18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życzenia prezydenta Iranu dla narodów chrześcijańskich

Magik2501 • 2012-12-26, 14:33
Prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad złożył gratulacje głowom państw chrześcijańskich, z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, a także przekazał z tej okazji życzenia narodom obchodzącym to Święto.

„Wierzę, że jedynym sposobem na uratowanie współczesnego człowieka z kryzysów moralnych, społecznych i kulturalnych jest powrót do wzniosłych nauk Boskich proroków” – napisał w swoim komunikacie prezydent Iranu. Ahmadineżad złożył życzenia wszystkim chrześcijańskim narodom i ich rządom, aby zbliżający się rok był rokiem pokoju, dobrobytu i szczęścia na całym świecie. Nadzieją na przywrócenie pokoju i ciszy, ma być zdaniem Ahmadineżada, ustanowienie wymiaru sprawiedliwości opartego na etyce, uczuciach i monoteizmie.


Źródło

I nie chodzi, że chrześcijanie powinni się cieszyć z tego, tylko o prawdziwą politykę Iranu, który przez Izrael przedstawiony jest jako zło wcielone i trzeba je zniszczyć jak najprędzej.
Pewnie zaraz wparuje Bongman i znowu napisze, że "nie popierając Żydów wspierasz islamizację Europy", ale to pie**olenie, muzułmanów siedzących w swoim kraju szanuję.

Ahmadineżad pokazuje już nie pierwszy raz, że ma w dupie inne kraje, jemu zależy na swoim. I bardzo dobrze.

beliar87

2012-12-26, 14:52
ciekawe kiedy hameryka pojedzie do iranu, żeby szerzyć demokrację...

BongMan

2012-12-26, 15:03
Magik2501 napisał/a:

Pewnie zaraz wparuje Bongman i znowu napisze, że "nie popierając Żydów wspierasz islamizację Europy"


Krata browarów jak mi pokażesz, gdzie tak napisałem.

hr...........ns

2012-12-26, 15:11
czekam na wzmiankę o tym w polskich mediach ale to nikogo nie straszy i nie ma nic o tusku

borewiczbori

2012-12-26, 15:22
Magik2501 napisał/a:

ustanowienie wymiaru sprawiedliwości opartego na etyce, uczuciach i monoteizmie.



etyka i uczucia-ok, a na ch*j pchać w to monoteizm?

lapps

2012-12-26, 15:35
BongMan napisał/a:


Krata browarów jak mi pokażesz, gdzie tak napisałem.



mowisz, masz

Cytat:


manifestujących przeciwko niszczeniu państwa Palestyńskiego


Szkoda że mu mocniej nie doj***ł, idiocie skończonemu. Terrorystów się bronić zachciało, bo to trendi teraz.

Zresztą nie rozumiem was. Z jednej strony wielce płaczecie że islamizacja Europy postępuje, a jak ktoś z tym walczy to nagle zmieniacie strony i bronicie brudasów.



@kufel01

"Po II wojnie światowej kolonię polską w Iranie tworzyły prawie wyłącznie Polki, które zawarły związki małżeńskie z Irańczykami (w 1958 tylko 10 osób miało obywatelstwo polskie). Duszpasterzem polskim w Iranie został ks. Jan Kot, sprawujący funkcję zastępcy proboszcza prokatedry w Teheranie. Od maja 1963 odprawiał on co niedzielę mszę świętą z kazaniem dla Polaków, zorganizował też opiekę nad polskim cmentarzem w Teheranie, gdzie znajdują się groby 2000 osób."

ciekawe jak to ma sie do pie**olenia zydow o tym, ze "jakbys sprobowal praktykowac swoja wiare w krajach muzlumanskich to by cie za jaja powiesili"

Kris LaMuerte

2012-12-26, 17:05
Cytat:

ustanowienie wymiaru sprawiedliwości opartego na etyce, uczuciach i monoteizmie



Trzeba było powiedzieć po prostu "na szariacie", którego tutaj nie chcemy tak jak i ich popie**olonej kultury. Niech siedzą na swoim bliskim wschodzie i wara od Europy. Nie ma to jak robić dobra minę do złej gry. Wielcy k***a niewinni.

Re...........ms

2012-12-26, 17:29
e tan pie**olenie.. raz powiedzieli coś miłego i mamy już im wszystko wybaczyć?

Izraelowi też obiecują, że przestaną napie**alać rakietami i dalej to robią.
Magig2501 przyznaj się jesteś arabusem, który sieje tu propagandę.

