18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

+Mjałam aborcje. :)

zwierzak30 • 2020-11-03, 22:24
Taka oto perełka. :mrgreen:
O zawartości czaszki chyba nie będę wspominał.

:idzwch*j:

Edit.

Jeszcze jedna perełka. :)

:facepalm:

HermanVonSztolc

2020-11-04, 07:47
Rebeliant napisał/a:

Co do drugiego filmiku: "Godek do wora, wór do jeziora". Czy to nie jest jawne nawoływanie do morderstwa, a także mowa nienawiści, którego to terminu tak chętnie używa lewicowe ludzkie ścierwo wobec tych, którzy gardzą tym ścierwem?
A co do tej tufty z drugiego filmiku, to pie**oli jak potłuczona, kompletna sieczka z mózgu, ona chyba miała skrobankę, ale naukowo zwaną lobotomią. Ja pie**ole, jacy jej rodzice muszą być popie**oleni, że wychowali taki odpad umysłowy...



Jacy jej rodzice muszą byc popie**oleni ze jej nie wyskrobali.

marinis napisał/a:

Poza małymi wpadkami podczas niektórych wypowiedzi, to nie było tak źle, jeśli wziąć pod uwagę, że ich wystąpienia nie były uprzednio napisane. Każda kobieta ma prawo do aborcji na życzenie do końca 12 tygodnia ciąży i nie powinna się tego wstydzić. Cała Europa i większość świata zezwala na legalną aborcję. Przesłanki medyczne czy prawne nie są wymagane.
Aborcja na życzenie to prawo kobiety i nie mają powodu się tego wstydzić.
A co mają siedzieć skulone i płakać, bo pozbyły się niechcianego bachora?
Pomyśl trochę.
Jaka dokonała kilkanaście aborcji?
Co ty za brednie wypisujesz.



Jest inny sposob, sterylizacja, kobieta ktora daje dupy ma lewo i prawo, powinna to zrobic, jest to tansze rozwiazanie, bo jednorazowe, mniej nieprzyjemnosci i powiklan, wiesz jak duzo mezczyzn robi sobie wasektomie i chwala ten sposob. Takze proponuje kazdej kobiecie ktora prowadzi rozwiazly tryb zycia aby sie wystwrylizowala i nie mowie w mowie nienawisci, jak juz mowilem znam paru ziomkow co mieli wasektomie.

mygyry

2020-11-04, 07:47
marinis napisał/a:

Jaka dokonała kilkanaście aborcji?
Co ty za brednie wypisujesz.



Nie mówię o tej konkretnej feministce, ale o głosach z ich środowiska które pojawiają się od lat, hasło "aborcja jest ok" również pojawiło się już dawno.



Poznajesz to stowarzyszenie? Tak to to z którym idą te c**y na czele między innymi.
Problemem takich durniów popierających ślepo feminazistki jest fakt, że mają krótką pamięć i nie potrafią skojarzyć kilku prostych faktów i je zapamiętać, to samo z wyborcami za dwa miesiące już nie pamiętają kto i jak ich j***ł doskonale to widać, gdy PiSowi spada a PO rośnie z deszczu pod rynnę.

HermanVonSztolc

2020-11-04, 07:56
Mnie szokuje tylko jedno z jaka latwoscia one to mowia. Podobno wiekszosc kobiet to przezywa nawet te ktore sadzily ze to nic takiego. Wiec albo te tutaj maja jakies zaburzenia, albo graja twarde suki a takimi nie sa. Mowia Jak to im bylo przyjemnie podczas, proponuje w takim raze biegac caly czas z lycha do skrobania,w cipie, z jednej strony sie nie dziwie, kazda puszczalska lubi poczuc cos w p*zdzie,,nie wazne czy to ciepla parówa czy zimna łycha do skrobania,,jest przyjemnosc, jest.

Maryjanek

2020-11-04, 08:26
Kamilff napisał/a:

Hahaha xdd co się sadolowy niedorozwój zesrał xd
Jeżeli się dzbany z sadola nie zorientowały a na pewno się nie zorientowały, bo są k***a głupi to już śpieszę z wytłumaczeniem. Chodzi o to aby pokazać, że aborcja nie jest zła, a po tekście "zamówiliśmy dwa zestawy" jeżeli nadal ktoś myśli, że jest to zrobione na poważnie to jest po prostu cytując typa "szmata, którą powinno się zeskrobac z chodnika" bo jego iq jest po prostu ujemne.
Ale muszę powiedzieć, że srogo prychlem jak autor nagrania wypie**oli nagle z większą czcionką i kolorem czerwonym kiedy padły słowa "nie tylko kobiety mogą mieć aborcję". Mózg autora filmu i sadoloeych dzbanów nie rozumie tego, że kobieta może uważać się za mężczyznę, sadolowe sp***oliny przerasta możliwość dedukcji i muszą wpie**alać się w cudze życia.
Jak stwierdzę, że jestem kaczką to jestem kaczką i ch*j wam do tego śmierdzące kuce.
Wiem że są tu też normali sadole, którzy żyją i dają żyć innym was pozdrawiam



