18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

+Mjałam aborcje. :)

zwierzak30 • 2020-11-03, 22:24
Taka oto perełka. :mrgreen:
O zawartości czaszki chyba nie będę wspominał.

:idzwch*j:

Edit.

Jeszcze jedna perełka. :)

:facepalm:

Umiem_modować

2020-11-03, 23:31


Nawet sebixy płynnie ogarniają co jest grane.

Ja...........wa

2020-11-03, 23:39
Specjalnie zalogowałem, żeby Ci pivko dać za dobry materiał.

Recydywista

2020-11-03, 23:43
nie ogladam nie bede se pie**olil wieczoru

karoltojan

2020-11-03, 23:47
pazuzu napisał/a:

Myślę że powinny wziąć jakieś lekcje przemawiania, bo może i mają coś mądrego do powiedzenia ale wychodzi z tego wielkie gówno. Filmik nr1 ma uświadomić że według danych co 4 ciąża na świecie kończy się aborcja więc zapewne każdy z nas zna kogoś kto miał aborcję. A co najlepsze aborcję częściej robią kobiety zamężne. Niestety filmiku nr 2 nie umiem wytłumaczyć bo ta baba jest jakaś poj***na i sama nie wie o czym mówi



Ta idiotka z drugiego filmiku tak się zamotała, że strzeliła mowę opozycyjną do roszczeń, których się domagają XD Powinni prowadzić jakąś selekcje przy mikrofonie bo popełniają samobójstwo polityczne, paradoksalnie takie samo popełnia pis w tym samym czasie. Nie wiem czy to jakaś tendencja społeczna, czy psychologia tłumu, że do włądzy i przemów pchają się złodzieje albo debile. Niech jakiś ekspert się wypowie.

lukaszjb

2020-11-03, 23:50
Cyklon B rozwiązał bu sprawe... Poczuły by ulge

Adrian92

2020-11-03, 23:51
Lewica to rak bez kitu :)

miroslaw111

2020-11-03, 23:59
fajnie że po to wychodzą na te ulice. Nie wiedziałem że mogę mieć aborcję, ten postęp szybki jest

jasiek234

2020-11-04, 00:22
Na szczęście idzie zima. Pochowaja się po domach, będzie cisza :mrgreen:

Rebeliant

2020-11-04, 00:25
@mak667

Nie ma litości dla sk***ysynów. Napie**alamy Antifa.
Nie ma litości dla zdrajców Polski. Napie**alajcie Antifa.


To już wiem co nakręca kiboli, którzy wpadli na protesty i napie**alali k***iszony z Antify.



danielbiel1988

2020-11-04, 00:35
Przecież te baby nawet nie wiedzą co to jest aborcja...

Przecież te baby ewidentnie nie wiedzą czym jest aborcja...

Jestem_na_nie

2020-11-04, 00:41
Przymusowa aborcja dla wszystkich p0lek to dobry pomysł.

PANLACH

2020-11-04, 00:41
Co za tempie Julki !

betonowy_krokiet

2020-11-04, 00:48
Coś pięknego! Jak miło się czyta prawackie pie**olenie szczekających, bezradnych kundelków. Najlepsze jest to, że laski wywalczyły swoje i jak widać wyrok nie został opublikowwny i cały ten prawacki rząd obsrał się jak i wy teraz przed komputerkami. pie**olić, pie**olić i jeszcze raz pie**olić - tyle potraficie. Teraz popie**olcie jeszcze o lewakach , antifach, itp. j wypie**alajcie wymiatać gówno z obory bo jebie od tej waszej wiochy gorzej niż z szamba. Pańszczyznę też musicie odrobić jak na średniowiecznych chłopków przystało. Ktoś musi na nas, mądrzejszych zapie**alać i doskonale się w tym sprawdzacie. Steruje się tym prawackim motłochem łatwiej niż dronem za 150 zł. Hau, hau, hau psiaczki prawaczki. Buda i lizać sobie dupy.

okotdi

2020-11-04, 00:51
Rence łopadajom.

Chwalic sie aborcja. Hmm...
Koledzy z meliny zabija brawo.
Bedzie co por*chac. Hahaha.

Szkoda, ze tez nie mozna zobaczyc przyszlosci. Jak w filmach. Mysle, ze 90% MATEK by z prawa do aborcji skozystalo po zobaczeniu corki ( i zj***nego synka tez).
Przeciez trzeba miec brak sporego kawalka mozgu, kiedy zyjac w kraju, ktory daje kobietom tyle dodatkowych przywilejow, jak np. wczesniejsza emerytura, bredzic o braku praw kobiet, bo TK wydal, tak naprawde nic nieznaczace orzeczenie, podtrzymujace PRAWO obowiazujace od 1992 roku do ochrony zycia poczetego.
ch*j z tym, ze TK wydal to orzeczenie za rzadow pis.
Ono bylo ciagle, od podpisania w 92, Konstytucji RP, stale obowiazujacym prawem.
I mimo tego aborcje byly przeprowadzane.
Ale baby, to sa jakos 2 mln lat do tylu z ewolucja chyba, wiec zrozumienie paru linijek tekstu je przerasta.
Wola wyjsc, pod przewodztwem niedor*chanej p*zdy, no bo z takim ryjem to nawet dzidowiec by jej nie chcial przeleciec (pozdrawiam piwnice), na ulice i popie**olic glupoty, zamiast ze swoich praw kozystac.
Latwiej pomalowac sciane kosciola, niz byc np. na przodku w kopalni.
Jasne.
-Chcesz prawa, ok. Masz tu przy okazji swoje obowiazki.
-Lol. Jakie obowiazki, jestem kobieta.
k***a, te gowniary na tych marszach nie rozumieja podstaw fizyki, ze jak pchna kogos 2x ciezszego, to jak im odda to zachowaja ped ciezszego ciala i sie o sciane rozjebia z hukiem, a co dopiero mowiac o prawach konstytucyjnych.
ch*j w to. Siedze w Holandii. Tu mam swoja rodzine i swoje problemy.
Rzad tez wymysla, ale kiedy cos zj***li to zaraz honorowa dymisja. Bo tego byli swiadomi.
Myslalem, ze Korwin cos zdziala i oddalismy mu 3 glosy.
Jak widac, po tym co sie wyprawia, zmarnowane.
Zobacze za jakis czas kogo popre.
Ale jak mam wybierac, miedzy mniejszym a wiekszym zlem, to wole nie wybierac wcale.

Pozdrawiam.