18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwinne rączki, martwy umysł złodzieja

LeonZawodowiec90 • 2017-07-10, 18:08
Typ kradnie piwko i sądzi ,że zrobił to niezauważalnie .Niestety nie zwrócił uwagi na 10 kamer ,które go monitorowały.Za to mamy piękny materiał z wielu ujęć.Jeszcze podaję dłoń niczym najlepszy kolega.


W Brazylii już by nabył stygmaty :snajper2:

Dexterous

2017-07-10, 21:02
AleDlaczego napisał/a:



[...]poglądy polityczne narodowców, którzy są wyznawcami PiS [...]



W tym momencie wymiękłem. Do reszty pie**olenia nawet nie podchodzę :kawa:

doopa

2017-07-10, 21:19
jeszcze ciepłe zajumał ;d

ozon2000

2017-07-10, 22:17
Uwielbiam dyskusje kowbojów klawiatury na podniecie. Ale dlaczego :D

LordGuciol

2017-07-10, 22:22
jaki narodowiec k***a? jak to jest zwykła patologia co nie nie rozumie tego pojecia. To jest po prostu sebix

waloos

2017-07-10, 23:11
Kraść butelkę piwa wartą 2,50zł to już serio trzeba być życiowym niedojebem.
Zrozumiałbym jakiegoś smarkacza który normalnie nie mógłby kupić i ratuje się nielegalem, ale dorosły facet?

wieko95

2017-07-11, 01:11
AleDlaczego to typowy dureń, wszędzie wtrąca politykę. Jak trzeba mieć sprany łeb, żeby oglądając takie nagranie i przypisywać temu nierozgarniętemu szczurowi jakiekolwiek poglądy?

Sz...........an

2017-07-11, 02:13
AleDlaCzego, CoJaTamk***aWiem,

Chłopaki specjalnie dla was, przysiadłem na photoshopa i zrobiłem banner z dedykacją dla takich "osobistości" jak wy :)





Szału nie ma, dupy nie urywa. Wiem, wiem, jesteście mi koszmarnie wdzięczni i napie**alacie właśnie dla mnie przed monitorem pokłony, ale nie trzeba chłopaki naprawdę...

No dobra ale to dopiero początek, teraz dopiero mi podziękujecie, a więc wejdzie sobie TUTAJ i tam piszcie swoje ch*jowatości, a nie na głównej i w poczekalni...

PolaczekRR

2017-07-11, 03:04
To są te j***ne k***y dresiarskie które napie**alają o zasadach dumie i honorze ;)

~Velture

2017-07-11, 09:19
@up
I tylko buk mosze ih sondźidź.

Wiewór

2017-07-11, 09:43
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

k***a... niechcacy ci piwo postawilem... udlaw sie nim.
Ale wracajac do tematu:





Wole, zeby oddawali w socjalu swoim, niz niemcom, jak poprzednicy:

Obrazek


A ja wolę nierobie, żebyś przestał wyciągać łapy po socjal i ruszył spasioną srakę do roboty.
Wara od mojej i publicznej kasy pisowski pasożycie.
Codziennie muszę zapie**alać od 6 rano i wozić się po kilka tysięcy kilometrów, żeby zarobić na rodzinę. Moja żona zapie**ala dzień w dzień piątek i świątek, żeby nasze dziecko miało co jeść. Córka widuje nas na zdjęciach.
Jak my siedzimy w pracy to pisowskie j***ne glizdy byczą się do południa, wstają i idą pić za pińcet plus.

Państwo powinno spełniać podstawowe funkcje. Dbać o bezpieczeństwo, pisać i dbać o przestrzeganie prawa w tym dbać o prawa człowieka i wypracowanie i przestrzeganie praw pracowniczych, sprzątać ulice i budować drogi. I k***a tyle. Nawet służba zdrowia powinna być prywatna. Zero publicznych ubezpieczeń.
Socjal powinien być ograniczony tylko do wydawania bonów żywnościowych tak aby nikt nie umarł z głodu na środku ulicy bo nie jesteśmy j***ną Afryką. Bony na żywność niewymienialne na pieniądze, których próba zamiany na kasę, alkohol czy fajki powinna być karana 25 latami więzienia o zaostrzonym rygorze.
I wartość bonów powinna być w takiej wysokości aby człowiekowi starczyło miesięcznie na worek ziemniaków.
Co to k***a ma być, że ja wypruwam żyły, żeby kupić mieszkanie i samochód a jakieś patologiczne k***y dostają darmowe mieszkanie od miasta i jeszcze biegną do Teleexpressu z płaczem, że miasto ich traktuje jak śmieci bo mają grzyba na ścianie i starą lodówkę?
Socjal powinien być taki jak w USA i Turcji. NIE PRACUJESZ. TO LĄDUJESZ NA ULICY i walczysz ze szczurami i freeganami o odpadki z kubła pod mcdonaldem.
Państwo socjalne to jest największa zaraza i najbardziej rakotwórczy pomysł w historii świata. Zabija postęp. Zatrzymuje rozwój. Powoduje, że ludzie debilnieją i nie chce im się kompletnie nic robić. Widać to na przykładzie UK i Francji.

A PIS to są j***ni faszyści. Hitler też doszedł wo władzy dzięki głoszeniu, że ludziom trzeba dawać więcej i że wszystko im się należy.
PIS ma elementy socjalizmu bo dyktatury zawsze zaczynają się od socjalizmu. Przyszły dyktator opowiada ludziom jak bardzo są źle traktowani i jak wiele im się należy i on im to wszystko da zupełnie za darmo!
PIS pierze wam łby i doprowadza Polskę do upadku.
A prawa jest jedna. Należy ci się tyle ile wypracujesz.

Sz...........an

2017-07-11, 11:13
@up kolejny espert od polityki... :roll:

Wiewór

2017-07-11, 11:36
Szeryfian napisał/a:

@up kolejny espert od polityki... :roll:



rapidu

2017-07-11, 12:17
Maksym to pewnie syn Sebka i Dżesiki

Sz...........an

2017-07-11, 12:24
Abraxus napisał/a:


Obrazek



Nie nakręcaj się tak bo nic Ci to nie da. Dalej będziesz utrzymywał wszystkich ze swoich podatków a ty jako szara jednostka nic nie zmienisz, swoim gadaniem zwłaszcza a jeszcze tylko sobie nerwy psujesz nie potrzebnie. PiS czy PO czy inna partia zauważ, że wszystkie te partie to jeden ch*j. Gdyby, któraś z nich chciała naprawić Polskę to obniżyli by sobie pensje bo to oni ciągną najwięcej kasy, a ty przejmujesz się jakimś januszem który przepija kasę z pomocy społecznej. A ludzie dalej będą głosować na kogo chcą, kto ma okazję ucieka za granicę, gdybym ja taką okazję miał również bym sp***olił przynajmniej zarabiać, a wiesz czemu? Bo tu się nic nie zmieni. Żrecie się między sobą, kłócicie która to partia doprowadza kraj do ruiny itd. do ruiny to właśnie tacy jak ty go doprowadzają bo nie potraficie się zjednoczyć i pogonić wszystkich polityków tylko zmierzacie ku podziałom i choć jednych chcecie pogonić to drugich bronicie. Ot taka mentalność.