Pater patriae

2012-12-26, 18:02
Rems napisał/a:

e tan pie**olenie.. raz powiedzieli coś miłego i mamy już im wszystko wybaczyć?



A co takiego mamy im wybaczać? Zrobił nam Iran coś złego?

Rems napisał/a:

Izraelowi też obiecują, że przestaną napie**alać rakietami i dalej to robią.



Zadziwiająca wiedza, nie wiedziałem, że jest już wojna persko-żydowska, pewnie pomyliłeś ich z Palestyńczykami, ale w sumie to żadna różnica, co nie? Muzułmanie powinni się wysadzać w Polsce, bo przecież Żyd i Polak to to samo...

Rems napisał/a:

Magig2501 przyznaj się jesteś arabusem, który sieje tu propagandę.



Przyznaj, że gówno wiesz, oprócz tego co Ci serwuje telewizja.

Jestem przeciwnikiem migracji ciapatych do Europy, ale jest to wina zachodu, że ich przyjmuje, nie takiego Iranu..

Cyrk

2012-12-26, 21:14
Cytat:

muzułmanów siedzących w swoim kraju szanuję.

My też mamy swoich polskich muslimów. To są potomkowie Tatarów, którzy powiedzieli: "pie**olę nie wracam, bo na pustyni nie można pić". Zasymilowali się tak, że pewnie kilku znasz i nawet o tym nie wiesz. Problemem są muslimy co przyjeżdżają i chcą wprowadzić swoje zwyczaje, a nie przyjąć nasze. I tych musimy nienawidzić i zwalczać jak plagę.

A co muslim kontra żyd to patrzcie na to tak. Żydzi Jezusa ukrzyżowali, a muzułmanie widzą w nim proroka i oddają mu cześć niewiele mniejszą niż Mahometowi. To którzy mają do nas bliżej? A że w imieniu wszystkich muzułmanów wypowiadają się czuby z pustyni to tak jakby w imieniu wszystkich chrześcijan wypowiadał się byznesmen Tedi. Powiedziałbym, że dość mało reprezentatywny głos religii...

slonzok

2012-12-26, 21:25
a izraelsko-amerykanski wirus ponoc dalej kreci wirowki iranskie.

panie autor, nie mow pan, ze sledzisz pan iranska prase...

atha

2012-12-26, 21:28
Na wszystko jest lekarstwo

:wodka:

kaelem

2012-12-26, 21:31
youtube com/watch?v=k4phNuwx8Hs

Posłuchajcie i zobaczcie, nawet przewijając, kto wychodzi ze "szczytu" kogo bolą jego słowa. Możemy tu sobie dyskutować o Iranie Chinach, czy Korei Płn, a też i Rosji. Poczytajcie głębiej lub w ogóle o Masonach, nie identyfikujcie ich z ciągłą nagonką PISowców, po prostu poczytajcie, jak światli ludzie, do czego oni dążą i jakie mają plany, to nie jest religia, a wiara, wiara w $... Zobaczcie co to loża żydowska i jak wysoko są żydzi w ideokapitaliźmie masonerii. Wiecie.. Libia, Irak, Palestyna, wszystko jest złe, ale czy dla nas?
Saddam, jak i Kadaffi chcieli arabskiej monety, zamiast dolara, pomyślcie co by się stało z USA, gdyby dolar był nic nie wart? Dodrukowanie? Pewnie tak, oni by na tym bardzo nie ucierpieli (oni, czyli NWO), my bardzo. Gdyby jednak to miało doprowadzić do zwrotu przeciwko NWO, każdy z nich by ucierpiał, dlatego nie dopuszczają do tego. Oślepiają nas wojnami, konfliktami i kryzysami, historia już to zna. Niestety nie każdy z nas poznał to. Będziemy kiedyś żyć w takim ubóstwie, że każdy ochłap będzie na wagę złota, zobaczycie, nikt nawet nie będzie wiedział: Jak k***a do tego doszło?.

sandryk

2012-12-26, 21:33
Fajny Post i fajne życzenia. Jestem proeuropejski, i nie cierpię arabów, ale nie podoba mi się że wszyscy zawsze na nich napadają w imię wielkich prawd i ideałów. Nawet teraz niosą demokrację wydaje mi się że ich krzywdzimy, ale też nie wpuszczałbym ich do nas bo są zbyt zacofani. Tak więc zostawmy im ich kulturę, ich religię i ropę, ale też nie zapraszajmy.