18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zyczenia urodzinowe na fb

salve789 • 2014-01-13, 09:37
nie ma krwi, martwych plodow, allahow akbarow etc. ale mnie osobiscie rozsmieszylo....

masterwow

2014-01-13, 16:14
takie rzeczy się zdarzają, kilku kumpli odeszło już z tego padoła a ich konta zalewają życzenia na urodziny. WTF?!

S.T.U_Cummins

2014-01-13, 16:21
Właśnie przez takie wpadki zawsze jak dodaje post z okazji urodzin to zastanawiam się czy ta osoba żyje - Dla tego nie mam starych ludzi na fb w znajomych a jak mam wątpliwości to nie dodaje wpisu :)

dnl

2014-01-13, 18:24
To byla moja znajoma, jej starsza dalej postuje jej rozne rzeczy na wallu, jakies wiersze na tematy egzystencjonalne itp. W zasadzie to wszyscy chyba wiedza, ze zmarla, bo bylo o tym info u niej na fejsie ale jak widac zawsze znajdzie sie paru cymbalow. Zreszta za niedlugo to pewnie takich sytuacji bedzie coraz wiecej.

salve789

2014-01-13, 20:27
@ dnl
Ja nieznalem jej osobiscie - znajomy jej pokazal podczas wczorajszej popijawy i plakalismy do lez... ale po chwili beki przyszla rozkmina = "ja pie**ole masz XXX znajomych na fesje i 2 lata po Twojej smierci czesc ludzi nawet nie wie co sie z Toba dzieje i sklada zyczenia urodzinowe/swiateczne/noworoczne" .
.
.
przerazajace, absurdalne, smieszne i tragiczne w jednym.

yogi

2014-01-13, 21:34
@ Ceembe

piwo dla Ciebie było przez przypadek, nie przeczytałem Twojego postu... i nie przeczytam :amused: