18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwolennnicy Trumpa vs aktywiści* BLM-u.

Macx83wwww • 2020-10-12, 00:59
Bakersfield, Kalifornia



* White Trash Whores :amused:

hellbwoi

2020-10-12, 02:28
o nawet ktoś z cienką niebieską linią..na szczescie, ze przecietny seba nie wie ocb bo by go ten dylemat zabil.. niby fajnie ze trump, ale jakto ze policja..

ProVVe

2020-10-12, 02:33
Blm-y do piachu i po konflikcie

robur69

2020-10-12, 05:57
I jak tu ich nie kochac

Pekin

2020-10-12, 07:44
Misiek mógł te k***y polamac

aaaaaaaaaaaaaa

2020-10-12, 08:19
Dwujęzyczna żółta taśma ostrzegawcza. Jak w Polsce nic się nie zmieni, u nas też będą dwujęzyczne napisy job twoja mać...

bercisko

2020-10-12, 08:45
A ci na górze w większości z Żymskimi korzeniami, mają bekę. Polaryzują i nasyłają białych na czarnych, czarnych na białych, republikanów na demokratów i odwrotnie, homo na hetero, hetero na homo, samców na samice, samice na samców, itd. A my żremy sie między soba jak te psy ku uciesze Żymian.
Bo niedaj Jahwe, ludzie przestaliby zwracać uwagę na to kto z kim śpi, na kogo głosuje, co je lub w co wierzy. Takie zjednoczone i zgodne społeczeństwo mogłoby powiedzieć "Sprawdzam" jak w pokerze do tych na górze. A co by sie wtedy stało to "Mądrzejsza o tym nie wspomnieć".
Nie jestem antyŻymianinem bo pewnie przeciętny obywatel tego państwa to normalny ziom jak ja. Tylko te "Elyty" Żymskie i ich popleczników na Księżyc bym wyj***ł.

gagatek690

2020-10-12, 09:02
bercisko napisał/a:

A ci na górze w większości z Żymskimi korzeniami, mają bekę. Polaryzują i nasyłają białych na czarnych, czarnych na białych, republikanów na demokratów i odwrotnie, homo na hetero, hetero na homo, samców na samice, samice na samców, itd. A my żremy sie między soba jak te psy ku uciesze Żymian.
Bo niedaj Jahwe, ludzie przestaliby zwracać uwagę na to kto z kim śpi, na kogo głosuje, co je lub w co wierzy. Takie zjednoczone i zgodne społeczeństwo mogłoby powiedzieć "Sprawdzam" jak w pokerze do tych na górze. A co by sie wtedy stało to "Mądrzejsza o tym nie wspomnieć".
Nie jestem antyŻymianinem bo pewnie przeciętny obywatel tego państwa to normalny ziom jak ja. Tylko te "Elyty" Żymskie i ich popleczników na Księżyc bym wyj***ł.



true

tdoberman

2020-10-12, 09:05
To nie są zwolennicy Trumpa vs BLM, to jest pokazany konflikt NORMALNI vs IDIOCI

Driver19cm

2020-10-12, 09:23
Cytat:

A ci na górze w większości z Żymskimi korzeniami, mają bekę. Polaryzują i nasyłają białych na czarnych, czarnych na białych, republikanów na demokratów i odwrotnie, homo na hetero, hetero na homo, samców na samice, samice na samców, itd. A my żremy sie między soba jak te psy ku uciesze Żymian.
Bo niedaj Jahwe, ludzie przestaliby zwracać uwagę na to kto z kim śpi, na kogo głosuje, co je lub w co wierzy. Takie zjednoczone i zgodne społeczeństwo mogłoby powiedzieć "Sprawdzam" jak w pokerze do tych na górze. A co by sie wtedy stało to "Mądrzejsza o tym nie wspomnieć".
Nie jestem antyŻymianinem bo pewnie przeciętny obywatel tego państwa to normalny ziom jak ja. Tylko te "Elyty" Żymskie i ich popleczników na Księżyc bym wyj***ł.



Ja pie**olę, następny spiskowiec :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Taaa a szczepionki zabijają, ziemia jest płaska, wirusa nie ma, 5G szkodzi i wszytskich Nas zachipują

Wstań, bo się zesrałeś a później wyjdź z piwnicy i nabierz świeżego powietrza, odetchnij trochę, zrób sobie spacer ....

tepad.no

2020-10-12, 09:38
Driver19cm napisał/a:

Ja pie**olę, następny spiskowiec :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Taaa a szczepionki zabijają, ziemia jest płaska, wirusa nie ma, 5G szkodzi i wszytskich Nas zachipują

Wstań, bo się zesrałeś a później wyjdź z piwnicy i nabierz świeżego powietrza, odetchnij trochę, zrób sobie spacer ....



Jedni prowokują konflikt żeby wykorzystać skutki w swoich mikro-przedsięwzięciach a pożyteczni idioci na różnych szczeblach społeczeństwa dolewają oliwy do ognia byle się palił - bo jak przestanie to ile te ich życia będą warte?

Czytając Twój post - równie dobrze możesz być pionkiem jak i rozgrywającym. Chociaż ja raczej stawiam na to pierwsze. Co do spaceru to jak najbardziej polecam.

Tranquillum

2020-10-12, 09:53
Ja pie**ole, oba te skrajne ruchy są zj***ne.. Nazywają się ludźmi, a zachowują się jak zwierzęta próbując udowodnić każdy swoją rację, przy czym żadna ze stron jej nie ma. Murzyni zrobili powstanie, a biali, niby inteligentniejsi, teraz prowadzą tą wojnę... Ładnie się dali zmanipulować..

"(...)Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu;(...)
(...) Brat wyda brata na śmierć i ojciec swoje dziecko; powstaną dzieci przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią."

AN...........or

2020-10-12, 11:35
te BLM-owskie k***y trzeba napie**alać, są gorsi od nazistów, stanowią zagrożenie dla ładu społecznego

eMFat

2020-10-12, 11:40
siebie warci jedni i drudzy
banda śmieci i półmózgów bez lepszego zajęcia