Życzenia prezydenta Iranu dla narodów chrześcijańskich

Magik2501 • 2012-12-26, 14:33
Prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad złożył gratulacje głowom państw chrześcijańskich, z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, a także przekazał z tej okazji życzenia narodom obchodzącym to Święto.

„Wierzę, że jedynym sposobem na uratowanie współczesnego człowieka z kryzysów moralnych, społecznych i kulturalnych jest powrót do wzniosłych nauk Boskich proroków” – napisał w swoim komunikacie prezydent Iranu. Ahmadineżad złożył życzenia wszystkim chrześcijańskim narodom i ich rządom, aby zbliżający się rok był rokiem pokoju, dobrobytu i szczęścia na całym świecie. Nadzieją na przywrócenie pokoju i ciszy, ma być zdaniem Ahmadineżada, ustanowienie wymiaru sprawiedliwości opartego na etyce, uczuciach i monoteizmie.


Źródło

I nie chodzi, że chrześcijanie powinni się cieszyć z tego, tylko o prawdziwą politykę Iranu, który przez Izrael przedstawiony jest jako zło wcielone i trzeba je zniszczyć jak najprędzej.
Pewnie zaraz wparuje Bongman i znowu napisze, że "nie popierając Żydów wspierasz islamizację Europy", ale to pie**olenie, muzułmanów siedzących w swoim kraju szanuję.

Ahmadineżad pokazuje już nie pierwszy raz, że ma w dupie inne kraje, jemu zależy na swoim. I bardzo dobrze.

BongMan

2012-12-27, 15:35
Nie zamierzam się bawić w łapanie za słówka. Skoro tak to zrozumiałeś, to nie będę próbował cię wyprowadzać z błędu.

Murzyn200

2012-12-28, 20:28
Pater patriae napisał/a:Mój dziadek był na przełomie lat 70/80 w Libii, budował jakąś tam elektrownie i mi wczoraj właśnie opowiadał, że tak dobrze, jak w Libii to mało gdzie ludzie mieli, a to jest ten okres, gdzie te "straszliwe" rządy Kadafiego były ponoć najbardziej krwawe, wszyscy mieszkańcy byli za tym straszliwym dyktatorem i nikt nie narzekał, a wręcz go cały czas chwalili. Dziadek się tylko śmiał z tego, że Libijczycy to straszne lenie :-P .

Więc skończ waść pie**olić. Zagraniczne fora, k***a dobre sobie."Żyd mode on"
Wolność słowa! Ale powiedz tak w mediach... A nie, nie dojdziesz do mediów z takimi poglądami- TY ANTYSEMITO , PEWNIE POPIERASZ TEGO STRASNEGO POTWORA!!!!!!!!!

Powinniście podziękować temu Libijskiemu bohaterowi, dzielnemu osiemnastolatkowi, który dokonał godnego starożytnych herosów czynu, a mianowicie strzelił do ciężko rannego starca w karetce!

"Żyd mode off"