18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żyd żydowi żydem

~Velture • 2019-02-27, 10:03
Dumni potomkowie dzielnych i honorowych członków Jüdischer Ordnungsdienst gdzie jeden podkłada koszerną świnię.




MgrMajster

2019-02-27, 19:21
Cóż, mieli szczęście, że nie wpadli do pieca.

Wiewór

2019-02-28, 09:39
ridin2 napisał/a:

Co za gejoza, ktoś wie dlaczego na tego typu "imprezach" u żydów nie ma kobiet?



Większość religii świata opiera się na fundamentach patriarchalnych.
Rola kobiety w religiach zwłaszcza tych judeochrześcijańskich sprowadza się do bycia chodzącą cipą obrośniętą wkoło zbędnym mięsem.
Baba ma być posłuszna, usługiwać samcowi, zaspokajać jego potrzeby i rodzić synów.
Właśnie dlatego, że uważają kobietę za mniej wartościową od kulawego psa to robią sobie gejparty.
Taka tradycja powstała w wyniku sp***olenia umysłowego przez halucynacje religijne.

poligon6

2019-02-28, 09:50
Abraxus napisał/a:

Taka tradycja powstała w wyniku sp***olenia umysłowego przez halucynacje religijne.



Ja pamietam że w przykładnej ateistycznej rodzinie pewnego juz byłego funkcjonariusza MO, żona była napie**alana równo i ludzie widzieli nawet jak spała pod drzwiami, a koledzy kryli kolege nawet po upadku komuny, nie gorzej jak mafia watykańska.

Wsród europejskich ateistów to też coś normalnego. Zwłaszcza jak połowica nie pozwala mu w imie "wolnosci
' sypiać z innymi to moze wyłapać gonga.

mazga50

2019-03-02, 15:04
SirMajkel napisał/a:

Ja to mam wrażenie, że teraz każdy ma do kogoś o coś roszczenia. Politycy marnują nasze pieniądze a potem kombinują gdzie by tu jeszcze parę baniek zakosić.
Rosja chce Krym, PiS chce reparacji od Niemców, Izrael to w sumie sam nie wiem czego chce. Jak najbardziej najbardziej uzasadnione pretensje to mają protestujący we Francji, ale ekspertem nie jestem. Omijam politykę jak tylko mogę.



Izrael wiadomo czego chce. Piniendzy! Wincy piniendzy!!