18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwykły dzień z życia Pitbulla

Macx83wwww • 2020-09-29, 08:11
Ofiara niestety nie przeżyła


luja27

2020-09-29, 08:19
Gówno do utylizacji :!:

Halman

2020-09-29, 08:55
po co tak daleko sięgać za ocean? Polska, wczoraj;
Cytat:


Przemyśl. Amstaff zaatakował 12-latka, który odwiedził kolegę w mieszkaniu. Chłopiec trafił do szpitala, lekarze walczą o jego życie. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, w mieszkaniu jednego z bloków przy ul. Lelewela w Przemyślu.12-latek odwiedził kolegę, który mieszka z dwoma psami rasy Amstaff. Nagle zwierzę zaatakowało chłopca, który odniósł rozległe obrażenia: dziecko ma głębokie rany kąsane szyi, twarzy, klatki piersiowej i złamaną rękę. Jak przekazał polsatnews.pl rzecznik pogotowia Marek Janowski, w karetce doszło do zatrzymania krążenia, jednak udało się je przywrócić. 12-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala. Policja potwierdza, że otrzymała zgłoszenie w tej sprawie. - Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają dokładnie co się stało - powiedziała portalowi Nowiny24 st. asp. Małgorzata Czechowska z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

Źródło

Jeden potencjalny morderca w mieszkaniu to mało, lepiej dla pewności mieć dwóch. Brawo odpowiedzialni rodzice.

castagir

2020-09-29, 09:15
Pitbulle, Amstafy itp razem z właścicielami do pieca. Jedyne racjonalne wyjście rozwiązania problemu tego gówna.

jimiq

2020-09-29, 09:37
Myślę że zwyczajowa w tym kraju i bardzo popularna forma wychowania czyli deskoterapia postawi kundla do pionu

~_Killa_

2020-09-29, 09:46
Co jak co, ale ten oprysk krwi na aucie to pierwsza klasa.

jamber

2020-09-29, 12:18
wyrwał chwasta
ps. za darmo nie dostał

KoniecZartow

2020-09-29, 13:06
Halman napisał/a:

po co tak daleko sięgać za ocean? Polska, wczoraj;


Jeden potencjalny morderca w mieszkaniu to mało, lepiej dla pewności mieć dwóch. Brawo odpowiedzialni rodzice.



Nie lubie takich psów, są to psy na tyle agresywne i terytorialne, że tylko sebuś z karynką mogli zdecydować się na trzymanie takich psów w bloku :krejzi:

Zwierzęta nie są dla idiotów, tak samo jak dzieci. Więc patola uwielbia to wszystko hodować razem oczywiście.

BigBadWilf88

2020-09-29, 14:05
Nikt nie miał choćby szpadla?

Mietek7567

2020-09-29, 15:10
BigBadWilf88 napisał/a:

Nikt nie miał choćby szpadla?



Zak***isz mu że szpadla i zaczynie atakować ciebie.

T3RMINATOR

2020-09-29, 15:18
Jak już kiedyś wspomniałem przymusowa sterylizacja dla osobników tej rasy.

EdmundKemper

2020-09-29, 18:02
Pitbulle, amstaffy i inne agresywne rasy powinny być raz na zawsze wybite z tej planety.

silwerbalk

2020-09-29, 18:18
Amstaffy są jak k***a murzyni.... Niby się uśmiecha by pi chwili cię zaj***ć...

Ryuugamine

2020-09-29, 19:36
Pewnie widzieli od samego początku.. i h*j. Szkoda psa. Rozumiem, że duży pies i wgl, ale jakby trzech poszło i mu kopa w dupę dało, to się nie będzie tak szybko ruszał i już. k***a, psa się bać, jak Cię ujebac imo moze i to w nogę. A ty mu zajebiesz kopa w brzuch i już traci oddech.

Szkoda psa.

Mam owczarka niemieckiego, wiem co i jak. Tzn sparingi takie kiedyś robiłem dla ucieszy pieseła.

No ok, szkoda nogi xd. Ale sam bym chętnie takiego potwora kopnął i sp***olił na auto :mrgreen: