18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydzi Szkalowali Siostry Radwańskie.

weeds • 2013-03-01, 13:54
Jak w temacie. Żydzi o polskich tenisistkach.


CNN

2013-03-01, 16:56
SSylwia napisał/a:

j***ć żydowską hołotę! do gazu z k***ami



podejrzewam że masz niemieckie korzenie :)

Ronoaro

2013-03-01, 17:12
Shatter napisał/a:

Słuchajcie k***a...



Shatter wiemy, że masz psychozę maniakalno depresyjną połączoną z trawałym sp***oleniem mózgu (a raczej tej sieczki która udaje mózg), ale nie mówiłeś, że dorabiasz jako glazurnik...

sandal007

2013-03-01, 17:12
Napisałem do naszej ambasady w Izraelu , czy państwo Polskie ma zamiar zająć jakieś stanowisko odnośnie zaistniałej sytuacji na meczach sióstr Radwanskich.
Oto odp.:



"Witam serdecznie,

Zgodnie z naszą wiedzą, teksty w polskich mediach (głównie społecznościowych) nt. incydentu na meczu z udziałem sióstr Radwańskich nie były oparte na potwierdzonych informacjach. Pracownicy ambasady nie byli zaproszeni na turniej, więc nie wiemy, jak dokładnie wyglądała atmosfera na meczach. Jak Pan wie, ani zawodniczki, ani ich trener nie wnieśli zastrzeżeń dot. zachowania kibiców izraelskich w Ejlacie. Trudno zatem, aby - jak Pan pisze - państwo Polskie, zajmowało w takich okolicznościach stanowisko. Dotarliśmy do jednego z głównych organizatorów turnieju. Był on obecny na meczu, o którym piszą polskie media. Zapewnił, ze opisywane zdarzenia NIE ZOSTAŁY przez niego oraz innych organizatorów zaobserwowane. Dodał, ze trener sióstr Radwańskich i one same nie zgłaszały żadnych zastrzeżeń wobec izraelskich fanów - choć mogliby to zrobić, bowiem po meczu odbyło się spotkanie z organizatorami i sędziami (zapewniono nas, że jest to standardowa procedura po każdym meczu). Podobne opinie wyrazili niezależni obserwatorzy brazylijscy i niemieccy, którzy byli obecni na meczu. Dostępne są nagrania wszystkich rozgrywek (kanał 5 izraelskiej telewizji może je Panu udostępnić). Jeśli jednak jakiś fan zachował się w sposób opisywany w polskich mediach, a nasze zawodniczki lub ich zespół to słyszeli, właściwą instytucją, która powinna udzielić Panu informacji o zajściu to Polski Związek Tenisowy, do którego powinna wpłynąć ich skarga. Jednocześnie mogę dodać, że w mediach izraelskich nie ma śladu informacji na ten temat - gazety opisały jedynie przebieg meczu. Jedynie portal internetowy "Ynet" zamieścił komentarz dot. "niecodziennej" konferencji prasowej sióstr Radwańskich.

Z poważaniem,

Jacek Olejnik
I sekretarz

Embassy of the Republic of Poland in Tel Aviv
16 Soutine St. Tel Aviv-Yafo
Phone: +972 3 725 31 44
Website: www.telaviv.mfa.gov.pl
Facebook: "Polish Embassy Tel-Aviv"
Twitter: @PLinIsrael"

Kurwiran

2013-03-01, 17:20
Moja babcia pamięta wojnę i mówiła że Żydów nikt nigdy nie lubił, ale jak taki mały nieborak przyleciał i ze łzami prosił o ratunek to kto by nie pomógł. Mówiła też że żydzi w ogóle nie pracowali tylko kradli majątki Polaków i Nas zaś jak psy gnali do roboty w polu, na zagarniętych ziemiach bo kto widział żeby żyd w ziemi robił. Wiem też że Żydzi którzy gineli w czasie wojny to byli ci co wyszli na ludzi, ci którzy nie chcieli kraju opuszczać bo uważali Polską za największe dobro i świętość, a siebie samych za Polaków. A ta cala reszta, to całe kurewstwo zdradzieckie to sprzedawało skradzione majątki i wyjeżdżało do hamburgerów przekupując niemców. Ot cała prawda o Żydach, a ci którzy teraz żyją to nic z Polakami wspólnego nie mają, bo ich pobratymcy co siebie kazali nazywać Polakami to zginęli. I to całe pie**olenie o 6 mln żydów co zginęli w obozach to też gówno prawda, bo tam gineli żydzi jedynie z pochodzenia, bo sami czuli się Polakami. Pamiętajcie również że po wojnie tamto kurestwo ze stanów wróciło i odzyskiwali majątki, które w czasie wojny sprzedali, a jak już tego nie było to zabierali to co mieli Polacy, którzy przeżyli. Rodzina mojej babci straciła 60 ha ziemi, która teraz jest południową częscią naszego wielkopolskiego miasta Poznań, bo zagarneło ją żydostwo. WIĘC NIGDY NIE UFAJCIE TEMU KURESTWU, bo póki oni istanieją dopóty nie będzie ładu w Polsce.

