18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwolennnicy Trumpa vs aktywiści* BLM-u.

Macx83wwww • 2020-10-12, 00:59
Bakersfield, Kalifornia



* White Trash Whores :amused:

lm65

2020-10-12, 12:11
po ch*j ci pseudo biali bawią się w blm?? murzyny już dawno olali temat i do siebie strzelają, a te p*zdy dalej blm i blm.

PieronJasnySzlag

2020-10-12, 12:13
Driver19cm napisał/a:

Ja pie**olę, następny spiskowiec
Taaa a szczepionki zabijają, ziemia jest płaska, wirusa nie ma, 5G szkodzi i wszytskich Nas zachipują
Wstań, bo się zesrałeś a później wyjdź z piwnicy i nabierz świeżego powietrza, odetchnij trochę, zrób sobie spacer ....


Niewiem czy to bait czy po prostu jesteś głupi.

Inżynieria społeczna która teraz przybrała na sile to żadna teoria spiskowa.
Wystarczy spojrzeć na sytuacje w Polsce gdzie w zeszłym roku w wielu miastach były parady lgbt. W każdym mieście 50% uczestników to te same osoby jeżdżace od miasta do miasta autokarami, tylko transparenty mieli inne (z nazwą miasta).
Potem wystarczy odkryć że ci autokarowi kolorowi należą do paru fundacji. Potem wystarczy sprawdzić kto finansuje te fundacje.
I tu pada nazwisko Soros. A lista finansowania tego człowieka jest baaardzo długa.

qzi666

2020-10-12, 14:21
brawo ty

contracts

2020-10-12, 14:27
Tych grubych Harlejowców to produkują masowo?

Spajdi

2020-10-12, 16:02
Brawo! Hwdp tym lewakom....

NataliaW

2020-10-12, 20:02
Homosie to dewianci, tacy sami jak pedofile i zoofile
Murzyni są mniej inteligentni, bardziej skłonni do agresji, mają mordy jak małpy, są silniejsi i mają wieksze paly
Żydzi są chciwi, mają się za lepszych od gojów

Póki można mówić to co wyżej to jest wolność słowa i jest ok(pomimo że niektórzy uważają że mamy kaczy terror i zamordyzm).
Gdy zabronią wygłaszać ludziom swoje zdanie to wtedy jest dyktatura. Na zachodzie już za to co napisane wyżej można iść siedzieć. BA, JUZ WIELU LUDZI ZA TO SIEDZI

viader80

2020-10-12, 20:09
bercisko napisał/a:

A ci na górze w większości z Żymskimi korzeniami, mają bekę. Polaryzują i nasyłają białych na czarnych, czarnych na białych, republikanów na demokratów i odwrotnie, homo na hetero, hetero na homo, samców na samice, samice na samców, itd. A my żremy sie między soba jak te psy ku uciesze Żymian.
Bo niedaj Jahwe, ludzie przestaliby zwracać uwagę na to kto z kim śpi, na kogo głosuje, co je lub w co wierzy. Takie zjednoczone i zgodne społeczeństwo mogłoby powiedzieć "Sprawdzam" jak w pokerze do tych na górze. A co by sie wtedy stało to "Mądrzejsza o tym nie wspomnieć".
Nie jestem antyŻymianinem bo pewnie przeciętny obywatel tego państwa to normalny ziom jak ja. Tylko te "Elyty" Żymskie i ich popleczników na Księżyc bym wyj***ł.


Nie bój się napisać słowa żyd żyd. W końcu żyjesz w wolnym i demokratycznym kraju. Jeżeli się boisz napisać słowo żyd to już jesteś niewolnikiem


M00nSpeLL

2020-10-12, 21:34
bercisko napisał/a:

A ci na górze w większości z Żymskimi korzeniami, mają bekę. Polaryzują i nasyłają białych na czarnych, czarnych na białych, republikanów na demokratów i odwrotnie, homo na hetero, hetero na homo, samców na samice, samice na samców, itd. A my żremy sie między soba jak te psy ku uciesze Żymian.
Bo niedaj Jahwe, ludzie przestaliby zwracać uwagę na to kto z kim śpi, na kogo głosuje, co je lub w co wierzy. Takie zjednoczone i zgodne społeczeństwo mogłoby powiedzieć "Sprawdzam" jak w pokerze do tych na górze. A co by sie wtedy stało to "Mądrzejsza o tym nie wspomnieć".
Nie jestem antyŻymianinem bo pewnie przeciętny obywatel tego państwa to normalny ziom jak ja. Tylko te "Elyty" Żymskie i ich popleczników na Księżyc bym wyj***ł.



Jeżeli rzeczywiście wierzysz, że stanami kierują żydzi, to jak najbardziej jesteś antysemitą.

th...........jo

2020-10-13, 09:08
bercisko napisał/a:

A ci na górze w większości z Żymskimi korzeniami, mają bekę. Polaryzują i nasyłają białych na czarnych, czarnych na białych, republikanów na demokratów i odwrotnie, homo na hetero, hetero na homo, samców na samice, samice na samców, itd. A my żremy sie między soba jak te psy ku uciesze Żymian.
Bo niedaj Jahwe, ludzie przestaliby zwracać uwagę na to kto z kim śpi, na kogo głosuje, co je lub w co wierzy. Takie zjednoczone i zgodne społeczeństwo mogłoby powiedzieć "Sprawdzam" jak w pokerze do tych na górze. A co by sie wtedy stało to "Mądrzejsza o tym nie wspomnieć".
Nie jestem antyŻymianinem bo pewnie przeciętny obywatel tego państwa to normalny ziom jak ja. Tylko te "Elyty" Żymskie i ich popleczników na Księżyc bym wyj***ł.



Żym... ja pie**ole

picolo

2020-10-13, 18:59
@up ty coś wiesz o życiu?

aaaaaaaaaaaaaa

2020-10-13, 21:49
thedziejo napisał/a:

Żym... ja pie**ole



Nie obraź się, ale jesteś debilem.

Promek

2020-10-13, 22:16
A ten p*zdus taki odwazny ze za 5 typiarami sie chowa XD