18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydzi Szkalowali Siostry Radwańskie.

weeds • 2013-03-01, 13:54
Jak w temacie. Żydzi o polskich tenisistkach.


gonzoss

2013-03-02, 15:25
bo polska to to ch*j nie kraj.. niestety :( ... rząd ma Cię w dupie i w takich sytuacjach nikt palcem nie kiwnie żeby zadbać o nasz wizerunek na świecie... lepiej przylizać pejsy k***om żydowskim i uciszyć sprawę niż walczyć o swoje... ch*j ci w dupę panie premierze!.. i całe msz

ps. tak, specjalnie napisałem polska z małej litery...

lokowalek

2013-03-03, 03:15
Chudy179 dostal ostrzezenie ale i tak jego komentarz jest najbardziej lubiany :)

To ze rzad na nas sra, a pózniej sie pyta czy smierdzi jest pewne ale czy oni musza byc takimi ignorantami? Gdyby chociaz dawali nam falszywa nadzieje zmian ... moze nawet dobrobytu ... Przyjdzie taki okres ze ludzie wstana i sie sprzeciwia. To jest nieuniknione bo ile mozna? Czy Tuskowi spadla by korona z glowy gdyby poprosil jednego ze swoich kuzynów z Izraela zeby powiedzieli slowo "przepraszam". Nie k***a, bo prawo musi byc po ich stronie.

Jesli ja przejde po ulicy i powiem "j***ne zydy" to zostane uznany za antysemite i moge miec rozprawe karna ale jesli zyd powie "j***ne katole" albo "j***ni Polacy" to nikt sie tym nie przejmie. Co oni mysla ze nam mozna pluc w twarz, a my bedziemy udawac ze deszcz pada? Gdzie tu sprawiedliwosc?

*Przepraszam za slownictwo, ponioslo mnie troche ale jak czytam o takich rzeczach to az mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera.

swistakos10

2013-03-04, 21:06
moze ktos podac link do jakiegos filmiku z meczu bo jakis czas temu widzialem, a teraz mam problem ze znalezieniem, tylko wszedzie o tym jak radwanskie zachowaly sie po meczu na wywiadzie.

fazzie

2013-03-05, 20:05
chudy179 napisał/a:

żydzewskie k***y do gazu!



to przejęzyczenie pewnie dlatego, że jesteś kibicem ŁKSu? :D

wiesiors4

2013-03-05, 20:35
To dobrze naoliwiona maszyna. Niewygodne informacje często szybko znikają. Tu na sadolu również są usuwane albo przenoszone do sucharów :emo:

marna

2013-03-05, 21:08
wiesiors4 napisał/a:

To dobrze naoliwiona maszyna. Niewygodne informacje często szybko znikają. Tu na sadolu również są usuwane albo przenoszone do sucharów :emo:



"2) Dopasowanie zawartości do działu
Każdy materiał powinien być umieszczony w dziale dla siebie przeznaczonym. Nie jest to częsty problem, jednak należy zaznaczyć że:
(...)
- tematy polityczne -> Suchary
W razie problemów czy wątpliwości związanych z dopasowaniem zawartości do działu, zawsze możecie się zwrócić do któregoś z moderatorów. "

więcej TU

sadistic.pl nie jest portalem informacyjno-popularno-naukowo-opiniotwórczym.
Przynajmniej nie z założenia.