Ahahaha spinasz sie, jedziesz,po ludziach a sam, nie zakumales zwrotu "nie tylko kobiety moga miec aborcje" wyrwanego zapewne z kontekstu "kobieta moze uwazac sie za mezczyzne" ahahahaha to dalej kobieta czlowieku. Juz spiesze z wytlumaczeniem, chodzilo tej "pani" o to ze mezczyzni tez przezywaja aborcje razem z kobietami, co mozna wyrazic zwrotem ze tez maja aborcje, jest sobie mloda parka maz i zona ale nie chca dziecka, bide klepia mieszkaja u tesciow i wpadka, decyduja sie na aborcje, co (jezeli facet jest normalny) przezywaja razem. Slyszales zwrot, "rodzimy razem" wypowiadany przez malzenstwa, czy to oznacza ze facet rodzi. k***a, to znaczy ze jest przy porodzie i przezywa razem z kobita wszystko, czyli rodzi z nia. No prościej do twojego "mądrego" dzbana juz dotrzec, nie da. Kobiety uwazaja sie mezczyznami XD dobre,, dobre

Juzwa

2020-11-04, 08:33
To też musi być zajebiste.




konradkonradkonrad

2020-11-04, 08:39
i pomyśleć że dalej są "ludzie" co bronią lewactwa to jest prawdziwy hit

Noside

2020-11-04, 08:54
Fun fact: Moja lewicująca koleżanka po dojrzeniu jak pedały próbują w strajk kobiet wplatać swoje komunistyczne i pedalskie "racje" właśnie skończyła lewicować.

a1lp2ha3

2020-11-04, 09:10
Biora te tabletki tyja k***a r*chac sie nie chce ja pie**ole na ch*j nam takie lajno

Cz...........as

2020-11-04, 09:20
Pierwszego, drugiego dnia te protesty miały sens. Wyglądało to faktycznie tak że w h*j ludzi się wk***iło na to co odjebuje TK... Ale po kilku dniach mamy festiwal sp***olin, tęczowe flagi i skandowanie nazw ulubionych partii politycznych :roll: Pedały i lesbijki walczą o aborcję.

Wczoraj czytałem o "gościu pobitym przez policję" Oczywiście homoseksualny, stał w pierwszym rzędzie i cisnął policjantów, ubliżał i nawet sprowokował jakiegoś kibola tak że mu przyj***ł. Po proteście został złapany do suki, i tam kopał i szarpał się z policjantami o czym sam się przyznał. Siniaki jakie pokazał do zdjęć są w standardowych miejscach jak kogoś niesiesz i się szarpie, czyli ramiona i kark.... Potem sam stwierdził że jest bardzo spokojnym człowiekiem.

To co teraz widzimy na ulicach to kalka tego co się zaczęło w maju w USA. Jedna rzecz która przez odpowiednie środowiska została podłapana i wykorzystana do wyjścia na ulicę. U nas jednak oprócz tylko próby zaszkodzenia władzom (to co w USA), jeszcze swój kawałek tortu chcą ukroić środowiska lpg i super opozycja, która jedyne co musi przebić czymś lepszym to 500+ a i tak nie potrafią sobie z tym poradzić od lat.

Jedyne co teraz może pomóc lewakom w osiągnięciu swoich celów to większa agresja ze strony władz i policji. Już w wywiadach porównują pokurcza do Łukaszenki a policję do białoruskich milicjantów. A każdy incydent typu ten opisany przezemnie wcześniej rozdmuch*ją do rangi tortur :roll:

janlew

2020-11-04, 09:27
Kurde, a może im się aborcja popie**oliła z masturbacją ?

HermanVonSztolc

2020-11-04, 09:45
janlew napisał/a:

Kurde, a może im się aborcja popie**oliła z masturbacją ?



Jest No nut Novemner przeciez, nie moga sie masturbowac XD

konradkonradkonrad

2020-11-04, 10:03
jestem pewny że ten miesiąc bez masturbacji to wymysł tej lewej strony by tresować swoich zwolenników

Budrys2000

2020-11-04, 10:26
k***y pomyliły aborcję z aberracją.

AnalAcrobat

2020-11-04, 11:06
Ogólnie to bylem przeciwnikiem aborcji. Ale jak tak patrze na te filmiki z wielu miast i zagłębiam się w to protestujące środowisko, to ja juz k***a jestem za taką aborcja, żeby im to lekarz w salonie na kanapie opie**alał na pstryknięcie palcami. Powiem więcej, ja jestem juz nawet za eutanazja jestem..

EdmundKemper

2020-11-04, 11:07
Jedni idioci i drudzy idioci. Dlaczego nie może być po prostu normalnie?