18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zycie takie jest.

tygrys96 • 2015-11-17, 21:24
Zycie, troche inna perspektywa.


Recydywista

2015-11-17, 21:27
trza sie bylo k***a nie rodzic ciapatym

werewolfer

2015-11-17, 21:34
Ma byc mi ich szkoda, że w ich kulturze gwałty i obcinanie głów to norma? Sami sobie stworzyli takie prawo religijne w którym nie siada sie do rozmów tylko uzywa sie żeber jako kartacza z 70 dziewicami w oczach. A mordowanie cywili to nie taka se pomyłka jak u Hamburgerykanów, czy normalnego wojska, a wręcz szansa na dostanie sie do raju. te dzieciaki płaczą, bo wojna i ja to rozumiem, ale one i tak będa dalej łazic do meczetów i sluchac pie**olenia, bo nie zaświeci sie im ze cos jest nie tak chyba z ta religia.

Szikaa

2015-11-17, 21:43
Się potem dziwimy że u ni u nas zamachy robią ... j***ć Amerykę i j***ć każdy kraj który robi naloty. Giną niewinni ludzie bo Osoby rządzące ciągle chcą więcej ... Poświęcamy nasze życie ich życie dla władz żeby to im żyło się lepiej. A co my z tego mamy nic .. wybijamy się nawzajem tylko dlatego że ludzie rządzący myślą że są najmądrzejsi że mają prawo oceniać kto jest dobry a kto jest zły. Uważam że powinna wydarzyć się jakaś katastrofa na świecie żeby każdy zaczynał od początku i wtedy byśmy się przekonali który człowiek ile jest wart bo założę się że 70 % cywilizowanych ludzi nie przeżyła by bez technologi . Człowiek zatracił wszystkie swoje podstawowe umiejętnośći na cześć czego ? pracy k***a w korporacji? Wytarczą nam przeciętne lub lekko ponad przeciętne życie zapie**alanie na czyjąś korzyść. Słuchamy tego co nam mówią ci źli trzeba ich zbombardować zabić , jakim prawem ktoś decyduje o życiu iinnych .. j***ć wasze hejty na mój komentarz taki mam bół dupy j***ć was gimbazo i lewaki j***ć was rasiści mam wyj***ne w was każdy człowiek jest równy kto temu podważa jest p*zdą albo internetowym trrolem gówno mnie obchodzi że w afryce żyją w gównianych chatkach skoro są szczęśliwsi i tak od większości z nas.,.. bo my nie potrafimy byc już szczęśliwi nie mając najnowszych gadżetów nie zarabiając milonów ..Ci ludzie szczęśliwsi od nas bo cieszą się życiem a nie bogactwem

quang-dat

2015-11-17, 21:49
Tak jak do ciapaków mam podejście właściwe- jak 90% sadola, tak tych dzieciaków mi szkoda, bo to Palestyna, nieludzko bombardowana przez izrael. Tam jest ludobójstwo na wielką skale w wykonaniu żydków by stworzyć Wielki Izrael. Stąd też wojna w Syrii.

Ra...........it

2015-11-17, 21:51
Wojna to zło, zmanipulowane zło...nawet nie znam żadnego ciapaka a ich nienawidzę, oni mnie zapewne też. Dlaczego?

Dzisiaj

2015-11-17, 21:54
spoko spoko, podrosną i przyjadą do Europy... później okażą szacunek dla naszych tradycji, wartosci, religii i naszego stylu życia. Bedą ciężko pracować, asymilować sie z nami i na każdym kroku będą dawali znam znać, że są wdzięczni...

werewolfer

2015-11-17, 22:00
quang-dat napisał/a:

tak tych dzieciaków mi szkoda, bo to Palestyna, nieludzko bombardowana przez izrael. Tam jest ludobójstwo na wielką skale w wykonaniu żydków by stworzyć Wielki Izrael. Stąd też wojna w Syrii.



Taka palestyna ze chłopiec mniej wiecej w połowie filmu mowi, że Bashar zabrał im domy i rodziny. Nie naginaj faktów, to bardzo polityczne czyli nieładne.

6T...........ak

2015-11-17, 22:27
Wszyscy jesteśmy ślepi i gówno o świecie wiemy.

tranzystor

2015-11-17, 23:31
Niech podziękują amerykanom za stworzenie ISIS przy udziale arabii saudyjskiej i dostawom broni z turcji. Każde państwo muzumańskie bez dyktatury staje się automatycznie piekłem dla normalnych ludzi. Śmierć jest na każdym kroku, dzieci są uczone mordować, ludzie żyją w ciemnocie bez prądu i Internetu. Ale oczywiście obambus dostał pokojową nagrodę Nobla (biedny się chyba w grobie przewraca). Nie dajcie się zwieść propagandzie.

werewolfer napisał/a:

Taka palestyna ze chłopiec mniej wiecej w połowie filmu mowi



Skąd wiesz, co mówi? Znasz język, w którym to mówi? Bo przeczytać napisy po angielsku, które nie wiadomo jak się mają do jego wypowiedzi, to każdy potrafi.

werewolfer

2015-11-18, 00:06
tranzystor napisał/a:


Skąd wiesz, co mówi? Znasz język, w którym to mówi? Bo przeczytać napisy po angielsku, które nie wiadomo jak się mają do jego wypowiedzi, to każdy potrafi.



Zakładam ze to nie jest prowokacja, odniosłem sie do slow goscia ktory mowil ze to palestyna. Tak samo zakladam ze jestes z Gdyni. Tak samo zakladam ze to co widzialem w TV o paryzu pare dni temu to prawda. Jesli swiadomie chcesz mnie oszukac to mnie oszukasz tak czy siak.

Gizmolka

2015-11-18, 00:14
Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego większość z tych martwych ludzi nie miało żadnych obrażeń? Podusili się, jakieś gazy, czy co?

MowilaZeMa18xxx

2015-11-18, 00:59
ch*j, że ciapackie , ale dzieciaków to mi szkoda zawsze. No może nie murzyńskich :)