18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiewór

2017-08-25, 07:10
Zajebisty motor. Od razu widać, że inspirowany mad maxem i falloutem.
j***ny wąsaty zastępca szeryfa z prowincji musi się dopie**alać.
Znalazł się pan władza przepisowy. Ciekawe czy jakby zatrzymał karków w becie to też był by taki służbista i kazał im drzeć folię z szyby. Palił by jana, że nic nie widzi bo by się bał, że dostanie z liście i się nogami nakryje.
I zapiął by sobie tę koszulkię, schował moher i ściągnął ten medalik z matkom przenajświętszą bo wygląda jak rolnik z glebogryzarki a nie policjant na służbie.
To jest państwo opresyjne. Mend szukał tak długo aż znalazł coś, żeby wypisać mandat. Bolszewia.

wszystkozajete1234

2017-08-25, 09:08
Kiedyś oglądałem odcinek "Drogówki" na turbo i tam byli dwaj młodzi policjanci, niby normalny odcinek. Tylko, że nosili okulary przeciwsłoneczne: chińskie podróbki Ray-Ban jak z filmu"21 jump street", jeden miał niebieskie oprawki, a drugi zielone. Jeszcze na dodatek kozaczyli jak "Policjanci z Miami".
Policjant w granatowym mundurze z zielonymi okularami. I jak niby traktować go na poważnie?

100Burned

2017-08-25, 09:31
Styl Rat i nie ważne czy Rod czy Bike wywodzi się z;

a) braku laku na błyszczące ch*je muje i nastawienia wyłącznie na podnoszenie osiągów pojazdu
b) chęci pozostawienia elementów zewnętrznych w fabrycznym oryginale nawet jak lakier wyblakł, złuszczył się, siadł meszek

To co ten człowiek czyni i do czego bezpośrednio jest porównane (Mad Max) to styl Survival Bike, ale tutaj też zgrzyt bo Survivale są robione pod jak największą praktyczność (duża ilość toreb, sakw, specjalne opony, zwiększony prześwit, dodatkowe oświetlenie) z tym że celowo (zgodnie z postapo modą) z części wykonanych ręcznie z przedmiotów domowego użytku czy innych. Grunt to żeby wyglądało na samoróbkę, tworzoną gdzieś z niczego, bez zbytniej dbałości, w pośpiechu, pod k***a ostrzałem.

A to? Doj***ny na trytytkach suszony szczur?

To jest gówno, ch*jstwo, brak smaku i pomysłu.

jebacgowno

2017-08-25, 12:42
Jak ja nienawidze tego sp***olonego programu. Pies przyj***l sie na sile zeby zablysnac swoim januszowym wasem przed kamera. k***y i zlodzieje.

Krak

2017-08-25, 15:14
Rat bike czyli taki "moto przebieraniec" a pani policjant w dupie była i gówno widziała. Niech policjanty wybiorą się na paradę równości.

Sz...........jk

2017-08-25, 15:34
k***a, Policmajster specjalnie mu niższy madat wypisał za stan techniczny żeby mniej zabulił, a on dalej sapał... Co za typ.

crystaldragon

2017-08-25, 15:52
Zajebisty ratbike, jak z jakiegoś post-apokaliptycznego świata :D

Ivory1920

2017-08-25, 16:00
k***y j***ne czepiaja sie tylko zeby kase dostac j***ne szmaty oni sa od pilnowania porzadku czy czepiania sie k***a ludzi j***ne PSY

TB303

2017-08-25, 16:01
Ivory1920 napisał/a:

k***y j***ne czepiaja sie tylko zeby kase dostac j***ne szmaty oni sa od pilnowania porzadku czy czepiania sie k***a ludzi j***ne PSY


Weź seba, ogarnij się trochę. Nie jesteś wśród swoim "prawilnych mordeczek", więc nikomu nie zaimponujesz... "twardzielu" :amused:

doredo

2017-08-25, 16:18
Wy wiecie, że on mu tą stówę zaj***ł, żeby móc go pouczyć za ten lewoskręt? Tak do dostałby więcej.

Ja...........ro

2017-08-25, 16:26
co wy k***a głupi?
Wg mnie dobry policjant. Zauważcie, że miał pewne prawo wj***ć mu 250zł i 5 punktów o czym wspomniał na początku a zmienił zdanie. Zamiast mandatu i punktów dał pouczenie a mandat tylko 100zł za stan techniczny.
Nie dlatego, żeby się na siłę przyj***ć tylko po to, żeby facet jednak poprawił kilka elementów ot dla pewności.

MKRS

2017-08-25, 16:44
Darował mu 250zł i 5pkt, a motocyklista się jeszcze kłóci? Wy poniżej stajecie w jego obronie?!
Frajerowi w każdej chwili może odpaść coś te tego "czegoś", więc niech się cieszy, że policjanci poszli mu aż tak na rękę.

zament

2017-08-25, 17:19
Sam jeżdżę własnoręcznie przerobionym bobberem... ale czegoś takiego nie widziałem :)

Hunter95

2017-08-25, 17:37
Wolisz jeden z drugim mandat za 250 zł i punkty karne czy 100 zł bez punktów? Retardy.

waloos

2017-08-25, 18:06
Zajebiste jest to pie**olenie: jest przegląd to jest sprawny!
A to co po pół roku nie może się coś zj***ć?

Samochód który zaliczy dzwona, ma rozj***ne światła i wybitą szybę też ma przegląd ważny, a jednak do ruchu nie może być dopuszczony.