18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwinne rączki, martwy umysł złodzieja

LeonZawodowiec90 • 2017-07-10, 18:08
Typ kradnie piwko i sądzi ,że zrobił to niezauważalnie .Niestety nie zwrócił uwagi na 10 kamer ,które go monitorowały.Za to mamy piękny materiał z wielu ujęć.Jeszcze podaję dłoń niczym najlepszy kolega.


W Brazylii już by nabył stygmaty :snajper2:

Wiewór

2017-07-11, 13:15
@up Bierna postawa wobec tego co się dzieje w Polsce to po prostu zgoda na jej rozpie**alanie. Nic mnie tak nie wk***ia jak mówienie, że czegoś się nie da.
Polska jest niszczona złą władzą od setek lat. Nigdy się z tym nie pogodzę.
Wierzę, że kiedyś coś się zmieni i w końcu racjonalizm i mądrość musi wygra z głupotą.
Sprzątanie Polski należy zacząć od przekonania ludzi jak wielkim złem jest PIS i od wsadzenia tych sk***ysynów do więzienia.
Jak się ich pozbędziemy to będzie można zacząć odbudowę kraju.

CoJaTamKurwaWiem

2017-07-11, 15:08
Abraxus napisał/a:


A ja wolę nierobie, żebyś przestał wyciągać łapy po socjal i ruszył spasioną srakę do roboty.
Wara od mojej i publicznej kasy pisowski pasożycie.
Codziennie muszę zapie**alać od 6 rano i wozić się po kilka tysięcy kilometrów, żeby zarobić na rodzinę. Moja żona zapie**ala dzień w dzień piątek i świątek, żeby nasze dziecko miało co jeść. Córka widuje nas na zdjęciach.
Jak my siedzimy w pracy to pisowskie j***ne glizdy byczą się do południa, wstają i idą pić za pińcet plus.

Państwo powinno spełniać podstawowe funkcje. Dbać o bezpieczeństwo, pisać i dbać o przestrzeganie prawa w tym dbać o prawa człowieka i wypracowanie i przestrzeganie praw pracowniczych, sprzątać ulice i budować drogi. I k***a tyle. Nawet służba zdrowia powinna być prywatna. Zero publicznych ubezpieczeń.
Socjal powinien być ograniczony tylko do wydawania bonów żywnościowych tak aby nikt nie umarł z głodu na środku ulicy bo nie jesteśmy j***ną Afryką. Bony na żywność niewymienialne na pieniądze, których próba zamiany na kasę, alkohol czy fajki powinna być karana 25 latami więzienia o zaostrzonym rygorze.
I wartość bonów powinna być w takiej wysokości aby człowiekowi starczyło miesięcznie na worek ziemniaków.
Co to k***a ma być, że ja wypruwam żyły, żeby kupić mieszkanie i samochód a jakieś patologiczne k***y dostają darmowe mieszkanie od miasta i jeszcze biegną do Teleexpressu z płaczem, że miasto ich traktuje jak śmieci bo mają grzyba na ścianie i starą lodówkę?
Socjal powinien być taki jak w USA i Turcji. NIE PRACUJESZ. TO LĄDUJESZ NA ULICY i walczysz ze szczurami i freeganami o odpadki z kubła pod mcdonaldem.
Państwo socjalne to jest największa zaraza i najbardziej rakotwórczy pomysł w historii świata. Zabija postęp. Zatrzymuje rozwój. Powoduje, że ludzie debilnieją i nie chce im się kompletnie nic robić. Widać to na przykładzie UK i Francji.

A PIS to są j***ni faszyści. Hitler też doszedł wo władzy dzięki głoszeniu, że ludziom trzeba dawać więcej i że wszystko im się należy.
PIS ma elementy socjalizmu bo dyktatury zawsze zaczynają się od socjalizmu. Przyszły dyktator opowiada ludziom jak bardzo są źle traktowani i jak wiele im się należy i on im to wszystko da zupełnie za darmo!
PIS pierze wam łby i doprowadza Polskę do upadku.
A prawa jest jedna. Należy ci się tyle ile wypracujesz.


Poniewaz nie traktujesz rozmowcy z szacunkiem, napisze tylko tyle: nawet mi sie nie chce tego czytac, peowski pomiocie.
Z PISem mam tyle wspolnego, co ty z rozumem - nic. Pojecie o socjalu w USA to ty masz, ale takie jak TVN o prawdzie przez cala dobe. Zdychaj w tej zasranej robocie, bo na widywanie sie z dziecmi nawet nie zasluzyles :mrgreen:

Attero132

2017-07-11, 19:51
Ścierwo którego nie stać na piwo...taki to dopiero pkb nak***ia

Jorgen88

2017-07-11, 22:02
jakim trzeba być przegrywem (sebixem) żeby kraść piwo...jedno... i k***a ciepłe

szelkin

2017-07-12, 02:08
krzyks napisał/a:



A na koniec sam się do tego się przyznajesz :smiechzula:



sam się, do tego się... jebie mnie to, że jesteś modem.

WujekArturka

2017-07-13, 07:38
@Jorgen88 bo zimne ciężko wsadzić między pośladki :)