-11-04, 15:08
Nie wiem kto głupszy, te baby z filmików czy te imbecyle w komentarzach, starające się dorobić na siłę filozofię do bełkoczących kretynek...

Nie no żartowałem, ten oświecony od aborcji u mężczyzn przebija wszystko.

0_rafiks_0

2020-11-04, 15:11
Adae napisał/a:

ktos z ch*jowym nasieniem musial je najpierw wyr*chac.



No....podziwiam, za brak odruchow wymiotnych w trakcie :D

robertskc7

2020-11-04, 15:31
hahahaaha na pierwszym filmiku Natalka B. Kiedyś bujała się z nami w ekipie. Jak ją chłopak rzucił to wyjechała do Wawy i jej odbiło.Dosłownie. Wpadła w takie towarzysko lgbt. Dali jej robotę, jezdziła po świecie jako sex edukator . Miałem ją na FB to widziałem. Nagle wszystkich znajomych pobanowała ,z nikim się nie odzywa. Najmądrzejsza pani. Nadludź hahahahaahahahahahahaha