emaies

2013-03-01, 17:24
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13483506,MSZ_nie_zainterweniuje_ws__obrazania_Radwanskich_.html


Cytat:

Nie będzie interwencji MSZ ws. sióstr Radwańskich - powiedział w Kontrwywiadzie w RMF FM Radosław Sikorski. Podkreślił, że ministerstwo może polegać tylko na relacjach świadków, a trener Agnieszki i Urszuli powiedział, że niczego nie słyszał.
nie żeby mnie to bolało czy coś, ale ktoś te słowa oprócz Panów/Pań z niezalezna.pl czy jak to tam się nazywa słyszał? no jak trener mówi że nic nie było, Radwańskie nic nie mówią.





ps. tak jestem żydem, rudym i czarnym i dla fun'u mieszkam w Palestynie.

grsowy

2013-03-01, 17:56
Shatter napisał/a:


No i wytłumaczcie mi – gdzie tu jest ten honor tego wielkiego narodu. Ja tego nie rozumiem.



O honor pyta przedstawiciel narodu (?) którego jedynym światowym osiągnięciem było to, że dawał się przez prawie całą II WŚ mordować jak karaluchy i który bez wsparcia brytyjczyków i amerykanów dalej by nie potrafili utrzymać swojego skrawka na ziemi.
Marzę o tym, żeby dożyć kolejnego holokaustu, w końcu się może ostatecznie rozwiąże sprawa żydowska.

pi73rmaster

2013-03-01, 18:10
k***a sadole, a testovirona nie znają i się trollować jak 10 latki dają. Wstyd

Jermaside

2013-03-01, 18:36
I ja mam tolerować te zwierzęta? Nie k***a, niech oni tolerują moją nienawiść.

jojo005

2013-03-01, 19:07
Słuchając takich rzeczy z bólem serca ubolewam nad klęską Hitlera i głęboko wierze w to, że gdzieś na tym poj***nym świecie rośnie młody Hitlerek i wypie**oli w kosmos ciapatych i inne ch*je muje psujące powietrze...

Nerd

2013-03-01, 19:25
@shatter
na ch*j dajesz skrypt filmiku Testovirona?

Hubson97

2013-03-01, 20:08
Sk***ysyny zydzi Hitler ich za malo spalil

hogg

2013-03-01, 22:24
...ale w "cudzysłowiu"? Nosz k***a, człowieku, idź pan w ch*j z tej TV.

Pan_Prokurator

2013-03-02, 00:30
chudy179
żydzewskie k***y do gazu!
Wystawiono 72 piw(a) (zobacz szczegóły)
Autor komentarza otrzymał ostrzeżenie



stara żydokomuna administracyjna tępi prawdziwych POLAKÓW! HAŃBA!

Loaloa

2013-03-02, 00:47
Ale to są katolskie suki, w czym problem?

Jakby sie skupiły na grze, a nie na układaniu modlitw z piłeczek, to nikt by ich nie przezywał.

Żydki gwizdały tez kiedy grała Rosjanka, taką kulturę kibicowania maja w Izraelu.

zwirz13

2013-03-02, 12:56
mazin napisał/a:

A nie zastanowiliście się, że pisząc o murzynach, ciapatych, paleniu Żydów itp. na sadisticu czy jakimkolwiek innym portalu, trafiacie (tj. wasze IP) do bazy, która kiedyś zostanie wykorzystana przez naszych wspaniałych, umiłowanych przywódców? Że pewnego dnia, jakaś fundacja, organizacja czy inna sk***iała instytucja, wniesie pozew przeciwko właścicielowi sadistica a ten bez skrupułów przekaże dane na temat waszych IP i o szóstej rano zapuka do was ABW?


wyj***ne na to!!
prawda to prawda!!