18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BmaC

2017-08-25, 19:02
Łykacie wszystko jak ktoś pierwszy pod tematem coś napisze: że policjant ch*j itd. a nikt nie wpadł na pomysł, że policjant na siłę wyszedł drugi raz z auta (po tym jak facet powiedział, że ma małe dziecko i ma do domu 300m) żeby koleś przed kamerami tv faktycznie przyznał się do ch*jowego stanu technicznego. i wyłapał 100zł bez punktów a nie 250 z punktami za wykroczenie. ludzie ich też rozliczają z nagrań. Jakiś czas temu dostałem 300 i 5 pkt za przejazd na czerwonym (nie ma tam strzałki warunkowej w prawo ale 99% ludzi tam jeździ na czerwonym - również policja) i nie dało się tego obejść bo nagrała mnie kamera z auta policyjnego. A tu kamera tv i tak koleś zaryzykował nie dając mandatu za wykroczenie

Sz...........jk

2017-08-25, 19:24
Dokładnie, Policjant tak sprytnie zagrał całą akcję przed kamerami żeby gościa nie uj***ć na te 250zł i 5pkt karnych, że aż mi poziom respektu do Policji skoczył. Tylko problem był z tym konkretnym gościem, bo chyba mu wszystkie szare komórki nie zatrybiły i nie załapał o co biega w tej całej sytuacji. Przed kamerami i tak by go nie mógł puścić, a jakby chciał się koniecznie dopie**olić to by mu zabrał dowód rejestracyjny.

ellsworth

2017-08-25, 20:54
Ciekawe jak to wszystko zachowuje się przy większej prędkości bo coś mi się wydaje że latałoby za nim aż miło.

spyyd3r

2017-08-25, 21:53
Mnie dzisiaj Policja zatrzymała za prędkość gdy jechałem z towarem w traskę :) .Okazało się iż busik firmowy miał z przodu łysy opony (sliki). Więc zabrany dowód rejestracyjny pojazdu :) . Na 50 miałem 78 i na dodatek nie zabrałem prawka ze sobą, w domu został :P . Mandat 200 zł i 4 punkty za wszystko . Firma oczywiście odda część kasiorki za mandat . Zle w sumie na tym mandacie za prędkość nie wyszedłem :P . Pozdrawiam Kierowców :)

ApApXtrA

2017-08-25, 22:09
Z drugiej strony zamiast dać 5 punktów karnych i 200 zł, dał 100 zł. Także chyba jednak nie taki nie w porządku ten policjant...

biorgul

2017-08-25, 23:42
Adnotacja do głównego:

Żaden pojazd dopuszczony do ruchu drogowego nie możne mieć elementów ostrychn akaroserji , czy nadwoziu typu; duży otwór od rdzy, poroże smoka, czy maczeta.

Moto fajne, ale na rogi sie nadziać można, więc "żandarmeria drogowa" nie wiedziałą sama do czego sie przyj***ć jak zwykle.

Specjalnie sie logowalem, tak mnie cebula wzieła

ironik

2017-08-26, 00:45
"Co za debil ,gliniarz mu odpuścił 250 za wykroczenie i daje mu stówę za stan tech a ten się kłóci. "

DOKŁADNIE k***A, niektórzy tu nie wyłapali tego.

cyman9

2017-08-26, 13:19
Pierścieni gimnazjaliści, dla których życiowe motto to jp na 100%. Znam ludzi którzy są policjantami bo nie mieli roboty, a tam dobrze płacą, i masz niezła emeryturę. Ci ludzie tak jak ten na filmiku mają swoje obowiązki i muszą je wykonywać. Nie zrobił nic czego nie powinien robić, a nawet poszedł gościowi na rękę bo zamiast 250 plus 100 za stan techniczny i pewnie więcej jak by chciał się czepiać dał mu tylko stówę. Gość powinien zdawać sobie sprawę ze może stracić dowód za takie przeróbki i się z tym liczyć a nie udawać debila. Ja tez mam przerobiony samochód, gdyby pisania zabrała mi dowód to wcale nie uważał bym ich za idiotów, takie życie. Gdyby każdemu chcieli odpuszczać to na drogach były by same rozpadają się złomy, a tak trochę ludzie zmuszają się do jakiegoś ogarnięcia.

kreatywnakrowa

2017-08-26, 17:59
Widziałem to gówno na targach moto i robiąc zdjęcie zastanawiałem się z kumplami czy to ścierwo może poruszać się po drogach? Każdy ma swój gust z i tym nie dyskutuję, jeśli chodzi o mnie to gość może sobie jeździć na moto uj***nym w gównie słonia. Natomiast jeśli chodzi o bezpieczeństwo i jakość wykonania tej "lepianki" to już inna sprawa. Wszystko "na słowo honoru" złożone do kupy na trytki, samochodowe gumy bagażowe i wszelkiej maści nity, śrubeczki, spineczki i dupeczki... pie**olę jego gust ale jadąc za takim śmietnikiem samochodem czy motocyklem mogę dostać oderwanym od niego syfem w stylu czaszka kozła. Jeśli motocykliście podoba się złomowisko na kołach to jego sprawa ale niech zapie**ala tym po drogach polnych. Nie trafia do mnie argument, że przechodzi przeglądy. Także mam znajomości i jeśli chcę to mam przegląd nie będąc w stacji pojazdem (zaznaczam, że nie robię tak choć mogę). Pełne poparcie dla policjanta!

DużaPatelnia

2017-08-26, 19:22
Wy tu pierdu pierdu i policjancie ch*ju, który wcale nie był ch*jem tylko sprytnie rozegrał akcję (co pisali wyżej), a nikt nie zauważył, że ciągle puszczają stare odcinki?Ten z motocyklem nowy, a następny z laską co ma brata w ich instytucji (lol) już stary, i to nie z przed 1-jednego czy dwóch odcinków tylko więcej.

addi1996

2017-08-26, 22:06
Niby taki k***a hejt na policje a jeżdżę autem na glebie, trochę wystają koła tu trochę wydech się za mocno drze obrysy i te sprawy, miałem już 3 kontrole i zawsze po normalnej rozmowie policjantem mnie puszczał, machnął na to ręką i jedź gówniarzu także nie wkładajmy wszystkich do jednego worka ;)

delegacja31

2017-08-28, 18:35
"customowana"? A po ludzku nie można powiedzieć?